PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
وقتي مي خوام فريمور 3.10 o-e رو به 5.00 Recovery Flasher بر گردونم برنامه ارور مي دهد كه با اين ور|ن اجرا نمي شود بايد چه كرد
اينم ارور
if runing eror 3.52 or lower lunch porgram on the xmb and make sure kernal is set to 3.xx
شما برو توی ریکاوری و مطمئن شو که kernel روی 3xx باشه.
اگه نمیدونی کجاش هست تاپیک زیر رو سر بزن
http://forum.bazicenter.com/thread6669/
سلام
اسلیم دارم، کپی خود دائم
ورژن فریم ویر الانم اینه 5.50prom-2
میتونم اینو نصب کنم؟؟
صفحه قبل رو نگاه میکردی جواب داده بودم ایناهاس:
سلام
اسلیم دارم، کپی خود دائم
ورژن فریم ویر الانم اینه 5.50prom-2
میتونم اینو نصب کنم؟؟
اگه مشکلی نداری هیچ لزومی به آپدیت نداری چرا که save بازی هات ممکنه خراب بشه.
هر موقع برای اجرای بازی به مشکل برخوردی اون موقع آپدیت کن.
اینجور که گفتی TA-088V3 باید باشه مادربردت. البته برای مطمئن شدن برنامه PSPident رو بریز که مطمئن شی مادربردت چی هست. اگه TA-088V3 هست اینو نریز، چون موقت میشه باز. برو 6.20PRO رو بریز که دائم بشه و راحت باشی فرقی هم نداره.
صفحه اول همین تاپیک آموزش کپیخور 6.60 هست....
----------------------------------------------------------
بچه ها راهی پیدا شده اویل های PS1 رو بازی کرد با فرمویرهای 6 به بالا؟؟
من خودم روی 6 اصلا PS1 تست نکردم ولی اینجا بچه ها یه توضیحی دادن ببین کارت راه نمیوفته:
http://forum.bazicenter.com/thread2538/page34/
سلام دوستان عزیز
من یک PSP-3001XPB / 98898 خریدم که فیرمور 6.60 روش نصبه.
ولی هیچ اطلاعی در مورد psp ندارم، و ماشالله انقدر تاپیکهای این فروم زیاده که گیج شدم و چند روزه دارم سعی میکنم سردربیارم ولی نتونستم و یه جورایی لذت این دستگاه داره کوفتم میشه! :(
برای اینکه بفهمم چطور کپی خور دائم/موقت بکنم، از کجا میتونم شروع کنم؟
شما باید ببینی چه نسلی از 3000 داری. همین بالا که نقل کردم برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا ببینم که بهتر راهنمایی کنم.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
یکی POPSLOADER EASY Installer رو برام میزاره؟؟
هر چی میگردم پیداش نمیکنم...
اینجا آخرش میگه باید POPSLOADER EASY Installer رو بریزی ولی پیدا نمیکنم ، کسی راه دیگه ای بلده؟؟
آموزش فارسی POPSLOADER رو کسی میتونه برام بزاره؟؟

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
سلام دوستان گرام
من PSP fat دارم کپی خور دائم وقتی هم خریدم فریمویر 3.90m33_2 روش نصب بود حالا به علت اجرا نشدن یک سری بازی ها میخوام فریمور شو ببرم بالا به چه ورژنی باس تغییر بدم ؟؟؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان گرام
من PSP fat دارم کپی خور دائم وقتی هم خریدم فریمویر 3.90m33_2 روش نصب بود حالا به علت اجرا نشدن یک سری بازی ها میخوام فریمور شو ببرم بالا به چه ورژنی باس تغییر بدم ؟؟؟
میتونی به 6.60 تغییر بدی مشکلی از این بابت نیست

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
خوب حالا یه مشکل دیگه وقتی بازی angry bird رو روش اجرا می کنم پیغام 80020321 رو میده !این یعنی چی؟؟؟؟
البته نا گفته نماند قبلا اجرا میشد اما یک مدت که دستگاه رو روشن نکردم تقریبا یک چند ماهی میشه حالا که اجرا میکنم این پیغامو میده:-/

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
خودمم حدس میزنم باید اشکال از همون جاها باشه آخه خودمم قبلا یادمه یه سری بازیا اجرا نمیشدن رفتم کلی تو ریکاوری و سلکت و اینا دست کاریش کرده بودم احتمالا تو این فاصله ای که روشنش نکردم تنظیماتش برگشته حالا هم یادم نیست چی کار کردم میترسم برم بزنم همه رو به هم بریزم حالا بابا یک کار بلد به ما بگه ما باس چی کار کنیم گند نخوره به دستگاه

kank

کاربر سایت
Aug 14, 2008
6
من همه مراحل رو انجام دادم اما وقتی میخوام بازی اجرا کنم ارور میده
the game could not be started (80020148
مدل psp من
psp 2003 slim new motherboard
بازی gta vice city pal

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خودمم حدس میزنم باید اشکال از همون جاها باشه آخه خودمم قبلا یادمه یه سری بازیا اجرا نمیشدن رفتم کلی تو ریکاوری و سلکت و اینا دست کاریش کرده بودم احتمالا تو این فاصله ای که روشنش نکردم تنظیماتش برگشته حالا هم یادم نیست چی کار کردم میترسم برم بزنم همه رو به هم بریزم حالا بابا یک کار بلد به ما بگه ما باس چی کار کنیم گند نخوره به دستگاه
از اینجا چک کن ببین تنظیمات ریکاوری درست باشه
http://forum.bazicenter.com/thread6669/
من همه مراحل رو انجام دادم اما وقتی میخوام بازی اجرا کنم ارور میده
the game could not be started (80020148
مدل psp من
psp 2003 slim new motherboard
بازی gta vice city pal
شما الان 6.60PRO رو کامل ریختی؟
select رو بزن و UMD Mode رو روی Sony np9660 بذار

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
آقا لینک ها همه ***** شدن میشه دوباره لینک جدید بدید لطفا یا یکی این OFW6.60 رو برام میل کنه لطفا
Mohsen.alavimatin@gmail.com
لینک مدیافایر رو تو این سایت مستقیم کن.
طرز استفاده:لینک مورد نظر رو کپی می کنی بعد هم گزینه ی Generate رو میزنی و لینک داده شده رو دانلود می کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر