PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

سلام با فرم جدید(5.m33) دیگه بازیهای ps1 اجرا نمیکنه اون پلاگین هم که شما گفتی اصلا در falash0 همچین فولدری نیست حتی فایلهای مخفی باز کردم به اپدیت 3 تغییر دادم نشد

شما اون پلاگینی که مهدی عزیز لینک تورنتشو گذاشته رو بگیر (فک کنم 36 یا 37 مگ بود) مشکلت حل میشه.
واسه اون فایل هم که گفته جایگزینش کنید تو flash0 شما باید تو folder option تو تب view قسمت hidden files and folders اون دو تا تیک کنار hide extensions for known file types و hide protected operating system files رو برداری تا بتونی اون فولدر رو تو flash0 ببینی.(بعد از جایگزین اون دو تا تیک رو دوباره بزن)

با سلام خدمت دوستان
من دیگه دارم از دست این popsloader دیوانه میشم نمی دونم باید چی کار کنم می خوام بازی MGS1 را اجرا کنم اما مشکل دارم یک از دوستان لطفا من را راهنمایی کنه.Firm wire 5.00M33-3 هستش.و من این کار ها را کردم:
psploader 5.00 را دانلود کردم.تمام popsloader های قدیمی را داخل seplugin ریختم بعدش روی اون با psploader 5.00 را replace کردم زمانی که می رم و popsloader را اجرا می کنم هر version را که انتخاب می کنم یک چند ثانیه فکر می کنه بعد بر میگرده توی XMB و ارور8002013Cرا می ده من توی راهنمایی Darkalex خوندم احتیاج به این فایل هست اما من ندارمش impose.prx.و باید از pspdumper استفاده کنم که من تا حالا استفاده نکردم و نمی دونم باید چی کار کنم یکسری فایل هم می گه باید توی این Folderها باشه که من اصلا پیداشون نکردم:
Thse are the files needed for each firmware:

3.02-3.03: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /kd/meaudio.prx, /vsh/module/pafmini.prx
3.10-3.30: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /vsh/module/pafmini.prx
3.40-4.01: /kd/pops.prx, /kd/popsman.prx, /vsh/module/pafmini.prx, /vsh/module/libpspvmc.prx
دوستان اگر امکان داره من را راهنمایی کنید اگر فایلی هم باید دانلود کنم لطفا لینکش را اینجا بزارید.
با تشکر

شما اون پلاگینی که لینکشو مهدی عزیز تو پست 94 داده رو گرفتی ؟ اگه نه که بگیرش (36 یا 37 مگ باید باشه) با بقیه پلاگین ها هم کاری نداشته باش فقط همونو بریز تو دستگاه حله.
اون باگ فیکس رو هم که تو همین تاپیک لینک دانلود و آموزشش هست رو بریز.
من خودم الان دارم mgs1 رو بازی میکنم.

شما اون پلاگینی که لینکشو مهدی عزیز تو پست 94 داده رو گرفتی ؟ اگه نه که بگیرش (36 یا 37 مگ باید باشه) با بقیه پلاگین ها هم کاری نداشته باش فقط همونو بریز تو دستگاه حله.
اون باگ فیکس رو هم که تو همین تاپیک لینک دانلود و آموزشش هست رو بریز.
من خودم الان دارم mgs1 رو بازی میکنم.
خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز منتهی فایل را من نمی تونم بردارم چون کاربر Permiumنیستم اگر امکان داره فایل تورتش را برام email کنی یا لینکی بهم بدی که همین طور ی باشه و بتونم استفاده کنم.راستی شما کدم ورژن را داری بازی می کنی با کدوم popsloader?

من اینو دانلود کردم. کامله و مشکلمو حل کرد
5.00 M33 My Seplugins Folder with 5.00 M33-3 Popsloader + CWCHEAT_0_2_2_REV_D
http://ifile.it/5nqgoit
Password : hako
فقط یادت باشه فایلهای pops.txt....کپی نکنی و فقط خط داخلشو کپی کنی توی مال خودت
حجم 12M

خیلی ممنون از راهنماییتون دوستان یک popsloader کامل دیگه پیدا کردم مشکلم حل شد اما این mgs من فکر کنم یک ایرادی داره زمانی که برادر snake سوار هلکوپتر روی پشت بوم با هم درگیر هستن یک دفع بازی گیر می کنه اما فقط بازی چون راحت میشه با دکمه Home ازش اومد بیرون.به هر حال واقعا ممنون که وقت گذاشتین من را راهنمایی کردین.

سلام بچه ها
من firmware 5 رو نصب کردم البته psp من اسلیم اما الان هرچی فرمت می کنم iso تو مموری ساخته نمی شه و اینکه هرچی دکمه selet رو می زنم از اون نوشته و صفحه تنظیمات psp خبری نیست ( همون صفحه ای که سرعت سی پی یو و ... رو نوشته بود) موندم چیکار کنم تورو خدا یکی کمک کنه
iso رو خودم دزست می کنم بازی توش می ریزیم اما خبری نیست

کلید پاور رو (وقتی دستگاه روشنه) یه 3 یا 4 ثانیه نگه دار تا خاموش شه بعد r رو نگه دار هم زمان psp رو روشن کن میره تو منوی ریکاوری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or