PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

mohammadhamid5

کاربر سایت
Oct 22, 2010
1
دوستان کمک کنید.....
لطف کنید کمک کنید ممنون میشم.
من psp آپدیت کردم به ورژن 6.60...اسلیم هم بود کپی دائم.....
الان pro update رو که اجرا می کنم و دوبار ضربدر رو می زنم سپس fast recovery رو میزنم و میرم توی system information ورژنم هنوز همون 6.60 خالیه...یعنی می نویسه version 6.60...اون فایلcipl flasher هم که که اجرا نمیشه میگه دیتا خرابه......
ممنونم.
پست اول همه چی رو توضیح داده ولی من بازم اینجا بهت میگم چیکار کنی:
شما اول از همه از لینک زیر فیرمور اصلی خود سونی رو دانلود کن:
6.60 Firmware Update - PSP.zip
بعد از اینکه دانلود کردی و از حالت فشرده خارج کردی یه فولدر به اسم PSP هست اونو کپی کن داخل مموری دیسک.
بعد برو از داخل PSP منوی GAME اجراش کن و به 6.60 آپدیت کن.
بعد که این کارو کردی برو چک کن که System Software حتما 6.60 شده باشه. بعد از لینک زیر این فایلو دانلود کن:
660pro-b9+cipl flasher.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download
بعد بازش کن و فقط دوتا فولدر PROUPDATE و CIPL_Flasher رو کپی کن به آدرس PSP/Game در داخل مموری
بعد برو از داخل PSP اول PROUPDATE رو اجرا کن بعد که اجرا شد ازت میخواد که X رو بزنی که نصب کنه.
بعد از اینکه مرحله قبل رو انجام دادی دوباره از داخل PSP فایل CIPL_Flasher رو اجرا کن و مثل قبل X رو بزن.
بعد از ریست هم برو چک کن که System Software حتما 6.60PRO-B9 شده باشه.

دوستان کمک کنید.....
الان pro update رو که اجرا می کنم و دوبار ضربدر رو می زنم سپس fast recovery رو میزنم و میرم توی system information ورژنم هنوز همون 6.60 خالیه...یعنی می نویسه version 6.60...اون فایلcipl flasher هم که که اجرا نمیشه میگه دیتا خرابه......
ممنونم.

NOTICE
PSP Go and N1000 6.60 Update.rar

آخرین ویرایش:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان یه psp go هست که میخوام فریمورش آپدیت کنم از همین آموزش استفاده کنم یا جای دیگه ایی هست اگه میتونم از آموزش پست اول همین تایپک استفاده کنم لینک ها رو دوباره اگه بدید ممنون میشم

با تشکر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام دوستان یه psp go هست که میخوام فریمورش آپدیت کنم از همین آموزش استفاده کنم یا جای دیگه ایی هست اگه میتونم از آموزش پست اول همین تایپک استفاده کنم لینک ها رو دوباره اگه بدید ممنون میشم

با تشکر
از همین اموزش استفاده کن,لینک دانلود OFW هم از سایت خود سونی اینجا هست:http://do01b.psp.update.playstation...10_d1fe58798b133ea4343b4bb1a25d4426/EBOOT.PBP
مشکلی داشتید درخدمتیم
دوستان کمک کنید.....
ممنونم.
شما دوبار ضربدرو که زدی دیگه لازم نیست Fast recovery رو اجرا کنی.
بعد شما فیرمور قیبلیت 6.20 که نبوده؟اگه فیرمور قبلیت 6.20 نبوده بعد از دوبار ضربدر زدن اون CIPL-Flasher رو اجرا کن

سلام دوستان من یهpsp1000فت دارم کچی دایم بود بعد ابدیت کردم به6.60حالا هرکاری میکنمcipl flash ror pro-bارورمیده روfast recovery خاموش میشهpro updateمیاد بیرون سریع یهنی نمیزاره دوبار ضبدر بزنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
مموری رو فرمت کن.بعد Pro Update رو اجرا کن

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
میخواستم سوال کنم این مدل هم با این روش هک میشه؟
PSP Street-E1004 CB
ممنون میشم راهنمایی کنید
فریمویرش الان 6.60 هست

آخرین ویرایش:

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
سلام به همه دوستان نمی دونم از کجا شروع کنم فقط اینو می دونم که امروز یه PSP از یه بنده خدایی رسید به دستم همینطوری داد گفت مال خودت منم خوشحال اومدم خونه زدم چند تا بازی دانلود کردم ریختم تو مموری دیدم بازی نمیاد بالا ارور می زنه رفتم تو اطلاعات سیستم دیدم ورژن System Software: 3.80 M33-5 اینه و مدلش رو از پشت باطری دیدم زده Model: PSP-2004 فکر کنم خیلی پایینه ورژنش لطفا یه نفر راهنماییم کنه من هیچی سر در نمیارم چجوری می تونم آپگریدش کنم بدون دردسر به جدیدترین ورژن و بازی از کجا دانلود کنم بریزم و اجرا بشه. ممنون میشم توضیح بدید که چیکار کنم اول فکر کنم باید فریمور 6.60 رو بریزم بعد ICPL flasher و بقیه چیزها و فقط لینکش رو برام بذارید.

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام به همه دوستان نمی دونم از کجا شروع کنم فقط اینو می دونم که امروز یه PSP از یه بنده خدایی رسید به دستم همینطوری داد گفت مال خودت منم خوشحال اومدم خونه زدم چند تا بازی دانلود کردم ریختم تو مموری دیدم بازی نمیاد بالا ارور می زنه رفتم تو اطلاعات سیستم دیدم ورژن System Software: 3.80 M33-5 اینه و مدلش رو از پشت باطری دیدم زده Model: PSP-2004 فکر کنم خیلی پایینه ورژنش لطفا یه نفر راهنماییم کنه من هیچی سر در نمیارم چجوری می تونم آپگریدش کنم بدون دردسر به جدیدترین ورژن و بازی از کجا دانلود کنم بریزم و اجرا بشه. ممنون میشم توضیح بدید که چیکار کنم اول فکر کنم باید فریمور 6.60 رو بریزم بعد ICPL flasher و بقیه چیزها و فقط لینکش رو برام بذارید.
همین تاپیکو بخون و آپدیت کن دیگه
فقط قبلش برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا که ببینیم مادربرد دستگاهت چی هست

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
همین تاپیکو بخون و آپدیت کن دیگه
فقط قبلش برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا که ببینیم مادربرد دستگاهت چی هست

اینم عکس از مشخصات دستگاهم
http://images.ntr5.com/pic/c09bb10e2189.jpg
لطفا کامل بگید اول چی رو بریزم بعدش چی به همراه لینک فایلهاش ممنون میشم. و اینکه می خوام رم (Memory Stick Pro Duo) بخرم براش نمی دونم تا چقدر رو ساپورت می کنه چند گیگ بخرم و چه مارکی خوبه؟ Transcend یا Sony ?

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اینم عکس از مشخصات دستگاهم
http://images.ntr5.com/pic/c09bb10e2189.jpg
لطفا کامل بگید اول چی رو بریزم بعدش چی به همراه لینک فایلهاش ممنون میشم. و اینکه می خوام رم (Memory Stick Pro Duo) بخرم براش نمی دونم تا چقدر رو ساپورت می کنه چند گیگ بخرم و چه مارکی خوبه؟ Transcend یا Sony ?
خوب خوشبختانه مادربردت V3 نیست و راحت میتونی کپی دائمش کنی.
پست اول همین تاپیک و دقیق بخون و اجرا کن کارت راه میوفته اول هک موقت رو بریز بعد هک دائم
مشکلی از لحاظ ساپورت نیست میتونی تا 32 گیگ بخری
جفتشون خوبن به شرطی که اصل بخری

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
خوب خوشبختانه مادربردت V3 نیست و راحت میتونی کپی دائمش کنی.
پست اول همین تاپیک و دقیق بخون و اجرا کن کارت راه میوفته اول هک موقت رو بریز بعد هک دائم
مشکلی از لحاظ ساپورت نیست میتونی تا 32 گیگ بخری
جفتشون خوبن به شرطی که اصل بخری

این سوال رو هم جواب بدید من خیالم راحت بشه اینکه من کپی دائمش کنم ضرر که نداره بعدا آپدیت جدید بیاد بخوام بریزم میشه مشکلی پیش نمیاد و اصلا کپی دائم به چه درد می خوره؟ و تو صفحه اول نوشته برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید لینکش کجاست؟ لینکش رو محبت می کنید برام بذارید؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
این سوال رو هم جواب بدید من خیالم راحت بشه اینکه من کپی دائمش کنم ضرر که نداره بعدا آپدیت جدید بیاد بخوام بریزم میشه مشکلی پیش نمیاد و اصلا کپی دائم به چه درد می خوره؟ و تو صفحه اول نوشته برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید لینکش کجاست؟ لینکش رو محبت می کنید برام بذارید؟

اول از همه باید بگم که کپی دائم 100 درصد بهتر از موقت هست، موقت رو اگه خاموش کنی کپی خورش میپره و باید دوباره کپی خور بشه و همه دنبال این هستن که PSP ـشونو کپی خور دائم بکنن
در مورد فیرمور در آینده هم باید بگم که اینطور که معلومه این آخرین فیرمور PSP خواهد بود.

این پست رو نقل قول میکنم که من همون پست اول رو توضیح دادم توش و لینکاشم هست
پست اول همه چی رو توضیح داده ولی من بازم اینجا بهت میگم چیکار کنی:
شما اول از همه از لینک زیر فیرمور اصلی خود سونی رو دانلود کن:
6.60 Firmware Update - PSP.zip
بعد از اینکه دانلود کردی و از حالت فشرده خارج کردی یه فولدر به اسم PSP هست اونو کپی کن داخل مموری دیسک.
بعد برو از داخل PSP منوی GAME اجراش کن و به 6.60 آپدیت کن.
بعد که این کارو کردی برو چک کن که System Software حتما 6.60 شده باشه. بعد از لینک زیر این فایلو دانلود کن:
660pro-b9+cipl flasher.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download
بعد بازش کن و فقط دوتا فولدر PROUPDATE و CIPL_Flasher رو کپی کن به آدرس PSP/Game در داخل مموری
بعد برو از داخل PSP اول PROUPDATE رو اجرا کن بعد که اجرا شد ازت میخواد که X رو بزنی که نصب کنه.
بعد از اینکه مرحله قبل رو انجام دادی دوباره از داخل PSP فایل CIPL_Flasher رو اجرا کن و مثل قبل X رو بزن.
بعد از ریست هم برو چک کن که System Software حتما 6.60PRO-B9 شده باشه.

آخرین ویرایش:

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
اول از همه باید بگم که کپی دائم 100 درصد بهتر از موقت هست، موقت رو اگه خاموش کنی کپی خورش میپره و باید دوباره کپی خور بشه و همه دنبال این هستن که PSP ـشونو کپی خور دائم بکنن
در مورد فیرمور در آینده هم باید بگم که اینطور که معلومه این آخرین فیرمور PSP خواهد بود.

این پست رو نقل قول میکنم که من همون پست اول رو توضیح دادم توش و لینکاشم هست

ببخشی زیاد ساول می کنم ولی این دو تا لینکی که نقل قول گذاشتی نام کاربری و کلمه عبور می خواد!!!

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
سلام
اصلاح کردم

سلام داداش دست گلت درد نکنه آپگریدش کردم بازها رو اجرا می کنه بدون مشکل فقط می خوام برم رم بخرم یه دفعه گفتی که تا 16 گیگ ساپورت می کنه ولی یه ذره شک دارم می خوام 8 گیگ بخرم ساپورت می کنه؟ این مشخصات دستگاهمه دوباره می ذارم
Model: PSP-2004 (02g) این 2g که نوشته منو به شک انداخته نکنه تا دو گیک ساپورت می کنه یا نه ربطی نداره؟
اینم لینک مشخصات دوباره http://images.ntr5.com/pic/c09bb10e2189.jpg

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان یه سوال - خیلی وقته دست نزدم به پی اس پیم و فریمورش خیلی قدیمیه - بهترین فریمور و که هم بدون اشکال باشه و هم بازی ها رو به راحتی اجرا کنه چیه؟ جدیدترین و بهترینش همینه ؟
الان فریمور دستگام system sofware : 5.50 GEN-D3 هست
رو کپی موقت یا دائم دستگاه هم تاثیر نذاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر