PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خب برادر مهدی خواستم اینکار رو بکنم.میگه فایلت Currapted شده.
چیکارش کنم؟
راه دیگه ای وجود داره؟
ممنون میشم یه راهنمائی کنی
شما الان فیرمورت 3.40OE هست؟
شما M33CREATOR رو هم نتونستی اجرا کنی؟
پیشنهاد میکنم اول یه بک آپ از مموریت بگیری بعد فرمتش کنی و فقط فایل های مربوطه که در پست اول هست رو دقیقا همونطور که گفته شده کپی کنی و یه بار دیگه تست کنی.

راستی برو به منوی Recovery و بعد Configuration و قسمت Game Folder Homebrew رو روی 1.50Kernel بزار.

اگه بازم مشکل داشتی یه فایل Easy Installer دانلود کن و از اون استفاده کن. مثل این پست

آخرین ویرایش:

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
شما الان فیرمورت 3.40OE هست؟
شما M33CREATOR رو هم نتونستی اجرا کنی؟
پیشنهاد میکنم اول یه بک آپ از مموریت بگیری بعد فرمتش کنی و فقط فایل های مربوطه که در پست اول هست رو دقیقا همونطور که گفته شده کپی کنی و یه بار دیگه تست کنی.

راستی برو به منوی Recovery و بعد Configuration و قسمت Game Folder Homebrew رو روی 1.50Kernel بزار.

اگه بازم مشکل داشتی یه فایل Easy Installer دانلود کن و از اون استفاده کن. مثل این پست

دستت درد نکنه مهدی جان مشکل حل شد.
Game Folder Homebrew رو روی 1.50Kerneln گذاشتم درست شد.

حالاتو نصب 5.50GEN-D به مشکل بر خوردم.
که اینجا مطرحش کردم.
ممنون

Sylar_JJ

کاربر سایت
Jul 26, 2011
7
سلام دوستان من یه psp 1000 دارم که factory reset کردم برای نصب این فرمور(گفتم شاید مهم باشه)
بعد اینکه factory reset کردم گفت ریست میشه منم گفتم بله بعد روی صفحه سیاه موند دیگه هم تکون نخورد
الان 3.10 OE روشه

میخواستم بدونم چه جوری درست میشه؟
راه حلی هست یا نه؟

لطفا کمک!!!!!!!!!!!!!!:((:((:(:(:-s:-s:((:((

wwe69

کاربر سایت
Jun 10, 2011
12
نام
کمال قبادی
سلام

فريمور جديد سوني (3.52) چند روزي هست كه منتشر شده و تيم M33 هم به سرعت Custom Firmware اونو بيرون داد كه در زير ميتونيد نحوه نصب اونو مشاهده كنيد.

هر گونه سوال يا مطلبي در اين مورد بود در اين تاپيك بنويسيد.

نحوه آپديت فريمور به 3.52M33 Custom Firmware

توجه:
  • بهتر است قبل از انجام كار مموري را فرمت كنيد.
  • شما بايد شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد و شارژر دستگاه در تمام مراحل بعدي متصل باشد اين گفته را كاملا جدي بگيريد چون در غير اين صورت ممكن است دستگاه شما بريك شود و عواقب كار با شما ميباشد.
مرحله 1.
در ابتدا سه فايل زير را دانلود كنيد:

PSP 3.52 M33 CFW
3.52 Update EBOOT
1.50 Update EBOOT

لینکها مشکل داره ... اگه میشه لینک سالم بذارید ..! بعد الان ورژن پی اس پی دوستم که ازش گرفتم می خوام آپدیت کنم هنوز 3.10 هستش.می خوام به 5.50 برسونم...چند مرحله باید آپدیت شه؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
لینکها مشکل داره ... اگه میشه لینک سالم بذارید ..! بعد الان ورژن پی اس پی دوستم که ازش گرفتم می خوام آپدیت کنم هنوز 3.10 هستش.می خوام به 5.50 برسونم...چند مرحله باید آپدیت شه؟
ببین از این پست میتونی استفاده کنی: (اگه لینکا باز نشد از هیتلر شکن استفاده کن)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=6072&p=232238&viewfull=1#post232238

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
پی اس پیتون کپی خور موقت هست یا دائم؟!
فریم ویرتون در حال حاضر چی هست؟!
سلام .... طاهری عزیز! منم تقریبا همین مشکل رو دارم، مال من کپی خور موقته PSP300 ورژنش هم 6.20 TN-E هستش ... حالا با اینترنت دایل آپ خدای جنگ رو دانلود کردم خیلی زحمت داشت ولی آخر سر اجراش نکرد ... صفحه سیاه میمونه ... اگه مشکلی نیست کمک کنید ممنون میشم

wwe69

کاربر سایت
Jun 10, 2011
12
نام
کمال قبادی
بله با چیلترشکن سالمه اما فایل EBOOT.PBP زده 3.50...اینم عکسش....مشکلی نداره؟؟همینو دانلود کنم؟

53724596440409605263.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
نمیدونم جای این سؤال درسته یا نه ولی اگر کسی بلده اینجا یا تو PM یا پروفایل کمکم بنماید :d
PSP یکی از دوستان پیشمه که فریمورش 4.21 هست! حالا میخوام بدونم این PSP هک میشه ؟ (فکر کنم هک بود ولی به دلایلی زدم فرمتش کردم :d ) و اگر هک میشه چجوری باید هکش کنم!
اگر کسی میدونه در اسرع وقت بهم بگه! خیلی مهمه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
یعنی کسی اینجا نیست بتونه به ما کمک کنه ؟ :d (کاربری ، مدیری ، هیچکی نیست ؟ :d )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
هر کی میخواد آپدیت کنه یا کپی خور کنه، مشخصات دقیق دستگاهشو بگه تا بشه راهنمایی کرد.
فیرمور من 5.05 یا 4.21 هست بدرد نمیخوره که، کامل توضیح بدید PSP ـتون چه نسلی هست و الان دقیقا چه فریموری روش هست اگه PSP 2000 دارید مادربردشو بگید چیه، اگه 3000 دارید بگید Module دستگاه چی هست. اگه GO دارید فیرمور دقیق فعلیشو بگید.

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
هر کی میخواد آپدیت کنه یا کپی خور کنه، مشخصات دقیق دستگاهشو بگه تا بشه راهنمایی کرد.
فیرمور من 5.05 یا 4.21 هست بدرد نمیخوره که، کامل توضیح بدید PSP ـتون چه نسلی هست و الان دقیقا چه فریموری روش هست اگه PSP 2000 دارید مادربردشو بگید چیه، اگه 3000 دارید بگید Module دستگاه چی هست. اگه GO دارید فیرمور دقیق فعلیشو بگید.

با سلام مهدی عزیز! امیدوارم ناراحت نشی;;)
پی اس پی من 3000 هست، ورژن 6.20 TN-E، کپی خور دائمش کردم ولی بازیهایی مثل God of War: Ghost of Sparta و Inferno و دیگر بازیهای گرافیک بالا رو اجرا نمیکنه، فقط یک صفحه سیاه میاد و بس، لطفا راهنمایی کنید...ممنون و متشکر از زحماتتون
:x

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با سلام مهدی عزیز! امیدوارم ناراحت نشی;;)
پی اس پی من 3000 هست، ورژن 6.20 TN-E، کپی خور دائمش کردم ولی بازیهایی مثل God of War: Ghost of Sparta و Inferno و دیگر بازیهای گرافیک بالا رو اجرا نمیکنه، فقط یک صفحه سیاه میاد و بس، لطفا راهنمایی کنید...ممنون و متشکر از زحماتتون
:x
سلام، نه، برا چی ناراحت شم؟
کلا این فیرمور زیاد جالب نیست . اگه PSP 3000 5g به پایین داری بهتر بود 6.20PRO-B9 می ریختی.
UMD Mode رو تغییر دادی ببینی فرقی میکنه یا نه؟ iso ها رو خودت دانلود کردی؟ از سالم بودنشون مطمئنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر