PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

290200

کاربر سایت
Aug 15, 2007
8
سلام به بزرگان سایت آقا من فایل update گرفتم 3.50 الان 3.40 خام میخوام 3.50 کنم بعد به firmware 1.5 تبدیل کنم میریزم توی game/update اما اجرا نمیشه کمکم کنید الان

290200

کاربر سایت
Aug 15, 2007
8
آقا ساسا ن یا آقا جواد کمک کنی
د سلام به بزرگان سایت آقا من فایل update گرفتم 3.50 الان 3.40 خام میخوام 3.50 کنم بعد به firmware 1.5 تبدیل کنم میریزم توی game/update اما اجرا نمیشه کمکم کنید الان

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام به بزرگان سایت آقا من فایل update گرفتم 3.50 الان 3.40 خام میخوام 3.50 کنم بعد به firmware 1.5 تبدیل کنم میریزم توی game/update اما اجرا نمیشه کمکم کنید الان
عزيزfw شما چيه
چرا ميخواي 3.40 رو به 3.50 تبديل كني
مگه3.40oe-a نيست
اگه نيست بايد مراحلي كه آقا مهدي زحمتشو كشيدن توضيح دادن رو انجام بدي تا كپي خور بشه:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانگريد فريمور هاي بزرگتر از 3.03 تا فريمور 3.50

دانگريدي كه وجود دارد براي ورژن 3.50 مي باشد بنابراين اگر فريمور دستگاه شما پايين تر از 3.50 ميباشد ابتدا بايد آن را به 3.50 آپگريد كنيد. همچنين اين دانگريد نيازمنده UMD بازي Lumines است.

اگر ورژن دستگاه شما پايين تر از 3.50 ميباشد فايل زير را دانلود كنيد:

3.50 Upgrader

از حالت فشرده خارج كنيد و سپس به آدرس زير كپي كنيد:
ms:0\PSP\GAME\UPDATE

به قسمت Game سپس Memory Stick برويد و 3.50 Update را اجرا كنيد.

بعد از اينكه فريمور شما 3.50 شد محتويات آدرس زير را پاك كنيد:

خوب اكنون كار اصلي خود يعني دانگريد كردن را شروع ميكنيم:

مرحله1.
دو فايل زير را دانلود كنيد:

3.50 Downgrader
1.50 EBOOT

مرحله2.
فايل اول را از حالت فشرده خارج كنيد و محتويات داخل MS_ROOT را (يعني فولدر PSP ) در داخل مموري كارت كپي كنيد (در شاخه اصلي)

مرحله3.
فايل دوم را از حالت فشرده خارج كنيد EBOOT.PBP را به UPDATE.PBP تغيير نام دهيد و به اين آدرس در مموري كارت كپي كنيد:
اگر فولدري با نام UPDATE نداريد آن را ايجاد كنيد.

توجه:
حتما قبل از كپي كردن آن را تغيير نام دهيد كه اشتباه بر روي EBOOT.PBP كپي نشود.

مرحله4.
UMD بازي Lumines را در داخل دستگاه گذاشته و آن را اجرا كنيد. صفحه نمايش سياه ميشود و بعد از مدتي PSP خود به خود ريست ميشود.

مرحله5.
حال چك كنيد كه Hen اجرا شده باشد. براي اين كار به قسمت Settings رفته سپس System Setting و System Information را انتخاب كنيد بايد ورژن دستگاه 3.50Hen باشد.

مرحله6.
اگر به دلايلي Hen اجرا نشده بود دوباره UMD را اجرا كنيد تا Hen لود شود.

مرحله7.
PSP را به شارژر متصل كنيد تا حداقل 75 درصد شارژ داشته باشد.

مرحله8.
بعد از اينكه از شارژ دستگاه مطمئن شديد به قسمت Game رفته و سپس Memory Sitck و x.yz update را اجرا كنيد.

مرحله9.
در اين مرحله اگر مادربرد شما TA-082 باشد دانگريدر آن را Patch خواهد كرد.

مرحله10.
براي تائيد ضوابط و شرايط دكمه R را بزنيد.

مرحله11.
دانگريدر شروع به كار خواهد كرد بنابراين از در آوردن شارژر، مموري، باطري خودداري كنيد چون باعث بريك كردن دستگاه خود ميشود.

مرحله12.
بعد از انجام مراحل از شما خواسته مي شود كه دكمه ضربدر را بزنيد اين كار را انجام دهيد، سپس دستگاه ريست ميشود.

مرحله13.
بعد از روشن شدن دستگاه پيغام مي دهد كه Setting شما دچار اشكال شده است ضربدر را بزنيد و تنظيمات خواسته شده را وارد كنيد.

مرحله14.
در آخر هم به فريمور 1.5 خوش آمديد! براي اطمينان به قسمت System Information برويد و فريمور دستگاه را چك كنيد.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
آپديت جديد گروه m33 براي 3.52

سلام به دوستان
آقا اينم لينك 100 درصد سالم آپديت براي m33 كه ميشه آپديت سوم براي 3.52m33
چون ديدم كه هنوز سايت psp-hacks اين آپديت رو قرار نداده من يه تاپيك براي اين آپديت زدم

اينم لينك دانلود آپديت3:

http://www.sendspace.com/file/95zvdu
اينم پسوردش:

_M33_Hate_And_Ban_Leakers_And_Thieves_333_

طريقه نصب:
فايل رو از حالت فشرده خارج كنيد سپس فايلي كه در داخل پوشه game150 هست رو در مموري psp و پوشه game150 كپي كنيد و از داخل psp و قسمت گيم اجرا كنيد.
موفق باشيد
با تشكر مهدي پناهي:love:

آخرین ویرایش:

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
از جذاب ترين امكانات اين پچ جديد اجراي فايل هاي iso ويديويي تو منو xmb‌ دكمه Home رو بزنيد تا منوش بياد همه چي هم توش مشخصه فقط بايد يه umd‌ تو دستگاهتون باشه !... يه حالي مي ده ! ده تا فيلم iso داشتم كه نديدم برم ببينم!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
جالبه اما وقتي مموريتو فورمت كني وبه پوشه iso بري يه سوتي ميبيني بقيه چيزاش كه عالي مثلا تو ريكاوري يه فلش سوم هم اضافه شده با يه چيز ديگه كه فكر كنم تو قسمتي كه no-umd رو فعال ميكنيم بود و يه سري ديگه الان يادم نيست

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
جالبه اما وقتي مموريتو فورمت كني وبه پوشه iso بري يه سوتي ميبيني بقيه چيزاش كه عالي مثلا تو ريكاوري يه فلش سوم هم اضافه شده با يه چيز ديگه كه فكر كنم تو قسمتي كه no-umd رو فعال ميكنيم بود و يه سري ديگه الان يادم نيست

اگه اون پوشه ويدئو تو iso‌ منظورته اون سوتي نيست واسه اجراي iso‌ هاي تصويري فايلو بايد ريخت اون تو ! تو ريكاروي يه vshmenu اضافه شده همون دكمه home‌ كه مي زني تو صفحه xmb اسم منو شو گذاشتن vshmenu البته مطمئن نيستم دقيقا اسمش همين باشه PSP دم دستم نيست . راستي اون فلش سه و چهار به چه درد مي خوره كه تازگي اضافه شده ؟!

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
erfan_swm جایگزین کردن بک آپ فلش0 و 1 دیگران اشتباه محضه !
شما ورژنت چنده ؟
باید reflash کنی.
ورژنو بگو تا بگن reflash اش چه جوریه.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آپديت جديد خيلي عالي بود. به خصوص ساپورت ايميج UMD Video كه خيلي بدرد بخوره.

الان دارم UMD Video يه Silent Hill رو ميبينم. :)

سلام
من بک آپ flash0 وflash1 رو میخوام بک آپی که خودم داشتم رو اشتباهی از رو کامپیوترم پاک کردم. لطفا کمک کنی
شما دستگاهت الان بالا نمياد؟
فلش1 رو هم مگه دست زدي؟

erfan_swm

کاربر سایت
Aug 11, 2007
7
ورژن 3.52 هست. flash1 رو هم دست نزدم
دستگاه بالا میاد ولی الان من دم ریختم رو psp ازش خسته شده میخوام برگردونم مثل اولش ولی flash0 اولیم رو ندارم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ورژن 3.52 هست. flash1 رو هم دست نزدم
دستگاه بالا میاد ولی الان من دم ریختم رو psp ازش خسته شده میخوام برگردونم مثل اولش ولی flash0 اولیم رو ندارم
فقط topmenu_plugin.rco رو تغيير دادي؟
اين فايل رو جايگزين كن ببين درست ميشه يا نه؟
http://myfreefilehosting.com/f/37bafc14e8_0.17MB

اگه بازم مشكلي بود در تاپيك زير ادامه بده چون ربطي به اين تاپيك نداره:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1809&page=15

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
بازم سلام
آپديت 4 هم براي 3.52m33 اومد
خداييش كارشون درسته
اين لينكش:
http://www.sendspace.com/file/3gpzmz
دانلود كنيد تا از دست نرفته
اين تغييراتش نسبت به قبلي
IMPORTANT: agree with LICENSE.TXT conditions before installing the program.
Changes in M33-4 (mainly bugfix)
- Fixed the bug that caused CRC error when writing to flash usb in the XMB. Now writing
is OK.
- Added the new speeds to vshmenu and core, because we forgot in recovery.
AS we didnn't want to release a new update without something new, we worked in making
3.10/3.11 to work with popsloader, and that's it, the new popsloader plugins supports them.
Instruction for 3.10 and 3.11 are same as 3.30: you need pops.prx, popsman.prx and pafmini.prx
with the correct names in popsloader directory. And remember that savedata of 3.10-3.30 are incompatible
with those of 3.40+. We'll research if a solution for this is possible.
Team M33
موفق باشيد
راستي من از سايت psp hakc زودتر براي دانلود قرار دادم:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri:cheesygri

راستي اينم پسوردش:
_daniel_serafin_bricked_his_ass_by_m33_

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر