PSP 3.80 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کنسول من با فریمور 3.60 بازیه دکستر رو راحت اجرا میکرد ولی با آپدیت به 3.71 قابل اجرا نبود یا بهتر بگم بعداز شروع بازی صفحه سیاه میشد الان هم با 3.80 همین مشکلو داره ، مشکل از چی میتونه باشه :confused:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
bijbij جان منتظر جوابم .
ضمنا دوستان مشکل کندی رو همه دارن ، چون سرعت 333MHz روی 3.80M33 با Default فرقی نداره ، حتی روی 100MHz هم که بزارید با همون سرعت Default اجرا میشه .
پس منتظر 3.80M33-3 باشید .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
ZINC ، شما اسم فایل EBOOT 3.80 رو باید به این صورت بنویسی :

i958_untitled.PNG

ضمنا این فایل رو حتما توی پوشه ی PSP/GAME/UPDATE باید بریزی .
اگه بازم نشد مطمئن باش یه جای کار رو داری اشتباه میری .

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
bijbij جان منتظر جوابم .
ضمنا دوستان مشکل کندی رو همه دارن ، چون سرعت 333MHz روی 3.80M33 با Default فرقی نداره ، حتی روی 100MHz هم که بزارید با همون سرعت Default اجرا میشه .
پس منتظر 3.80M33-3 باشید .
ساسان جان
من اون فایلو گرفتم و دارمش ولی منتظرم تا این آپدیت 3 یا 4 رش که گفتید بیاد تا همه مشکلاتش حل بشه بعدش با خیال راحت CFW مو عوض کنم .
ممنونم :love:
دوستان به نظرم ريختن اين cfw زوده! يه چند وقت صبر كنيد همه چي راست و ريز تكليفش هم مشخص بشه بهتره!
من هم همینطور فکر میکنم ... حد کم تا وقتی مشکل سرعتش و مشکل با بازیهاش درست بشه ... ;)

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
والا من که Juiced 2 : Hot Import Nights رو دارم با 3.80M33-2 بازی می کنم و مشکلی هم ندارم .
bijbij جان شما اون کاری که گفتم رو بکن و نتیجه رو بگو .
اگر تونستم کمکت کنم و رفتی توی نصب فقط خبرشو بده ولی نصبش نکن .
مشکلی که نیست ؟

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
ساسان جان امیدوارم کردی خدا کنه با آپدیت بعدی مشکل حل بشه در ضمن میتونی درباره پوشه ی جدید که تو این ورژن هست یه توضیح مختصر بدی. البته من پلاگین جدید VSH menu رو نصب کردم فکر کنم به این مربوط میشه. :pخیلی پلاگین خوبیه :p

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
Zinc جان مطمئنم از روی آموزشی که من دادم و قدم به قدم نمیری .
یه بار امتحان کن حتما میشه ، مموریتم فرمت کن .
Mobham جان کدوم پوشه عزیز ؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا جان این مشکلا چیه اگه مثل اموزش sAsaN برید محال مشگل داشته باشید مخصوصا slim البته غیر مشکل bijbij جان:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر