PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
اولا ميدونم gddr هست ولي براي درك بهتر از كلمه ddrاستفاده كردم.
دوما نمره درايو كلاب چند شد؟
سوما ١ درصد؟!
بعدشم هركي نظر خودش رو داره و من به نظرتون احترام ميذارم
من که حرفی از درایو کلاب نزدم منظورم gt بود
منم به نظر شما احترام میزارم هرکی یه سلیقه ای داره مهم خوشحالی فردا موفق باشید

من بعد از سبک و سنگین کردن زیاد PS4 رو خریدم.
تنوع بازیها و در دسترس بودنش منو ترغیب کرد و اینکه تو ایران بیشتر هستش پس ساپورت بازیهاش و قطعاتش هم طبعا بهتر خواهد بود

من با دوتاش کار کردم الانم x1 دستمه . از نظر برنامه و سرعت توی نصب بازی ها تو هارد و راحت کار کردن و داشتن phto mode و.. این چیزای جزیی ps4 به نظرم بهتره و کار باهاش راحت تره مثلا دردسر نداده که برای اپدیت بازی مثل x1 کنسول بزاری رو حالت offline و لی سیستم و سرعت x1 تو بالا امدن محیط برنامه خیلی سریعه .
از لحاظ انحصاری فعلا x1 بهتره . از لحاظ دسته ها هم ضعف بزرگش همون باتری خور بودن تو نسل جدیده که به نظرم افتضاحه این موضوع و جا گیر بودن ترانس و بعضی اوقات گیر کردن اپدیت
ولی دسته اش بسیار خوش دست و عالیه به نظر من دسته x1 بسیار خوش دست تر واز دسته ps4 هست .
ولی من بشخصه ps4 ترجیح میدم به x1

نظرسنجى به مدت نامحدود اضافه شد

با توجه به اينكه نظرسنجى قبلى تنها براى دو ماه بود ، به همين دليل نظرسنجى قبلى حذف و اين نظرسنجى اضافه شد چون شرايط هر دو كنسول و بازيهاشون روز به روز متفاوت خواهد بود محدود بودن نظر سنجى برداشته شد . ضمن اينكه فقط يك گزينه قابل راى دادن شد .
مرسى

منم واقعا بین این دوتا گیر کردم ولی از طرفی فکرم رو‌ps4 هست چون بازیهاش ارزون تره ..قبلن ایکس باکس‌داشتم خودم عاشق ایکس باکس وان هست چون ابهتش بیشتره و دستش خوراک بازی انلاینه ..ولی از طرفی انگاری ابدیت هاش زیادی تخیلی هستش و زیادم بازی دست‌دوم واس فروش نداره..راستی کسی میدونه این قضیه ویندزو 10 و drx 12 واسن وان چیه؟؟؟ یعنی ایکس باکس وان میشه PC????

منم واقعا بین این دوتا گیر کردم ولی از طرفی فکرم رو‌ps4 هست چون بازیهاش ارزون تره ..قبلن ایکس باکس‌داشتم خودم عاشق ایکس باکس وان هست چون ابهتش بیشتره و دستش خوراک بازی انلاینه ..ولی از طرفی انگاری ابدیت هاش زیادی تخیلی هستش و زیادم بازی دست‌دوم واس فروش نداره..راستی کسی میدونه این قضیه ویندزو 10 و drx 12 واسن وان چیه؟؟؟ یعنی ایکس باکس وان میشه PC????

ابهت رو خوب اومدی! نه برادر x1 نمیشه pc چه خبره!

به هیچکدام رای دادم

به شخصه بین این کنسولهای خانگی این نسل اول Wii U برام مهمتره و بعد PS4 و در آخر One
در کنسول های دستی هم اول 3DS و بعد Vita

ممنون

آخرین ویرایش:
سلام.من شش ماه دیگه میخوام کنسول جدید بگیرم و با داشتن ویتا تنها کاری که فعلا و اول باید بکنم خرید ps4 هست.به دو دلیل:
1:x-god of war
remote play-2
من نسل پیش x360 داشتم وازش راضیم ولی هنوز پشیمونم که چرا ps3رو دراون زمان نگرفتم.کاملا باحرف دوستانی که بدون تعصب صحبت کردن موافقم.با هر کدوم از انحصاری های سونی یا مایکروسافت بیشتر حال میکنین برین همون کنسولو بگیرین.بعدش اگه حرص انحصاری های اون یکی کنسول دلتونو زد و مایه تیله هم فراهم بود :dاون یکی روهم بگیرین.(البته خودمم نمیدونم باید x one رو بگیرم یانه؟در کنار ps4)
در ضمن حرکت دو شرکت مایکروسافت ونینتندو واقعا قابل تحسین بود که باوجود عقب افتادن از ps4 (ازلحاظ فروش)پشتیبانیشون رو از کنسولشون قطع که نکردند هیچ با معرفی بازی های انحصاری خفن برای فن های مخصوص خودشون(بیشتر نینتندو)و کم کردن قیمت کنسول(مایکروسافت)خودشون رو مدعی نشون دادند .این حرکت دو شرکت نام برده شده دقیقا برخلاف سونی بود که به محض اینکه دید ویتا از 3ds عقب افتاده کلا بازی براش عرضه نکرد و به 9 میلیون دارنده این کنسول دستی (ازجمله خودم)خیانت کرد.
امیدوارم قبل ازخرید هرکدام از این کنسول ها یک تحقیق درست وحسابی دربارشون بکنید گرچه هر دواین کنسول ها ارزش بالایی دارند.

خب من قبلا ایکس وان خریدم بودم سه روز پیش هم ps4 خریدم و الان جفتش رو دارم . با هم مقایسه میکنم :

1- در مورد دسته بستگی داره که با کدوم بیشتر عادت داشته باشی . من الان 7 ساله دسته پلی استیشن دستم نگرفتم و همش ایکس باکس داشتم ( 360 و وان ) و الان خیلی کار کردن با این دسته برام مشکله ولی اگر قبلا پلی استیشن داشتی مشکلی نداری . من در کل دسته ایکس باکس رو میپسندم .
2- از نظر سیستم عامل با هم اصلا قابل مقایسه نیستند . ایکس باکس عین ویندوز 8 هست ولی پلی استیشن اصلا سیستم عامل نداره !
3- تو بازیها به نظر من شفافیت ایکس باکس وان بهتره و تصویر پلی فور یکم مات تر از ایکس باکس هست . ولی کمی پلی فور نرمتره ولی تو بازیهای مولتی پلتفرم ایکس باکس به طور کلی به نظرم یکم سره .
4- کینکت . من خودم 360 هم که داشتم کینکت براش خریده بودم برای بچه ها خیلی خوبه محصوصا اگر خانوادگی بخوای بازی کنی مثلا رو وان بازی کینکت اسپورت ریوالس میتونی با خانواده بازی کنی خوش میگذره .
5- از نظر آنلاین و رابط کاربری با هم قابل مقایسه نیستند . ایکس باکس یه چیز دیگه هست . مثلا من پی اس فور رو الان سه روزه گرفتم و هنوز نتونستم به psn وصل بشم و رو پلیز ویت گیر میکنه :(
6 - انحصاری های سونی بهتره مثل آنچارتد و لست آف آس و ... التبه اونم انحصاری های خوبی داره مثل فورزا ولی انحصاری های سونی تکه ممتازتره .
7- پول بازیهای سونی کمتره به طوری که من 10 تا بازی برای ریخته رو هارد شده 700 تومن تازه دو تا بازی هم اشتانتیون داده ولی بخام ده تا بازی برای وان بخرم 2 میلیون بیشتر باید بسلفم !
8- کیفیت ساخت ایکس باکس بالاتره به طوری که اگر به بدنه هر کدام دست بزنی خودت متوجه میشی .
9- میگن قدرت سخت افزاری ایکس باکس کمتره ولی فعلا من تو کیفیت تصویر بازیها سر تر از پلی فور دیدمش !
در کل اگر با پول بازیها مشکل نداری و آنلاین و بازی با خانواده برات مهمه که راحت بازی کنی مثل بازی های با کینکت و ارکید برو سمت وان ولی اگر قیمت بازیها برات مهمه پلی فور بخر البته اگر روزی هر کدام از اینها هک بشه دیگه قیمت بازی اهمیتی نداره .

ویرایش :
پی اس ان وصل شد .

بار اولی که تازه کنسول خریدی و میخوای به پلاس وصل بشی باید نیم ساعت تا 45 دقیقه باید بزاری رو همون پلیز ویت بمونه بعدش وصل میشه ولی بعد که قطع کردی برای بارهای بعد 10 ثانیه ای و سریع وصل میشه و مشکل نداره . یه اکانت پلاس هم میخرم تست میکنم ببینم وضعیت آ« لاین چطوره . بازیها فعلا داره آپدیت میشه که بشه آنلاین زد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or