PSP News

nababa

کاربر سایت
Nov 3, 2007
24
اطلاعات اینجا خیلی خاک گرفته. و البته بنده هم در مورد PSP هیچ اطلاعی ندارم .
چند روز پیش به سرم زد PSP بخرم رفتم بازار 2 مدل بود یکی حدود 350 به نام PSP Street یکی هم اسمش یادم نیست حدود یک میلیون؟
اون گرونه که هیچی ولی مدل Street چطوریه؟ ارزش خرید با این قیمت رو داره؟ کپی خور هست؟ چی از مدل گرونتره کمتر داره؟ و خلاصه یک مقدار اطلاعات به روز لطف کنید.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اطلاعات اینجا خیلی خاک گرفته. و البته بنده هم در مورد PSP هیچ اطلاعی ندارم .
چند روز پیش به سرم زد PSP بخرم رفتم بازار 2 مدل بود یکی حدود 350 به نام PSP Street یکی هم اسمش یادم نیست حدود یک میلیون؟
اون گرونه که هیچی ولی مدل Street چطوریه؟ ارزش خرید با این قیمت رو داره؟ کپی خور هست؟ چی از مدل گرونتره کمتر داره؟ و خلاصه یک مقدار اطلاعات به روز لطف کنید.
PSP Street همون E-1000 هست که سال 2011 توسط سونی منتشر شد.
در واقع مدل اقتصادی PSP هست و Wifi و میکروفون نداره و اسپیکرش هم مونو هست. قیمتش یادمه تو اروپا 99.99 بود و ارزون بود به نسبت بقیه مدل ها.
کپی خور هم میشه.
220px-PSP_E1000.png

nababa

کاربر سایت
Nov 3, 2007
24
خیلی متشکرم.
اگر اجازه بدید چند سوال دیگه بپرسم:
آیا فروشنده درست میگفت که در حال حاضر فقط 2 مدل تولید میشه؟ یکی استرست و یکی هم گرون تر (اسمش یادم نمیاد)
آیا مدل Go دیگه تولید نمیشه؟
تا 200 یا 250 میشه دستگاه نو خرید؟
و سوال آخر آیا مدل استریت به دلیل خاصی اسمش استریته؟ و منمکه E-1000 اسم دیگه هم داشته باشه؟
اگر هم فروشگاه مورد تایید یا گارانتی قابل اطمینان سراغ دارید که خیلی ممنون میشم اون رو هم بفرمایید.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خیلی متشکرم.
اگر اجازه بدید چند سوال دیگه بپرسم:
آیا فروشنده درست میگفت که در حال حاضر فقط 2 مدل تولید میشه؟ یکی استرست و یکی هم گرون تر (اسمش یادم نمیاد)
آیا مدل Go دیگه تولید نمیشه؟
تا 200 یا 250 میشه دستگاه نو خرید؟
و سوال آخر آیا مدل استریت به دلیل خاصی اسمش استریته؟ و منمکه E-1000 اسم دیگه هم داشته باشه؟
اگر هم فروشگاه مورد تایید یا گارانتی قابل اطمینان سراغ دارید که خیلی ممنون میشم اون رو هم بفرمایید.
البته اینجا تاپیک اخبار هست و سوالات خرید جاش در این تاپیک نیست ولی
در April , 2011 خود سونی اعلام کرد که خارج از امریکای شمالی PSP Go رسما Discontinued شد. الان فقط 3000 و E-1000 تولید میشه و داخل امریکا Go هم تولید میشه.
البته تو ایران فکر کنم بگردی الان نوش هست برای خرید ولی کلا GO خریدش توصیه نمیشه. اگه میخوای بخری 2000 و یا ترجیحا 3000 پیشنهاد میشه.
دلیل خاصی واسه اسمش نیست مثلا GO اسم دیگش N-1000 هست. فرقی نمیکنه جفتش یکی هست
الان قیمت ها به خاطر دلار بالا رفته و اصلا نمیشه با قیمت 250 اینا دستگاه نو خرید
فروشگاه خاصی هم برای خرید متاسفانه سراغ ندارم

Erfan.M

کاربر سایت
Mar 16, 2013
3
با عرض سلام و خسته نباشید.من یه psp fatدارم تازه کپی خورش کردم دوتا بازی واسش گرفتم با فرمتisoولی هیچکدومشون کار نمیکنه ارور80020321میده یه بازی دیگه ام گرفتم فرمت isoنیست بازی معمولیه کار میکنه پس مشکل کپی خورش نیست System software:5.50prome-3 _Nickname: p527 _Mac address:00:1:4a:50:bb: 6لطفا راهنمایی کنید مرسی منتظرم(من اینرو تو یه تایپک دیگه گذاشتم تو همین سایت ولی کسی جواب نداد لطفا شما جواب بدید)

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
با عرض سلام و خسته نباشید.من یه psp fatدارم تازه کپی خورش کردم دوتا بازی واسش گرفتم با فرمتisoولی هیچکدومشون کار نمیکنه ارور80020321میده یه بازی دیگه ام گرفتم فرمت isoنیست بازی معمولیه کار میکنه پس مشکل کپی خورش نیست System software:5.50prome-3 _Nickname: p527 _Mac address:00:1:4a:50:bb: 6لطفا راهنمایی کنید مرسی منتظرم(من اینرو تو یه تایپک دیگه گذاشتم تو همین سایت ولی کسی جواب نداد لطفا شما جواب بدید)

دوست عزیز
با کمال احترم ورود شما رو به انجمن bazicenter رو خوشامد میگوییم ولی دقت داشته باشید این تایپیک مربوط به اخبار و اطلاع رسانی هستش و لازم نیست سوال رو همه جا و در هر تایپکی که دید مطرح کنید و پس از پرسیدن سوال باید صبر داشته باشید تا افرادی که تو این زمینه اطلاعی دارند جواب شما بدهند چون در این صورت به جای گرفتن جواب سوالتون با برخورد مدیران مواجه میشید پس سعی کنید نظم رو رعایت کنید . همون جایی که بار اول سوال رو مطرح کردید درست هست و سوالتون رو همون جا دنبال کنید . موفق باشید .

Erfan.M

کاربر سایت
Mar 16, 2013
3
دوست عزیز
با کمال احترم ورود شما رو به انجمن bazicenter رو خوشامد میگوییم ولی دقت داشته باشید این تایپیک مربوط به اخبار و اطلاع رسانی هستش و لازم نیست سوال رو همه جا و در هر تایپکی که دید مطرح کنید و پس از پرسیدن سوال باید صبر داشته باشید تا افرادی که تو این زمینه اطلاعی دارند جواب شما بدهند چون در این صورت به جای گرفتن جواب سوالتون با برخورد مدیران مواجه میشید پس سعی کنید نظم رو رعایت کنید . همون جایی که بار اول سوال رو مطرح کردید درست هست و سوالتون رو همون جا دنبال کنید . موفق باشید .

ببخشید من میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست ولی خوب چیکارکنم دو روزه منتظرم تو اون تایپک ولی هنوز هیچکی جواب نداده به هرحال حرف شما درسته خیلی متاسفم:(

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد

اگه میتونی به 6.60 ببر آموزشش تو سایت هست . ولی برای این مشکلت هم یک بار دکمه Select رو بزن بعد برو روی گزینه UMD ISO MODE حالا انقدر ضربدر رو بزن تا روی Sony NP9660 ست بشه بعد از این پنجره خارج شو و بازی رو اجرا کن.

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
بچه ها یه سوال دارم که فکر کنم جاش اینجا نیست ولی میپرسم!!
من یه psp E1004 دارم! اگه زیاد باهاش tekken بازی کنم دکمه هاش خراب نمیشه؟ اگه خراب بشه میشه درستش کرد؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
بچه ها یه سوال دارم که فکر کنم جاش اینجا نیست ولی میپرسم!!
من یه psp E1004 دارم! اگه زیاد باهاش tekken بازی کنم دکمه هاش خراب نمیشه؟ اگه خراب بشه میشه درستش کرد؟

نه دوست عزیز؛ دکمه هاش خراب نمیشه. دکمه های این کنسول ها در مقابل تعداد زیاد فشردن کاملا مقاوم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر