PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
سلام، نه، برا چی ناراحت شم؟
کلا این فیرمور زیاد جالب نیست . اگه PSP 3000 5g به پایین داری بهتر بود 6.20PRO-B9 می ریختی.
UMD Mode رو تغییر دادی ببینی فرقی میکنه یا نه؟ iso ها رو خودت دانلود کردی؟ از سالم بودنشون مطمئنی؟

سلام ... یکی از دوستان گفت B9 بریز ولی من که اصلا نمیدونم از کجا این B9 رو گیر بیارم ... UMD Mode رو هم تغییر دادم فایده ای نداشت....iso ها کار میکنند، اجرا میشن ولی زمانی که میخوام بازی رو شروع کنم دیگه صفحه سیاه میاد ... این اتفاق نه یکبار بلکه توی اکثریت بازیهای میفته در ضمن سرعت پردازش دیگر بازیهای هم کم شده ... اون بازیهایی که قبلا با کپی خور موقت بازی میکردم خیلی خوب اجرا میشدند و سرعت بالایی داشتند ولی حالا هم گرافیک خراب شده هم سرعت
مهدی جان بازم متشکر:d

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام دوستان من یک psp 1000 کپی خور دائم دارم که 7 ماهی میشه باهاش بازی نمیکردم آخرین آبدیت فریموری هم که خودم روش ریختم Prome-4 5.50 میسخاستم دوباره باهاش بازی کنم خاستم ببینم آخرین آبدیت فریمورش چیه و چه طوری میتونم خودم آبدیت کنم راستش من خیلی وارد نیستم دفعه قبلی هم با ترس و لرز این کارو کردم فکر کنم آبدیتو ریختم تو محیط اصلی بعد آبدیت کردم ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنید ;;);;)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان من یک psp 1000 کپی خور دائم دارم که 7 ماهی میشه باهاش بازی نمیکردم آخرین آبدیت فریموری هم که خودم روش ریختم Prome-4 5.50 میسخاستم دوباره باهاش بازی کنم خاستم ببینم آخرین آبدیت فریمورش چیه و چه طوری میتونم خودم آبدیت کنم راستش من خیلی وارد نیستم دفعه قبلی هم با ترس و لرز این کارو کردم فکر کنم آبدیتو ریختم تو محیط اصلی بعد آبدیت کردم ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنید
yahoo_5.gif
yahoo_5.gif

شما برو تاپیک زیر و به 6.60PRO-B9 آپدیت کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47733

آپدیتشم اصلا کار سختی نیست خیلی راحته.

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
شما برو تاپیک زیر و به 6.60PRO-B9 آپدیت کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47733

آپدیتشم اصلا کار سختی نیست خیلی راحته.

سلام دوست عزیز ممنون از جوابت ولی من آماتورم از این تاپیک زیاد سر در نیاوردم بلاخره من کدومو باید دانلود و نصب کنم آخه برای من که هک شده چرا باید دوباره هک کنم ممکنه یه کم دقیقتر و قدم به قدم توضیح بدید ؟منظورم ایناست : برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید!

روش نصب هن :

روش هك دائم :

راستی اصلا برای اجرای بازیهای جدید به این آبدیت احتیاج هست ؟ :-/:-/

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوست عزیز ممنون از جوابت ولی من آماتورم از این تاپیک زیاد سر در نیاوردم بلاخره من کدومو باید دانلود و نصب کنم آخه برای من که هک شده چرا باید دوباره هک کنم ممکنه یه کم دقیقتر و قدم به قدم توضیح بدید ؟منظورم ایناست : برای شروع شما باید به OFW6.60 آپدیت کنید!

روش نصب هن :

روش هك دائم :

راستی اصلا برای اجرای بازیهای جدید به این آبدیت احتیاج هست ؟ :-/:-/
سلام
من توی همون تاپیک جواب دادم چون ربطی به اینجا نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر