شایعه PS4 فوریه پشت درهای بسته رونمایی ‌می‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
qdrpiskike7j2m68jaj.jpg

Sony‌ آماده است تا قبل از E3 از کنسول جدید خود پشت دره‌های بسته رونمایی کند اما قصد سونی گرفتن حمایت از خورده فروشان و ناشران third-party است شعبه SCEA آمریکا دعوت نامه‌هایی را برای شرکای خود با مضمون اولین نگاه به شگفت انگیزترین عرضه از SCEA در ماه فوریه پشت دره‌های بسته این کنفرانس که درباره PlayStation است به میزبانی شعبه PlayStation آمریکا برگزار می‌گردد. سونی افزود:" ناشران Third-party درباره برنامه‌های خود در سال 2013 نیز تصمیم‌گیری خواهند کرد.

قبل از همایش سالانه E3 سونی برخی از اطلاعات اولیه PlayStation 4 را برای شرکای خود به نمایش می‌گذارد تا حمایت آنان را برای کنسول نسل بعدی خود بدست آورد. سونی به این رابطه با شرکا برای لانچ قوی کنسول نسل بعد خود نیاز دارد البته این رویداد بیشتر بر روی عناوین PS3 و PS Vita تمرکز خواهد داشت و درباره PlayStation 4 به صورت رسمی یا غیر رسمی بحث خواهد شد در همین زمینه شایعه‌ای است که هنوز تایید نشده Microsoft کنسول نسل بعد Xbox خود را قبل از E3 رونمایی‌‌ می‌کند استراتژی مثل Xbox 360. این رویداد در تاریخ 25 فوریه برگزار می‌شود.

"به تازگی سیاست سونی تغییر پیدا کرده است و با ثبت امتیازی که به تازگی انجام داده است قصد دارد از اجرای بازی های دسته دوم برروی کنسول های نسل بعد خود جلوگیری کند."

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پس تو e3 هر دو كنسول رونمايي ميشن
اميدوارم قيمتش زياد نباشه فقط
گرچه هر قيمتي بذاره اينجا تا يه سال زير 2 ميليون نيست:(

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
هر چی زود تر از کنسولهای نسل بعد رونمایی کنند بهتره ما هم میتونیم تصمیم بگیریم که کدومشو بخریم اگه طبق شایعه ها قیمتش $ 400 باشه بازم قیمت خوبیه با توجه به اینکه هر 6-7 سال طول میکشه تا یه نسل عوض بشه و ما که قرار نیست هرسال پول کنسول بدیم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
عالی شد پس می تونه آخر امسال یا اوایل سال بعد تاریخ ریلیز بخوره .
دسته هم فقط اون تیگر ها رو درست کنن و دکمه ها رو led کاری کنن حله.
خیلی دوست دارم بدونم ظاهر چطوره :dو البته مشخصات سخت افزاری رسمیش .

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
امیدوارم اشتباه این نسل رو تکرار نکنه که کنسول دیر عرضه کرد !
هنوزم تو کتم نمیره که دلیل عقب موندن برند PS از xbox تو این نسل دیر عرضه شدنش باشه.
طراحی دستش حرف نداره دیگه بهتر این چی میخواین؟
طراحی روی انالوگ یه فاجعه است کافیست با دسته با دسته xbox بازی کنی بعد همون بازی رو با ps بازی کنی تا سریع بفهمی دستت رو انالوگ ps سر می خوره ولی تو xbox دستت قفل میشه رو انالوگ دلیل هم فرو رفته گی روی انالوگ xbox نسبت به بر امدگی رو انالوگ ps.

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
آنالوگش رو درست کنن دیگه مشکلی نداره . تو PS2 یکم دسته بزرک بود شست آدم به آنالوگ ها نمی رسید! ولی تو PS3 دسته کوچکتر بود و می شد راحت با دوتا آنالوگ ها کار کرد. می مونه مشکل برآمدگیش که این هم درست کنن عالی می شه

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
من که با دستش خیلی راحتم ولی کاش یه ذره این انالوگ هاش فرو رفته بشه مثل 360 ولی اصلا اونقدر گنده نشه که نشه تو دست گرفتش
کاش مثل 3 انلاینش مجانی باشه و بولی ماهیانه نخواد مثل 360
و اصل قیمت خود کنسوله که تا حداقل 1 سال توی ایران قابل خرید نیست نه فقط به علت ارزی بلکه به علت گرون دادن فروشنده ها که باید 3 برابر سود کنند حداقل
من به شخصه مشکلی با کبی خور بودن یا نبودن ندارم تازه خریدن بازی اورجینال کیف خودش رو داره
بری یه ماه کار کنی کارگری بعد بری با بو لش بازی بخری خیلی حال میده

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
به نظرم الان معرفی نشه بهتره:d
کافی یه دمو نسل بعد نشون بدن تا مزه گرافیک بالای god of war و the last of us بپره.
دسته 360 آنالوگش یکم راحت تره ولی خیلی گنده هست .من با دسته ps که سبک تره خیلی بیشتر حال میکنم:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دسته رو باید یه سری Revision های اساسی روش انجام بدن

چیزایی که منو به شخصه اذیت میکنه :

آنالوگ ها عجیب سر میخوره .

دقت و کنترل انگشتها روی L2 و R2 به هیچ عنوان در حد LT , RT نیست .

خستگی دست بعد از دست گرفتنش به مراتب بیشتر از دسته ایکس باکس هست .

( نکات مثبت مثل SixAxis زیاد داره ، من اینجا به معایبش اشاره کردم فقط )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر