PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یه سوالی بود , بدجوری ذهنم رو درگیر کرده .
تروفی هایی که مربوط می شن به DLC بازی , رو پلات کردن بازی تاثیری دارن ؟ قاعدتا نباید داشته باشن .
البته ربطی به تایپیک نداره , ولی هر چی گشتم هیچ تایپیکی که مربوط باشه پیدا نکردم .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تروفی هایی که مربوط می شن به DLC بازی , رو پلات کردن بازی تاثیری دارن ؟ قاعدتا نباید داشته باشن .
البته ربطی به تایپیک نداره , ولی هر چی گشتم هیچ تایپیکی که مربوط باشه پیدا نکردم .
چرا یه سری بازیا هست که باعث شد ما Plat نکنیم بازی رو ! :| مثل NFS !

• Like
Reactions: ALit214

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اصولا dlc ها که بعد از بازی میان هیچ تاثیری روی plat ندارن ولی بازی مثل pop2008 با dlc کامل می شه اگه تو تروفی لیست بری می تونی ببینی وقتی مربع رو بزنی تروفی dlc ها از بازی اصلی جدا می شه.مثله kz,uc و...

• Like

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام.. معمولا تروفی های DLC تاثیری روی پلات کردن ندارن و این تروفی ها رو اگه توی لیست تروفی ها نگاه کنی یه علامت بعلاوه کنارشون هست و منظور اینه که مربوط به Add-On بازی هستش و برای پلات مهم نیست..
LBP گرفتن بعضی تروفی هاش نیاز به داشتن DLCهاش داره و این به خاطر اینه که سازنده قبل از اینکه برای بازی تروفی آماده کنه DLCهاش رو آماده کرده بوده و برای پلات کردن بازی تروفی های DLC رو هم قرار داده تا شاید به نظر من فروش DLC بیشتر شه.. و علامت بعلاوه هم ندارن این تروفی ها..
ولی در مورد NFS دوست خوبم علیرضا اشتباه کرده و DLCهاش ربطی به پلات کردنش ندارند.. (برو تندی پلاتش کن علیرضا :d)

• Like
Reactions: Mehrdad

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام.. معمولا تروفی های DLC تاثیری روی پلات کردن ندارن و این تروفی ها رو اگه توی لیست تروفی ها نگاه کنی یه علامت بعلاوه کنارشون هست و منظور اینه که مربوط به Add-On بازی هستش و برای پلات مهم نیست..
LBP گرفتن بعضی تروفی هاش نیاز به داشتن DLCهاش داره و این به خاطر اینه که سازنده قبل از اینکه برای بازی تروفی آماده کنه DLCهاش رو آماده کرده بوده و برای پلات کردن بازی تروفی های DLC رو هم قرار داده تا شاید به نظر من فروش DLC بیشتر شه.. و علامت بعلاوه هم ندارن این تروفی ها..
ولی در مورد NFS دوست خوبم علیرضا اشتباه کرده و DLCهاش ربطی به پلات کردنش ندارند.. (برو تندی پلاتش کن علیرضا :d)
البته راس میگی 2 3 تا مونده تروفی ولی چون این DLC ها اومد من نا امید شدم برا پلاتش ! :D الان میرم ! :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
گل گفتی ولی تو pop 2008 اون dlc که اومده تروفهاش مثبت نداره .:((
اون مربعه هم عملی هستشا:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,339
نام
امیر حسین
نه نه نه :d
LBP هم تاثیری روی پلات کردن نداره! این علامت + هم که میاد کنار بعضی تروفی ها از پارسال اضافه شده! قبلا عادی مثل بقیه ی تروفی ها بود ، که خدا رو شکر این مشکل رو درست کردن و دیگه مشکلی نیست :d
با خیال راحت میتونید همه ی بازی ها رو بدون داشتن DLC هاش پلات کنید :d

• Like

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
نه نه نه :d
LBP هم تاثیری روی پلات کردن نداره! این علامت + هم که میاد کنار بعضی تروفی ها از پارسال اضافه شده! قبلا عادی مثل بقیه ی تروفی ها بود ، که خدا رو شکر این مشکل رو درست کردن و دیگه مشکلی نیست :d
با خیال راحت میتونید همه ی بازی ها رو بدون داشتن DLC هاش پلات کنید :d
سلام.. :d
پس چرا من تروفی های مثلا MGSش رو نمیتونم بگیرم؟!! میگه باید DLCش رو داشته باشی.. :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,339
نام
امیر حسین
تروفی های MGSـه LBP ؟ :d خوب اینا تروفی های DLC هستند! ولی ربطی به پلات کردن ندارن! یعنی بدون اینکه بگیریشون میتونی پلات کنی :d

الان مثلا آخرین پلات خودم برن آوت پارادایس بود! 40 -50 تایی تروفی DLC داره، هیچکدومم کنارش + نزده! ولی بدون گرفتنشون پلاتش کردم :d
کلا این + رو برای اینکه مشخص بشه از پارسال اضافه کردن :d

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
تروفی های MGSـه LBP ؟ :d خوب اینا تروفی های DLC هستند! ولی ربطی به پلات کردن ندارن! یعنی بدون اینکه بگیریشون میتونی پلات کنی :d

الان مثلا آخرین پلات خودم برن آوت پارادایس بود! 40 -50 تایی تروفی DLC داره، هیچکدومم کنارش + نزده! ولی بدون گرفتنشون پلاتش کردم :d
کلا این + رو برای اینکه مشخص بشه از پارسال اضافه کردن :d
اِ چه جالب شد پس!!! :d
آخه من توی این LEVELهایی که برای پلات کردن بازی ساختن (ROAD TO PLATINUM) دیدم که تروفی های DLC رو هم قرار داده بعد فکر کردم که اون ها هم حتما لازمن که اینجا گذاشته..
هاها حسابی دستت درد نکنه پس LBP هم رفت در لیست بازی هایی که حتما باید پلات شن.. >:):>b-)

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خب , طی یکسری مشورت هایی که با ذهنم کردم الان به این نتیجه رسیدم هیچکدوم از تروفی های DLC ها تاثیر ندارن , تصور کنید یه بازی رو پلات کردید و PS3 شما به اینترنت وصل نبوده در نتیجه تروفی های DLC نیستن , حالا اگه شما وصل شید اینترنت قاعدتا باید پلاتتون رو پس بگیره که مسخره به نظر میاد .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
به اوجیدیم;)

دوستان یه سوال دارم یکی از دوستام لولش نزدیک 13 بم می گفت لول 12 خیلی دیر درصش پر می شه؟درسته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر