PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام به همه دوستان اخبار این کنسول اینجا قرار میگیره

موفق باشید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید میشه بگید قیمت این کنسول چنده

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
آقا بذاز بیاد بعد بگو چنده ! :)

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
در مورد اینکه قدرت منده هم هنوز زوده که نظر بدیم چون xbox360 هم در کنارشه

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
راستي فرمت پي اس 3 سي دي هاش همون blue ray موند ديگه نه تصويب شدش! :cry:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
در مورد قدرت كنسولهاي نسل بعد، اين ديگه كاملا" مشخص شده كه Ps3 از همه قدرتمندتره.. ديگه روي اين قسمت بحثي نميمونه..

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فعلا brother in arms 3 رو بچسبيد كه انحصارا واسه پي اس3 ميياد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
در مورده قيمت بگم كه از اينجا كه سوني 11 تا از شركتاشو تعطيل كرد پس ميشه حدس زد كه يه ضرري قراره بهش بخوره كه با اين حساب مطمين باشين سوني اين كنسول رو 299$ ميده و در يك نوع هم هست.
برا اونايي هم كه ميترسن نتونن بخاطره وجود bd بازيهايه پي اس3 بخرن بگم كه مگه dvd با پي اس2 نيومد بازار؟؟.....تازه اون موقع سوني زياد تو هاليوود نبود ...الان كه 70% هاليوود دستشه كه سه سوت قيمتش ميياد پايين!!
يه چيزم بگم كه سوني خودش گفته bd پي اس3 فقط 100$ براش تموم ميشه......دوم اينكه ساله اول بازيهاش رو dvd ميياد و از الان هم تا اومدن پي اس3 7 ماه مونده يعني 19 ماهه ديگه!!!!!
من كه مطمينم اون موقع تو ايران بازيهايه پي اس3 حداكثر 2500 تومنه.ديگه حداكثره حداكثرش ميشه 3000 تومن ديگه!!
برا بهترين كنسول كه برا دونسل بعد هست(چون سوني يه دوره 10 ساله براش گذاشته)5000 تومن هم ارزششو داره.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mohammad_66:
در مورده قيمت بگم كه از اينجا كه سوني 11 تا از شركتاشو تعطيل كرد پس ميشه حدس زد كه يه ضرري قراره بهش بخوره كه با اين حساب مطمين باشين سوني اين كنسول رو 299$ ميده و در يك نوع هم هست.
برا اونايي هم كه ميترسن نتونن بخاطره وجود bd بازيهايه پي اس3 بخرن بگم كه مگه dvd با پي اس2 نيومد بازار؟؟.....تازه اون موقع سوني زياد تو هاليوود نبود ...الان كه 70% هاليوود دستشه كه سه سوت قيمتش ميياد پايين!!
يه چيزم بگم كه سوني خودش گفته bd پي اس3 فقط 100$ براش تموم ميشه......دوم اينكه ساله اول بازيهاش رو dvd ميياد و از الان هم تا اومدن پي اس3 7 ماه مونده يعني 19 ماهه ديگه!!!!!
من كه مطمينم اون موقع تو ايران بازيهايه پي اس3 حداكثر 2500 تومنه.ديگه حداكثره حداكثرش ميشه 3000 تومن ديگه!!
برا بهترين كنسول كه برا دونسل بعد هست(چون سوني يه دوره 10 ساله براش گذاشته)5000 تومن هم ارزششو داره.
خدا كنه اينايي كه شما مي گين راست باشه اگه اين جوري شه كه خداست!
من كه هر شب دارم دعا مي كنم!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
پس هنوز دو ساله دیگه باید تو کف باشیم bd چنده ؟

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mgs3:
پس هنوز دو ساله دیگه باید تو کف باشیم bd چنده ؟
والا مثل اينكه 88 هزار تومان اينا باشه چون ايشون گفته بودن 100 دلار هستش! :cry:
واي كه چه قدر گرونه!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ایشون نگفتن 100 دلار هست قیمتش گفتن که 100 دلار برای سونی تموم میشه .. یعنی قیمت تولیدش 100 دلار هست نه قیمت فروشش

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزيزان من هزينه توليد blu-ray رو گفتما!!!!!!!!

• Like
Reactions: milad.ps4

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سل آم
خوب بی خیال.به همین راحتی.میدونید آدم نباید زیاد دل به چیزی ببنده من واقعا نمیتونم بفهمم شما ها چطوری میتونین منتظر باشین. :) منم شاید اگر حال داشتم منتظره ÷ی اس 3 و ایکس باکس 360 میموندم ولی متاسفانه حالش نیست.زیاد خودتون رو اذیت نکنید با قیمت 300 دلار به نظرتون این همه امکاناتی که میگن رو میشه را انداخت ؟؟
البته منکر ÷یشرفت تکنالوژی نیستم و میدونم با ÷یشرفت هزینه کمتر و قدرت بیشتر گیرمون میاد ولی خوب دیگه بعدشم هر کدومتون که اچ دی تی وی یا تلوزیون ÷لاسما 60 اینچ داشت به فکره خریدش باشه چون با کمتر از اون اصلا حال نمیده و از کیفیتش زیاد چیزی دسگیرتون نمیشه.ولی واقعا اگر امکانش باشه منم میخرم.ولی با تلوزیون.
------------------------
لبتون خندون و دلتون آروم باشه.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mohammad_66:
عزيزان من هزينه توليد blu-ray رو گفتما!!!!!!!!
اوه اوه ببخشيد من نيست آي كيوم نكشيدش براي همين اين جوري فكر كردم ببخشيد!
اون وقت اين جوري باشه كه داره ضرر مي ده!!!!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر