PSN | جام فیفا 14 (جام عیدانه) FiFa14 Cup - PS3

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اره خوشم میاد تیزیی

دادا اینهمه سوال پرسیدم اونرم ج میدادی دیگه :((

- - -ویرایش - - -

عرفان؟؟؟

:d خو تو پستت رو ویرایش میکنی و من بر اساس پست اولیت جوابت رو دادم دیدم حالا کلی سوال داری تویه همون پست :d
واسه DLC تخصص مهرداد هست و باید از اون درخواست کنی
واسه قضیه بن هم خیالت راحت بن نمیشی

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
محموود؟ مگه یادت نیست اون جام دوم یا سوم تابستونه من و تو دوتامون به فینال رسیدیم و من باختم ؟ :d بالاخره تووو فینال دیدیم؟! b-) منظترتم تا برسی به فینال تمام اهوازی رو برگزار کنیم و پرچم اهواز رو ببریم بالا :d البته پرچم خودمو :d
راست میگیااا یادم رفته بود :D البته منظورم تو همین جام بود که گفتم :D
بازی منم انجام شد رفت 2 0 برگشت 4 2 هردو به نفع من

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
راست میگیااا یادم رفته بود :D البته منظورم تو همین جام بود که گفتم :D
بازی منم انجام شد رفت 2 0 برگشت 4 2 هردو به نفع من

یک قدمی فینالی ها محمود :d ایشالله امیر بزنتت و نتونی برسی فینال :d
اگه بتونید تا عصر هماهنگ کنید و بازیتون رو انجام بدید انشاله فینال رو امشب انجام میدیم و دقیقا طبق برنامه جام 1 شنبه تموم میشه :x

12435185882937937789.png

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
یک قدمی فینالی ها محمود :d ایشالله امیر بزنتت و نتونی برسی فینال :d
اگه بتونید تا عصر هماهنگ کنید و بازیتون رو انجام بدید انشاله فینال رو امشب انجام میدیم و دقیقا طبق برنامه جام 1 شنبه تموم میشه :x

12435185882937937789.png

:D دیگه تو این مرحله استاپ میشم امیر قراره بترکونتم .
با امیر هماهنگ کردم شب میاد :D
عرفانه منحرف فکرت کجا رفت :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
:D دیگه تو این مرحله استاپ میشم امیر قراره بترکونتم .
با امیر هماهنگ کردم شب میاد :D
عرفانه منحرف فکرت کجا رفت :D
آقا محمود من یه تقاضایه آجزانه از شما دارم... وقتی داشتی با شوت های سهمگینت خون دروازبانه عرفان رو میریختی بعدش colm down بهش بده،ای جیگر من حال بیاد خدا خیرت بده جوون:d
حداقل شده 1 دونه colm down بهش بده باشه:-/:d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
تبریک به آقا محمود گل
بازی رفت 3 0 به نفع ایشون
برگشت 2 1 به نفع من
در مجموع 4 2 ایشون رفتن فینال.
بازیه دوم کولاک بودا امیر جان ولی یه دفعه اومدی رو دور خوب بازیی بود حال داد داداش :x

- - -ویرایش - - -

آقا محمود من یه تقاضایه آجزانه از شما دارم... وقتی داشتی با شوت های سهمگینت خون دروازبانه عرفان رو میریختی بعدش colm down بهش بده،ای جیگر من حال بیاد خدا خیرت بده جوون:d
حداقل شده 1 دونه colm down بهش بده باشه:-/:d
اصلا تنها خوشحالی من اینه :D جونشو در میارم تازه با دوستاشم اومده تو منطقمون فک کنم یه برنامه ریخته :D پاشو بورو خونتون فینالو بزنیم میخوام نتیجه رو بزنم امضام :D

عاغاااااا فینال برگذار نشد نتونستیم بازی کنیم از اونجایی که عرفان انگار فردا نستش هر دومون برنده ایم :D مثل فوتبالیست ها بود که جام مساوی شد هر دوتاشون پرچمو بردن قهرمان شدن :))

عاغاااااااااااااااااااااااااا فینال برگذار شددددددددددددددددددددد و سوپراااااااااااز قراره بششششششششین :D
سالااااااااااااااااار کجاییی که 3 تا خوشحالی فقط به خاطر تو رفتم :D
و اما نتایج بازییییییی
اینجا چیزی نوشته نشده هنوز تا لحظاتی دیگر پر میشود :D
عاغا عرفان صب زنگ زد گفت بزنیم منم >:) گفتم بزنیم عاغا از خواب پاشدم که ای کاش نمیپاشدم :D
عرفان دپینگ کرده بود قبول نیس :D مثل وحشیا حمله میکرد از وحشی اومده بود :D منم دیشب سر لگ اعصابم ترکید دسترو کوفتم خراب شد :D جوونیم و جاهل دیگه چه کنیم :D
عاغا من هیچ حمله نکردم حالا از این ور عرفان کم مونده بود بیاد در خونمون زنگ بزنه توپو بکوبه تو صورتم :D
سرتونو درد نیارم ( البته دوست دارم درد بیارم :D ) بازی رفت شد 4 3 من باختم :D حالا این به کنار برگشت شد 4 1 یا 3 1 یاذم رفت :D بازم باختم :D
ووو قهرمانههه قهرماانان عرفان سالواااتور :D عاغا دیدید میزبانای جام جهانی همیشه تا یک چهارم میان عرفان اینجوریه :D اینبار اییینبارو اینجا بااس بنویسم عرفان :D
خداییش خیلیی خوب شده بازیش از اون عرفانی که من با یه دست باهاش بازی میکردم پیشرفته عالیی داشت ایول داش عرفان
خب خب خودتو جمع کن ذوق کردی حالا من خواب بودم دسته هم نداشتم :D :D

Last edited by a moderator:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عرفان نگا هیچکی دوست نداره بهت تبریک نگفتن :D حالا هی بزن منو بترکون :D حالا برو اون فولدر high رو آماده کن بگیرمش برم افق :D :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بازیه دوم کولاک بودا امیر جان ولی یه دفعه اومدی رو دور خوب بازیی بود حال داد داداش :x

- - -ویرایش - - -

اصلا تنها خوشحالی من اینه :D جونشو در میارم تازه با دوستاشم اومده تو منطقمون فک کنم یه برنامه ریخته :D پاشو بورو خونتون فینالو بزنیم میخوام نتیجه رو بزنم امضام :D

عاغاااااا فینال برگزار نشد نتونستیم بازی کنیم از اونجایی که عرفان انگار فردا نستش هر دومون برنده ایم :D مثل فوتبالیست ها بود که جام مساوی شد هر دوتاشون پرچمو بردن قهرمان شدن :))

عاغاااااااااااااااااااااااااا فینال برگذار شددددددددددددددددددددد و سوپراااااااااااز قراره بششششششششین :D
سالااااااااااااااااار کجاییی که 3 تا خوشحالی فقط به خاطر تو رفتم :D
و اما نتایج بازییییییی
اینجا چیزی نوشته نشده هنوز تا لحظاتی دیگر پر میشود :D
عاغا عرفان صب زنگ زد گفت بزنیم منم >:) گفتم بزنیم عاغا از خواب پاشدم که ای کاش نمیپاشدم :D
عرفان دپینگ کرده بود قبول نیس :D مثل وحشیا حمله میکرد از وحشی اومده بود :D منم دیشب سر لگ اعصابم ترکید دسترو کوفتم خراب شد :D جوونیم و جاهل دیگه چه کنیم :D
عاغا من هیچ حمله نکردم حالا از این ور عرفان کم مونده بود بیاد در خونمون زنگ بزنه توپو بکوبه تو صورتم :D
سرتونو درد نیارم ( البته دوست دارم درد بیارم :D ) بازی رفت شد 4 3 من باختم :D حالا این به کنار برگشت شد 4 1 یا 3 1 یاذم رفت :D بازم باختم :D
ووو قهرمانههه قهرماانان عرفان سالواااتور :D عاغا دیدید میزبانای جام جهانی همیشه تا یک چهارم میان عرفان اینجوریه :D اینبار اییینبارو اینجا بااس بنویسم عرفان :D
خداییش خیلیی خوب شده بازیش از اون عرفانی که من با یه دست باهاش بازی میکردم پیشرفته عالیی داشت ایول داش عرفان
خب خب خودتو جمع کن ذوق کردی حالا من خواب بودم دسته هم نداشتم :D :D

آقا فینال برگذار شد :d البته دیشب هم 1 بازی و نیم کردیم که انقدر لگ داشت نفهمیدیم چی شد :d تویه اون یه نیمه بازی محمود 1 - 0 جلو بوود
تویه اون یه بازی هم همه حمله ها از من بود اما محمود دو حمله کرد و دو حمله گل شد و 2 - 1 باختم :d
در اصل قهرمان اصلی محمود هست
اما ظهر امروز گفتیم بازی کنیم و خدا رو شکر دیگه بدون لگ بود و من با تووپ پر اومده بودم :)) بازی خفنی بود و محمود با دریپلهاش داغوون میکنه آدمو بازی اول پر گل و حساس پیش میرفت و تونستم 4 - 3 بازی رو تموم کنم به نفع خودم :d
بازی دوم هم طوفانی بود و از همه توانم مایه گذاشتم آخه میخواستم انتقام فینال جام قبلی(تابستون) رو از محمود بگیرم که دوتامون رسیدیم به فینال و محمود من رو برد :d و بازی دوم رو هم 3 - 1 بردم :x
مرسی محمووود :x تویه بازی کردنم تویه فیفا مدیون سه چهار نفرم که بازیم یکم خووب شد هرچی یاد گرفتم از این ها بوده : سینا عزیز ، آقا محمود گل ، حسام جان و محمد89 خودمووون :*

از همه بچه ها ممنونم که تویه انجام جام همکاری لازم رو با من کردن و دست تک تکشون رو میبوسم
انشالله جامهای بعدی
خــــــــــــــتم جام با قهرمانی محمود عزیز :x

06585689655972966142.png

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا فینال برگذار شد :d البته دیشب هم 1 بازی و نیم کردیم که انقدر لگ داشت نفهمیدیم چی شد :d تویه اون یه نیمه بازی محمود 1 - 0 جلو بوود
تویه اون یه بازی هم همه حمله ها از من بود اما محمود دو حمله کرد و دو حمله گل شد و 2 - 1 باختم :d
در اصل قهرمان اصلی محمود هست
اما ظهر امروز گفتیم بازی کنیم و خدا رو شکر دیگه بدون لگ بود و من با تووپ پر اومده بودم :)) بازی خفنی بود و محمود با دریپلهاش داغوون میکنه آدمو بازی اول پر گل و حساس پیش میرفت و تونستم 4 - 3 بازی رو تموم کنم به نفع خودم :d
بازی دوم هم طوفانی بود و از همه توانم مایه گذاشتم آخه میخواستم انتقام فینال جام قبلی(تابستون) رو از محمود بگیرم که دوتامون رسیدیم به فینال و محمود من رو برد :d و بازی دوم رو هم 3 - 1 بردم :x
مرسی محمووود :x تویه بازی کردنم تویه فیفا مدیون سه چهار نفرم که بازیم یکم خووب شد هرچی یاد گرفتم از این ها بوده : سینا عزیز ، آقا محمود گل ، حسام جان و محمد89 خودمووون :*

از همه بچه ها ممنونم که تویه انجام جام همکاری لازم رو با من کردن و دست تک تکشون رو میبوسم
انشالله جامهای بعدی
خــــــــــــــتم جام با قهرمانی محمود عزیز :x

06585689655972966142.png

هی روله جون دیگه سرکپی نکنیا:d
سری بعدی خودم colm down بهت میدم :-s
ناز اون شصتت محمود جون:-*اون زمانی که تویه هر گل 2تا مثلث خوشکل میزدی:p

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
عرفان دادا شما تو دل ماها قهرمانی به دوست عزیزمونم تبریک میگم ازین به بعد دادا اگه جام گذاشتی توی psnبرام pmبزار

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر