Psychonauts 2

1621279708816.png
بازی جدید تیم شفر Psychonauts 2 در گیم آواردز 2015 معرفی شد و در تاریخ 25 آگوست 2021 عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: Double Fine
ناشر: Xbox Game Studios
تاریخ عرضه: 25 آگوست 2021 (3 شهریور)
پلتفرم: PC, Xbox Series X|S, X1, PS4​

اطلاعات

• سبک بازی پلتفرمر سوم شخص میباشد.
  • شخصیت اصلی بازی راز (Raz) نام دارد.
  • شخصیت اصلی دارای قدرتهای ذهنی همچون تلکنسیس و Levitation است که از آنها برای پیشبرد اهدافش استفاده میکند.
  • بازی ادامه شماره اول خواهد بود.
  • بازی با موتور آنریل انجین 4 ساخته میشود.

داستان

این قسمت درست پس از پایان Psychonauts in the Rhombus of Ruin شروع خواهد شد ، در حالی که راز به ساشا نین و میلا وودلو در نجات ترومن زنوتو کمک کرده است. پس از نجات زنوتو ، تیم به فرماندهی سایکوناتها بازمیگردند ، جایی که راز درمیابد که این سازمان آنچه که به ظاهر به نظر می رسید نیست. در غیاب زنوتو، سازمان سایکوناتها توسط شخص دوم فرماندهی خود تغییر کرده و تمرکز خود را از تلاشهای صلح دوستانه به سمت مطالعات نا متعارفی همچون نکرومنسی تغییر داده است. تیم شفر ، کارگردان بازی، گفته که برخی از ایده های مطرح شده در شماره اول بازی همچون خانواده راز ، تاریخچه آنها و نفرینی که همچنان بر آنها تأثیر گذار است، در این قسمت بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تریلرها

-----------

عکسها

-----------

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
بازی به شدت یونیکه. طراحی هنری و گرافیک بسیار زیباست، یکی از بهترین هایی که تا بحال دیدم. کاراکترهای جالب و بامزه و داستان به ظاهر جدی ولی با پرداخت و دیالوگ های طنز آمیز.

همه اینا به کنار، گیم پلی بسیار بهتر از اونیه که فکر میکردم. دیزاین و گیم پلی انقدر جذاب کار شده که همیشه با چیزهای جدید و متنوع روبرو میشید و اصلا حس تکراری و خسته کننده نمیده. واقعا این روزها که اکثر بازیها generic و مشابه هم شدن، نیاز به چنین چیز متفاوتی احساس میشد.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان تایم گیم پلی و ارزش تکرار چجوریه؟
من 3 ساعت بیشتر بازی نکردم اما مطمئنم برای بار دوم به بازی برمیگردم از نظر تایم هم به این شکله:

time.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان تایم گیم پلی و ارزش تکرار چجوریه؟
طبق چیزی که شنیدم داستان حدود 13 ساعته و برای تکمیل بازیم 20 تا 25 ساعت زمان لازمه. من فعلا 2 ساعتی تقریبا بازی کردم و این وسط خیلی گشت و گذار کردم. تمام محیط هد کوارتر رو گشتم و با مردم حرف زدم و در کل فعالیت های جانبی زیادی داره و حس میکنم نصف این تایم صرف مراحل اصلی شده و بیشتر به گشت و گذار و اپگرید گذشته.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یکی بیاد منو از جلوی کنسول بلند کنه از کار و زندگیم افتادم امروز :D مدت ها بود هیچ پلتفرمری به این جذابی بازی نکرده بودم
داستان عالی
محیط عالی
طنز عالی
رفرنس ها عالی
گیمپلی ماورای عالی
مدل موی ساشا شاهکار
میلا هم که فقط بیاد حرف بزنه ما تماشا کنیم :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
یکی بیاد منو از جلوی کنسول بلند کنه از کار و زندگیم افتادم امروز :D مدت ها بود هیچ پلتفرمری به این جذابی بازی نکرده بودم
داستان عالی
محیط عالی
طنز عالی
رفرنس ها عالی
گیمپلی ماورای عالی
مدل موی ساشا شاهکار
میلا هم که فقط بیاد حرف بزنه ما تماشا کنیم :D
حتما بايد نسخه اولو بازی کرد تاا از این سردراورد ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
منم 1 ساعتی بازی کردم امروز همون طنز معرفی اولین دشمن کافی بود واسم تا ببینیم با چی طرفم :D.خیلی فانه بازیش حتما امتحان کنید

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بازیش منو یاد بازی های نسل ۷ روی ۳۶۰ میندازه، قبل اینکه همه بازیا اپن ورد و مولتی پلیر و کلا میدیوکر بشن. همه چی عالی، از همه بهتر داستان عالی باعث شده لحظه به لحظه ی بازی ادم یک هدفی رو دنبال میکنه و بازی خسته کننده نمیشه.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بازی در یک کلام فوق العاده بود
داستانش اول به نظرم سطحی اومد که البته توقع زیادی هم ازش نداشتم ولی هرچی جلوتر رفت بهتر شد
طراحی مراحل بازی بسیار جذاب بود و تنوع محیط و تنوع چالش ها حتی یک ذره هم اجازه ی خسته شدن بهم نداد
این نکته که هر نفر دچار یک عارضه روانی مثل افسردگی یا سندروم پانیک داره و نوع به تصویر کشیدن دنیای ذهنی اون فرد و خود اون مشکل خیلی خیلی خلاقانه بود
باسفایتا و دشمنا همه عالی بودن و قسمتای پایانی بازی برام واقعا مثل معجزه بود
تا مدت ها دلتنگ این بازی میشم و امیدوارم تیم سازندش با همین کیفیت به کارشون ادامه بدن
بازی فقط نیوگیم پلاس کم داره که با تمام آپگرید ها یه بار از اول بریم بازی رو

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
آخرین باری که اینقد سریع جذب یک بازی شدمو یادم نمیاد :D
آدم همیشه یک مدت به بازیا وقت میده که داستان و شخصیتا خودشونو نشون بدن این برعکس همون یک ساعت اول میندازت داخل دنیای عجیب غریب و طنز معرکش اصلا مهلت نمیده، من تو همون تریلر خلاصه قسمت اول هم دیگه جذب شخصیتاش شده بودم با اینکه اولی رو بازی نکردم:D
صداگذاریشون معرکس.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر