PSN | جام فیفا 14 (جام عیدانه) FiFa14 Cup - PS3

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
با سلام خدمت همه دوستان:xاز اونجا که تابستون سه جام رو به خوبی پیش بردیم و تونستیم جام های موفقی رو برگزار کنیم تصمیم به این گرفتیم که یه جام کوچیک و عیدانه برگزار کنیم:-*

06585689655972966142.png

03233147136066021964.jpg

قوانین عضویت در جام:

• هر نفر فقط و فقط با یک یوزر حق شرکت در بازی ها رو داره(در صورت ثابت شدن تخلف هر تعداد یوزر شخص از دور مسابقات خارج میشن)
  • اولویت با اعضای بازی سنتر هست(به این معنی که کسی آیدی دوستش و ... رو میزاره و میگه دوستمم هست اون دوسته واسه شرکت در مسابقات تویه اولویت دوم قرار میگیره)
  • روحیه کار جمعی داشته باشه
  • همه دوستانی که شرکت میکنن شماره موبایلشون رو به مدیر برگزاری مسابقات پغلم خصوصی کنن تا یه سری هماهنگیها باهاشون صورت بگیره
  • واسه ثبت نام PSNID خودتون رو به همراه تیمی که میخواید باهاش شرکت کنید بنویسید
  • تیم انتخابی شما تا آخر بازی ها قابل تغییر نیست

قوانین برگزاری مسابقات:

• هر بازیکن تیمی رو که در ابتدای مسابقات انتخاب کرده با همون تیم تا انتهای مسابقات ادامه میده(تغییر تیم مجاز نمیباشد)>:)
  • هدف اصلی مسابقات ایجاد فضای دوستی و سرگرمی می باشد به همین دلیل از ضد فوتبال ، وقت تلف کردن تهمت زدن به یکدیگر، ناسزا گفتن به شدت پرهیز کنید./:)
  • در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشا به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند.:-s
  • تمامی بازی ها در زمان تعیین شده باید انجام بشه و در صورت موجه نبودن دلیل برای تاخیر بر اساس شرایط نتیجه یا 0 - 0 یا 3 - 0 تعیین میشود
    • یکی از دو طرف مسابقه حاضر به انجام مسابقه در زمان معین نشده : 3 - 0 به نغع حریف
    • هر دو طرف مسابفه حاضر به انجام مسابقه نشده اند : 0 - 0
  • لطفا هماهنگی های لازم رو برای انجام بازی با حریفتون تویه بازه زمانی تعیین شده به عمل بیارید که بازی ها در زمان خودشون انجام بشن و روند جام با مشکل مواجه نشه.
  • اگر در هنگام انجام مسابقه با پیغام "you are no longer synced to the match"مواجه شدید، یا ارتباط قطع شد اگر نتیجه بازی 0-0 بود می توانید بازی را از ابتدا آغاز کنید اما اگر گلی رد و بدل شده بود می بایست طبق جدول زیر ادامه باری ها را انجام دهید (البته با توافق یکدیگر)
    • تا 10 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ تکرار کامل بازی
    • 10تا15 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 80 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 15تا30 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 75 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 30-60 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 1نیمه کامل
    • 60تا75دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 35 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 75تا80دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 20 دقیقه ابتدایی بازی مجدد

• این نکته درباره مورد بالا قابل ذکر هست که توافق طرفین میتونه مورد بالا رو نقض کنه:x
  • اگر بازیکنی از تیمی اخراج شده بود و بعد بازی قطع شد، به ازای هر بازیکن اخراجی یک گل برای حریف باید در نظر گرفته شود:d
  • در صورت وجود lag و delay تا قبل از دقیقه 5 امکان خروج از بازی وجود دارد اما پس از از گذشت دقیقه 5 هیچ شرکت کننده ای حق خروج از بازی را ندارد و بازیباید تا انتها انجام بگیرد.;;)
  • مشخصات نوع Invite که واسه حریفتون میفرستین:
    • Game Speed : Normal
    • Time : 6 Min
    • دقت کنید در حالت Online باشه و Custom به هیچ نحو قابل قبول نیست
    • دفاع رویه حالت tactical باشه
  • گیمرها موظف هستند پس از پایان بازی سریعا نتیجه بازی را در همین تایپیک اعلام نماید
  • در صورت انصراف دادن یک شرکت کننده از مسابقات تمام بازی های وی 3-0 میشود. چه بازی هایی که برده و چه باخته.(اگر ابتدای مسابقات باشه سعی میشه جایگزین بشه)
  • ورود شما به لیگ به منزله پذیرفتن تمامی این قوانین است پس اگر برای رعایت نکردن بندی از قوانین جریمه شدید حق اعتراضی نخواهید داشت .

نحوه بازی ها:

35329180405707201164.jpg

ثبت نام کنندگان:

1. ErfanImmortal یوزر erfanimmortal تیم: رئال مادرید
  2. ARASH_GAMER یوزر A__R__A__S__H تیم: بارسلونا
  3. amirarsenal یوزر Amirarsenal تیم: رئال مادرید
  4. reza maleki یوزرmbempireir تیم: رئال مادرید
  5. KaQaZ_Sیوزرkaqaz2 تیم : دورتموند
  6. amirtums یوزر amirtums تیم: بارسلونا
  7. I-MAD یوزر IMAD_iOs تیم: بایرن مونیخ
  8. svsh12 یوزر Siavash_Mahdiyar تیم: بایرن مونیخ
  9. footsoldier یوزر kingofspeads تیم: چلسی
  10. al2 یوزر Mahdi-GH-M تیم: اتلتیک بیلبائو
  11. Darkside Fury یوزر DarksideFury تیم: PSG
  12. milad1376 یوزرMiladbird_v2 تیم:رئال مادرید
  13. elyas68 یوزر elyas-tk تیم: رئال مادرید
  14. mohammad169471یوزرmohammad16947101 تیم:AC Milan
  15. salar_dariush یوزر allunfinished تیم:بارسلونا
  16. mohsen__gamerیوزر libra_month تیم: رئال مادرید
  17. hamedfc یوزر HELL---CampNou تیم: چلسی
  18. hosein123یوزر TO_HELL_20KM تیم: رئال مادرید
  19. p3rsia7یوزر P3rsia7_striker تیم: رئال مادرید
  20. KORP یوزر AMIIIN01 تیم: چلسی

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ایول عرفان جان من هستم ، اتفاقاً توی تاپیکش هم خودم گفته بودم به بچه ها یه لیگ برگزار کنیم :D
ID : DarksideFury
ولی تیمم رو هنوز انتخاب نکردم ، قبل از شروع لیگ اعلام میکنم
یه مساله ای که هست تیم رئال مادرید از همه تیم ها (بعضاً با اختلاف زیاد) قوی تره ، اینو چه کارش کنیم ؟ :D من خودم هیچ وقت رئال انتخاب نمیکنم
از بابت شرایط و قوانین لیگ هم خاطرت جمع باشه :D

ARASH_GAMER

کاربر سایت
Jan 4, 2014
73
من میخوام بیام اگه دسگام درست شه.
Sir_HiDDeN اصلیمه که بن شده
A__R__A__S__H
فعلا بارسا
هر تیمی که تو فیفا باشه میشه انتخاب کرد؟

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من میخوام بیام اگه دسگام درست شه.
Sir_HiDDeN اصلیمه که بن شده
A__R__A__S__H
فعلا بارسا
هر تیمی که تو فیفا باشه میشه انتخاب کرد؟

دستگاهت مگه چش شده؟
بله هر تیمی رو میشه انتخاب کرد و بدون محدودیت هست

- - -ویرایش - - -

ایول عرفان جان من هستم ، اتفاقاً توی تاپیکش هم خودم گفته بودم به بچه ها یه لیگ برگزار کنیم :D
ID : DarksideFury
ولی تیمم رو هنوز انتخاب نکردم ، قبل از شروع لیگ اعلام میکنم
یه مساله ای که هست تیم رئال مادرید از همه تیم ها (بعضاً با اختلاف زیاد) قوی تره ، اینو چه کارش کنیم ؟ :D من خودم هیچ وقت رئال انتخاب نمیکنم
از بابت شرایط و قوانین لیگ هم خاطرت جمع باشه :D

آرش جان باید تیمت رو الان مشخص کنی که تویه لیست بنویسمت وگرنه تا الان ثبت نامت ناقص میباشد :d
و اینکه رئال مادرید قوی تر از همه هست و قبول ندارم ، بایرن مونیخ و منچستر سیتی و پاریسن ژرمن تیم های فوق العاده ای هستن تویه Fifa14 و خیلی وقتها من با رئال جلوی همین تیم ها باختم حتی 4 - 0 هم داشتم :d
انتخاب تیم آزاده

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دو دوست جدیدمون هم به لیست اضافه شدن
انشالله بعد از اتمام عضو گیری و تاییدشون بعدا درخواست میکنم که شماره تلفنشون رو هم بهم بدن
مرسی :x

ARASH_GAMER

کاربر سایت
Jan 4, 2014
73
دستگاهت مگه چش شده؟
بله هر تیمی رو میشه انتخاب کرد و بدون محدودیت هست

- - -ویرایش - - -

آرش جان باید تیمت رو الان مشخص کنی که تویه لیست بنویسمت وگرنه تا الان ثبت نامت ناقص میباشد :d
و اینکه رئال مادرید قوی تر از همه هست و قبول ندارم ، بایرن مونیخ و منچستر سیتی و پاریسن ژرمن تیم های فوق العاده ای هستن تویه Fifa14 و خیلی وقتها من با رئال جلوی همین تیم ها باختم حتی 4 - 0 هم داشتم :d
انتخاب تیم آزاده

چیز خاصی نشده فقط اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم :d
پس من Classic XI رو برمیدارم
در ضمن اسم این داداشمون آرمانِ ،آرش منم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر