PS4 هک شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
«Playstation 4» توسط گروه «fail0verflow» هک شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

امروز یک ویدیو از کنسول PS4 منتشر شد که در آن یک نسخه هک شده «Pokemon» توسط سیستم عامل تغییر یافته «Linux» اجرا می‌شود. PS4 توسط گروه fail0verflow هک شده، این گروه این نسخه تغییر یافته سیستم عامل Linux را در دسترس عموم قرار داده‌است.

ویدیو منتشر شده:

[video=aparat;T8iC9]http://www.aparat.com/v/T8iC9[/video]

این ویدیو در اواخر ماه دسامبر، در کنفرانس «Chaos Communication Congress» که در شهر هامبورگ برگزار شد، توسط گروه fail0verflow به نمایش در آمد.

fail0verflow همان گروهی است که کنسول «Playstation 3» را در ژانویه سال 2011 هک کرد. (همچنین موفق به هک کنسول‌های Wii و Wii U نیز شده)

با توجه به گزارش «Digital Foundry»، این گروه، نرم‌افزاری را عرضه نکرده که بتواند قابلیت دسترسی پایین به سخت‌افزار را داشته باشد، به این دلیل که «سیستم امنیتی PS4 به قدری افتضاح است که به کمک ما [گروه fail0verflow] نیاز ندارید.».

انتظار می‌رود هکر‌های بیشتری در ماه‌های پیش رو به عرضه نرم‌افزارهای مختلف برای هک کنسول PS4 روی بیاورند، باید منتظر ماند و دید «سونی» چه واکنشی نشان خواهد داد.

منبع

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
هنوز اتفاقی نیفتاده ولی برداشتم اینطوره که ، نه میشه مخالفت کرد نه موافقت ، نه اتفاق شیرینیه نه تلخ ، اولشم بیاد با کلی مشکلات ریزو درشته ، در مورد این موضوع هاردکور گیمرا اتفاق نظر دارن که نمیخوان بن بشن . آره ترفند هم زمان PS3 بود ولی مساوی بود با از دست دادن اکانت ، بیاد هم مثل نسل قبل با کلی برنامه ی نوب پسند مثل تروفی باز کردن ! و اینجور چیزها میاد ، اونموقع فرقی بین شمایی که هاردکوریو اونی که راحت همه چیزو بدست آورده نیست . این حرفم مخالفت نیست ، نسل قبلو دیدم ، این نسل هم همین میشه .

نظر شخصی خودم اینه که من همین جمع کوچیکی که توی PSN با دوستان دارمو خیلی بیشتر از اون جمع آینده ی هک دوس دارم !! ، نسل قبل منزوی شده بودم به خدا با اون همه یوزر :d این نسل واقعا از آنلاین بازی کردن با دوستان (فقط بازیسنتری) لذت بردم ، بیشترشون هم هاردکور گیمرن . :dحرفی نیست ، هر چی میشه بزار بشه .. :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
به شخصه از هک شدنش استقبال میکنم نه به خاطر بحث مالیش چون فرقی نداره همین الان هم هر بازی را میخری با 20 30 تومن اینور اونور رد میکنی میره.به شخصه چون jrpg بازم برام خیلی خوب میشه بازی هایی که دوست دارم خیلی راحت میتونم گیر بیارم بازی کنم .الان یکسری بازی ها که دوست دارم بازی کنم اصلا تو ایران گیر نمیاد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چند درصد شمایی که می فرمایید نارحتید از هک شدن کنسول، ویندوزی که الان دارید استفاده می کنید اورجیناله؟ چندتا نرم افزار اورجینال رو ویندوزتون نصبه؟ چند درصد موزیک هایی که روزانه گوش می کنید دانلودی نیست و اورجینال خریداری کردین؟ چندتا تاحالا فیلمــ اورجینال تماشا کردین؟ طرف فیلمو هفته ها قبل از ریلیز رسمی تو بازار دانلود می کنه و تماشا می کنه، نمره شو می ده و نقدشمــ می کنه، بعد میاد اورجینال اورجینال را می ندازه!

قانون مداری و احترامــ به قانون خوبه؛
ولی شعار بدون عمل خیلی بده، خیلی!

مهدی به شخصه اصلا برام مهم نیست 1 سنت هم سونی یا ماکروسافت سود کنن چون پولش تو جیب من نمیره هک بشه نشه مهم نیست اما قانون مداری چرا اما چون ما قانون نداریم در این زمینه پس اینم مهم نیست اما حالا اگه هک بشه و به همون دلیلی که من از PC کلا تا حدود زیادی به کنسول متمایل شدم به خاطر چیت و ... کارهای که ملت انجام میدن و مسخره بازی های که بعد هک شدن کامل و چیت های که برای 360 و PS3 امده بود 100 سال سیاه میخوام هک نشه .

اما اگه به بازی کردن ملت ضربه نمیزنه 100% موافقم که بقه هم بتونن بازی کنن همون جوری که کسی که میشناسم نمیتونه با کنسول بازی کنه راهنمایش میکنم با یک سیستم متوسط یا ... روی PC بازی کنه اما مهدی یک صحبتی این وسط میمونه اینه که اگه کسی پول نداره واقعا که نمیتونه خدایش باید بره به فکر یک کاری درامدی چیزی باشه من هرچقدر هم از بازی و فیلم و ... خوشم بیاد وقتی پول نداشته باشم و یا نتونم Save کنم بهتره برم کار کنم پول در بیارم اون موقع بیام بخوام بازی کنم کلا در تمام دنیا دارن داد میزنن بازی کردن یک سرگرمی پر هزینه هستش وقتی من نمیتونم از پس هزینه بر بیام خوب بازی نمیکنم هرچقدر هم دوست داشته باشم مخصوصا با این وضعیت کشورم که همه همچی ... میکنن تو پاچه ملت .

در کل به نظرم اینجا 2 دیدگاه وجود داره :
1-یکی که میگه هک نشه به دلیل قانون که چون ما قانون نداریم و منافع ما در این وسط در نظر گرفته نمیشه اصلا بی معنی هستش .
2-یکی که میگه هک نشه به دلیل اینکه لذت بازی کردن بقیه خراب میکنه در صورتی که چیت و ... به بازی ها اضافه بشه و براش فرقی نمیکنه کسی بازی کپی استفاده کنه فقط نمیخواد لذت بازی کردن ملت با چیت و تقلب و خراب کرای یک عده خراب بشه .

من خودم نظرم روی 2 , درسته شاید نتونم خیلی از بازی های که دوست دارم انجام بدم در 3 ماه گذشته فقط 1 بازی خریدم که اونم 2 بار دست به دست کردم با 2 بازی دیگه و گرفتم تمام کردم بازیم پس گرفتم اما چون از وضعیتی که با هک شدن کنسول ها قبلا سر خیلی از بازی ها اعصابم خورد شده میگم هک نشه تا دوباره اعصابم بیخودی سر بازی خراب نشه سر 2 ساعت که از سر کار میام میخوام از بازی کنم ببینم یکی هم همون بازی به لجن کشیده .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
به خدا من تو یکی از گم و گورترین شهرهای غرب کشورم.ولی تو همین پرشین تولز و سایت خودمون کلی بازی خریدم و فروختم.تا الانم نه پست بازیمو گم کرده نه طرفم دزد از آب در اومده خدا رو شکر.اینا همش بهانه تراشیه.(البته من چون زیاد معامله مجازی داشتم یه خورده راه و چاه کار دستم اومده)همینطوری نباید اعتماد کنید و جنس بخربد.
من رو بازی دستینی حتی با پول پستش فقط ۱۵۰۰ تک تومان ضرر دادم و رو خیلی از بازیای دیگه ده هزار و پانزده هزار حتی با پول پست.
در مورد اکانتهای ظرفیتیم اگه طرف مورد اعتماد باشه اینجور مشکلاتی پیش نمیاد.من کاملا مطمئنم بازیایی که از این دوستمون میخرم(فقطم تو استان خودمون میفروشه)کاملا قانونین و با psn کارت قانونی خریداری میشن.
من حساب کردم تو این یه سال و نیمی که کنسول داشتم فقط چهارصد هزار پول ضرر بازی دادم.در صورتیکه فقط چند عنوانو بازی نکردم.
من تجاربمو در اختیار دوستان میذارم تا بهتر و راحتر با این نسل کنار بیان.
.........................
در ضمن اصلا و ابدا از هک شدن کنسول ناراحت نیستم بلکه خوشحالم چون برای بعضیا بیست سی هزارم واقعا زیاده.دوس دارم همه بتونن بازی کنن.
قصد من از این حرفا فقط اینه که بچه ها چطور میتونن در دوران هک نشدن کنسولها راحتر بازی کنن.
در ضمن از یه لحاظم شدیدا خوشحال میشم هک بشه اونم اینه نان این اکانت فروشای شیرینگ غیرقانونی کاسه بشه.
منم مجازی معامله کردم ولی قبول کنین همیشه با ترس و لرزه
تو همین پرشین تولز بارها شده کاربر با 100 تا فیدبک مثبت کلاهبرداری کرده پس همچین امنم نیست حالا پول پست بازیها هم به کنار که اونم هزینه کمی نیست
حالا ازشانس شما تو منطقه شما اکانت فروش خوب هست بقیه جاها چیکار کنن؟نمیگم بازی نیست هست منتها دردسرش برا شهرهای کوچیک خیلی زیاده و ضررش هم مضاعف هست حرف من اینه که تو شهرهای بزرگ بازی رو شبی دو تومن راحت کرایه میدن و میشه استفاده کرد ولی شهر کوچیک از این خبرا نیست باید مایه گذاشت
به هر حال به نظر من هک شدنش بهتر از هک نشدنشه
البته این کنسول الان در توپخونه تهران یه سالی هست کپی خور شده منتها روشش فقط در انحصار توپخونه هست و به جهانیان ارائه نمیدن

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
اصلا معامله بازی که بخاطر اورجینال بودن بازیها خیلی ها مجبور به انجامش هستن خودش مشکل بزرگیه و اونم اینه که بعد یه مدت باید بازی رو بدی بر که خیلی مسخرس.

بعنوان مثال من شاغل که در طول هفته سرم خیلی شلوغ هست و وقت کمی برای بازی کردن دارم نمیتونم یک بازی رو(مخصوصا rpg ) مثلا ۲...۳ هفته ای یا حتی یکی دو ماه تموم کنم و وقتی دو سه ماه بازی پیشم باشه موقع فروش قیمت بازی از نصف هم کمتر شده.

پس هک از این لحاظ برای افرادی مثل من خیلی خوب هست که میتونن بازی رو برای یه مدت طولانی داشته باشن و ازش لذت ببرن ....نه اینکه هی هی تند تند بازی کنی و بفروشی که نکنه قیمتش افت کنه و فلان.

.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این وسط اونایی که نگران تروفی های عزیزشون هستن که نکنه یه وقت خدا نکرده ازغلظت هارد کور بودنشون کم بشه من رو منهدم کردن...!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اصولا کشوری که هیچ تاثیری تو رشد، و یا پایین اومدن در امد صنعت گیم نداره، تو معامله ضرر و زیان هیچ چیزی هم قرار نمیگیره...ما هیچ دخلی تو این صنعت نداریم چه باشیم چه نباشیم کشورای دیگه سال هاست دارن جور مفت بری مارو میکشن و با خریدن بازیها اورج این صنعت رو پا نگه داشتن، پس من نمی تونم حافظ منافع سونی باشم... همه این حرفارو زذم که بگم کپی شه تا همه حالشو ببرن. در کل به حال من یه نفر فرقی نمیکنه...

post-32978-0-00416300-1434274083.png

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
بعد یه عده آدم طرفدار حقوق بشر میان میگن " اگه هک بشه مگه چیزی از شما کم میشه؟ " :d فکر کنم چیزی نباید بگم و همین نقل قول کافی باشه :d

حقيقتش اصلا متوجه نشدم چي گفتي :d
يكم واضحتر ميگي؟ :">

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
دوست عزیز ممنون از خبرت ولی بهتر بود خبر رو کامل میزاشتی
این هک فقط امکان شبیه ساز بازهای pc رو روی ps4 فراهم میکنه حالا اینکه بازیهای 4 رو هم بتونه شبیه سازی کنه فعلا معلوم نیست شاید بتونه شاید هم سال ها طول بکشه ..
ولی این گروه هکر از سیستم امنیت ps4 خندشون گرفته و گفتن هر هکر براحتی میتونی 4 رو هک کنه

هک psp3000 هم اولش فقط شبیه ساز بود 1ماه بعدش کلش هک شد

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
مهدی به شخصه اصلا برام مهم نیست 1 سنت هم سونی یا ماکروسافت سود کنن چون پولش تو جیب من نمیره هک بشه نشه مهم نیست اما قانون مداری چرا اما چون ما قانون نداریم در این زمینه پس اینم مهم نیست اما حالا اگه هک بشه و به همون دلیلی که من از PC کلا تا حدود زیادی به کنسول متمایل شدم به خاطر چیت و ... کارهای که ملت انجام میدن و مسخره بازی های که بعد هک شدن کامل و چیت های که برای 360 و PS3 امده بود 100 سال سیاه میخوام هک نشه .

اما اگه به بازی کردن ملت ضربه نمیزنه 100% موافقم که بقه هم بتونن بازی کنن همون جوری که کسی که میشناسم نمیتونه با کنسول بازی کنه راهنمایش میکنم با یک سیستم متوسط یا ... روی PC بازی کنه اما مهدی یک صحبتی این وسط میمونه اینه که اگه کسی پول نداره واقعا که نمیتونه خدایش باید بره به فکر یک کاری درامدی چیزی باشه من هرچقدر هم از بازی و فیلم و ... خوشم بیاد وقتی پول نداشته باشم و یا نتونم Save کنم بهتره برم کار کنم پول در بیارم اون موقع بیام بخوام بازی کنم کلا در تمام دنیا دارن داد میزنن بازی کردن یک سرگرمی پر هزینه هستش وقتی من نمیتونم از پس هزینه بر بیام خوب بازی نمیکنم هرچقدر هم دوست داشته باشم مخصوصا با این وضعیت کشورم که همه همچی ... میکنن تو پاچه ملت .

در کل به نظرم اینجا 2 دیدگاه وجود داره :
1-یکی که میگه هک نشه به دلیل قانون که چون ما قانون نداریم و منافع ما در این وسط در نظر گرفته نمیشه اصلا بی معنی هستش .
2-یکی که میگه هک نشه به دلیل اینکه لذت بازی کردن بقیه خراب میکنه در صورتی که چیت و ... به بازی ها اضافه بشه و براش فرقی نمیکنه کسی بازی کپی استفاده کنه فقط نمیخواد لذت بازی کردن ملت با چیت و تقلب و خراب کرای یک عده خراب بشه .

من خودم نظرم روی 2 , درسته شاید نتونم خیلی از بازی های که دوست دارم انجام بدم در 3 ماه گذشته فقط 1 بازی خریدم که اونم 2 بار دست به دست کردم با 2 بازی دیگه و گرفتم تمام کردم بازیم پس گرفتم اما چون از وضعیتی که با هک شدن کنسول ها قبلا سر خیلی از بازی ها اعصابم خورد شده میگم هک نشه تا دوباره اعصابم بیخودی سر بازی خراب نشه سر 2 ساعت که از سر کار میام میخوام از بازی کنم ببینم یکی هم همون بازی به لجن کشیده .
دقیقا؛ نمونه بارزش نسخه PS4 بازی Diablo III! طرف فوت می کنه به شعاع صد متریش همه تجزیه می شن! :| چیت به گند می کشه بازیـا رو.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
فعلا که نه به داره نه به بار.هنوز خبری از هک و اینا نیست
ولی اگر هم هک بشه قاعدتا باید قید بازی انلاین رو زد که من با این قضیه مشکلی ندارم همون افلاین واسم کفایت میکنه
اگر هم واقعا به بازی ای علاقه مند باشم و شاهکار باشه برای حمایت از سازنده اورجینال میگیرمش تا حداقل یجوری ازش تشکر کرده باشم و وجدانم راحت باشه مثل نسل قبل
این طرز فکر منه تو این وضعیت اقتصادی کشور.وگرنه همه ی ما دوست داریم بازی ارجینال تهیه کنیم. ولی بعضی وقتا نمیشه:(

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
دقیقا؛ نمونه بارزش نسخه PS4 بازی Diablo III! طرف فوت می کنه به شعاع صد متریش همه تجزیه می شن! :| چیت به گند می کشه بازیـا رو.

يعني اگه كنسول رو هك كني خود به خود چيت بازيها نصب و اجرا ميشن؟ :d

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
يعني اگه كنسول رو هك كني خود به خود چيت بازيها نصب و اجرا ميشن؟ :d
خود به خود که نه؛
هک عرصه رو باز می کنه برا چیت بازها! به راحتی چیت ها رو می نویسن و وارد بازی ها می کنن.

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
خود به خود که نه؛
هک عرصه رو باز می کنه برا چیت بازها! به راحتی چیت ها رو می نویسن و وارد بازی ها می کنن.

من فقط هك ميكنم براي چيت.
بازي رو اورجينال ميخرم ولي چيت رو نصب ميكنم.
GTA V با چيت چي ميشه؟ :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر