Psychonauts 2

1621279708816.png
بازی جدید تیم شفر Psychonauts 2 در گیم آواردز 2015 معرفی شد و در تاریخ 25 آگوست 2021 عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: Double Fine
ناشر: Xbox Game Studios
تاریخ عرضه: 25 آگوست 2021 (3 شهریور)
پلتفرم: PC, Xbox Series X|S, X1, PS4​

اطلاعات

• سبک بازی پلتفرمر سوم شخص میباشد.
  • شخصیت اصلی بازی راز (Raz) نام دارد.
  • شخصیت اصلی دارای قدرتهای ذهنی همچون تلکنسیس و Levitation است که از آنها برای پیشبرد اهدافش استفاده میکند.
  • بازی ادامه شماره اول خواهد بود.
  • بازی با موتور آنریل انجین 4 ساخته میشود.

داستان

این قسمت درست پس از پایان Psychonauts in the Rhombus of Ruin شروع خواهد شد ، در حالی که راز به ساشا نین و میلا وودلو در نجات ترومن زنوتو کمک کرده است. پس از نجات زنوتو ، تیم به فرماندهی سایکوناتها بازمیگردند ، جایی که راز درمیابد که این سازمان آنچه که به ظاهر به نظر می رسید نیست. در غیاب زنوتو، سازمان سایکوناتها توسط شخص دوم فرماندهی خود تغییر کرده و تمرکز خود را از تلاشهای صلح دوستانه به سمت مطالعات نا متعارفی همچون نکرومنسی تغییر داده است. تیم شفر ، کارگردان بازی، گفته که برخی از ایده های مطرح شده در شماره اول بازی همچون خانواده راز ، تاریخچه آنها و نفرینی که همچنان بر آنها تأثیر گذار است، در این قسمت بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تریلرها

-----------

عکسها

-----------

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نسخه اول هنوزم بعد از اینهمه سال عالی مونده...کلا روی اکثر کارای تیم شیفر گذر زمان تاثیر زیادی نداره.
گیم پلی، موسیقی، شوخی ها و طراحی و صداگذاری شخصیت ها هنوزم جذابه. مخصوصا اینکه بازی دستت رو باز میزاره شیطنت کنی، خلاف هدف و ماموریتت عمل کنی و شخصیتا رو اذیت کنی که عالیه :D و یه جورایی واسه من امضای این استدیو محسوب میشه.
خلاصه که قبل از عرضه، حتما نسخه قبلی رو تجربه کنید که اصلا قدیمی نشده بنظرم.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
نمایش دیشب بازی چیزی اونور عالی بود...

جدای این، بنظر بازی روی Xbox Series هم از 120 فریم پشتیبانی میکنه.
از HDR فقط روی کنسول Xbox Series X|S ساپورت میکنه. که با توجه نوع گرافیک رنگارنگ و فانتزی بازی این مورد خیلی تاثیر گذاره!

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
من شماره 1 رو وقتی طفل بودم فک کنم 10 سالم بود بازی کردم و اصلا نمیفهمیدم چی به چیه همینجور میرفتم اما خیلی خوشحال شدم دارن شماره 2 میسازن.
گرافیک گیم پلی 2 سال پیش دقیقا شبیه گرافیک شماره 1 بود
من نیز همینطور فقط با این تفاوت که من حتا بازیش هم نکردم :-" فقط ازش تعریف شنیدم.
امیدوارم یه Recapـی چیزی بذارن توی بازی که امثال من بفهمن جریان بازی از چه قراره، در غیر اینصورت باید برم story summery ببینم تو چیزتیوب :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
یه بازی خاطره انگیز از زمان گذشته ها دور
از زمانی که رو ps2 بازیش کردم
چقدر خوب ‌و جذاب بود 😍
یادش بخیر

خوشحالم که داره بر میگرده 😍💐

Psychonauts-PLAYSTATION-2-PS2-UK-PAL.jpg