PSP News

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من خودمم یه psp داشتم که مجبور شدم بفروشمش و ویتا بخرم ولی با اون psp همه جا و همه وقت بازی میکردم. نازی pspم. خیلی دوستش داشتم. حالا دوستم یه دونه تازه خریده، کلی بهش حسودیم میشه :d من psp خودم را میخوام :((
:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خودمم یه psp داشتم که مجبور شدم بفروشمش و ویتا بخرم ولی با اون psp همه جا و همه وقت بازی میکردم. نازی pspم. خیلی دوستش داشتم. حالا دوستم یه دونه تازه خریده، کلی بهش حسودیم میشه :d من psp خودم را میخوام :((

من با بازی PaRappa the Rapper خیلی خاطره دارم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin

من که psp خودمو هنوز دارم البته قابل شما رو نداره ولی زیاد وقت نمیشه باهاش بازی کنم، قبول دارم که دوست داشتنیه :bighug:.

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
دوران pspدیگه تمومه البته مال خودمو دارم همین جوری داره خاک میخوره.
الان دیگه ppsspp تو اندروید خیلی جا افتاده.این برنامه psp رو کشت:((:((

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
دوران pspدیگه تمومه البته مال خودمو دارم همین جوری داره خاک میخوره.
الان دیگه ppsspp تو اندروید خیلی جا افتاده.این برنامه psp رو کشت:((:((
چی چی کشت؟؟!! دکمه مجازی رو داری با دکمه واقعی مقایسه میکنی ، لذت بازی که روی خود کنسول داره هیچوقت همون لذت رو روی شبیه سازنداره ، من که از PSP م راضیم از سال 2007 داشتم هنوزم کلی باهاش بازی میکنم

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
قبول دارم کنسول یه چیز دیگه است ولی تو psp داری کسی که اندروید داره ولی psp نداره دیگه نمیره بخره یه برنامه میریزه میره باهاش حال میکنه.

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
چی چی کشت؟؟!! دکمه مجازی رو داری با دکمه واقعی مقایسه میکنی ، لذت بازی که روی خود کنسول داره هیچوقت همون لذت رو روی شبیه سازنداره ، من که از PSP م راضیم از سال 2007 داشتم هنوزم کلی باهاش بازی میکنم
والا برای آیفون که تو یه نمایشگاهی تو ۲۰۱۱ یه چیزی معرفی شده که بهش وصل میشد و باعث میشد دکمه فیزیکی داشته باشه
تو اندروید هم که گزینه ای به نام xperia play وجود داره برای تجربه دکمه های فیزیکی که خودم دارمش...فقط بازی های psp با شبیه ساز نیس بازی های PS1 هم هست و بازی های گرافیکی و دیتا دار اندروید رو هم میشه روش با دکمه های فیزیکی و dual shock های لمسیش بازی کرد(لذت خاصی داره کار باهاشون)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
والا برای آیفون که تو یه نمایشگاهی تو ۲۰۱۱ یه چیزی معرفی شده که بهش وصل میشد و باعث میشد دکمه فیزیکی داشته باشه
تو اندروید هم که گزینه ای به نام xperia play وجود داره برای تجربه دکمه های فیزیکی که خودم دارمش...فقط بازی های psp با شبیه ساز نیس بازی های PS1 هم هست و بازی های گرافیکی و دیتا دار اندروید رو هم میشه روش با دکمه های فیزیکی و dual shock های لمسیش بازی کرد(لذت خاصی داره کار باهاشون)
خوب این قطعه ای که شما میگی هم قیمت یک PSP دست دومه ، بعدشم بازیها برای کنسول PSP ساخته شدن و لذت و راحتی و حتی گرافیکی که روی خود کنسول هست به هیچ وجه روی شبیه ساز نیست

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
مثلن با اندروید میتونی god of war ها را بازی کنی :-/

من خودم بازیهای خفن tekken 6 the 3rd birthday روبازی کردم.با سیستم کم کم 4 هسته ای هم میشه god of war بازی کرد.

- - -ویرایش - - -

خوب این قطعه ای که شما میگی هم قیمت یک PSP دست دومه ، بعدشم بازیها برای کنسول PSP ساخته شدن و لذت و راحتی و حتی گرافیکی که روی خود کنسول هست به هیچ وجه روی شبیه ساز نیست
تو اندروید هم چیزی به نام OTG وجود داره که میتونی دسته USB وصل کنی که از خود psp هم حالش بیشتره.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من خودم بازیهای خفن tekken 6 the 3rd birthday روبازی کردم.با سیستم کم کم 4 هسته ای هم میشه god of war بازی کرد.

- - -ویرایش - - -

تو اندروید هم چیزی به نام OTG وجود داره که میتونی دسته USB وصل کنی که از خود psp هم حالش بیشتره.
داریم در مورد کنسول قابل حمل صحبت میکنیم این چیزی که الان داری میگی که شد اندازه یه کنسول خونگی:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر