PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو اين دوره زمونه چه اتفاق هاي جالبي كه نميوفته اين خبر را داشته باشيد
اجراي ويندوز 2000 در ps3 !!!!!!!!!!!!!!
كه ps3 را تبديل به يه pc ميكنه قبلا هم يه خبر در مورد لينوكس براي xbox360 گفته شده بود .
ولي جابترش اينجاست دو تا سيستم عامل رقيب به طور برعكس براي دو تا كنسول رقيب !!!!!

اينم يه عكس از محيط ps3 در اجراي ويندوز 2000

ps3win.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
كه ps3 را تبديل به يه pc ميكنه قبلا هم يه خبر در مورد لينوكس براي xbox360 گفته شده بود .
ولي جابترش اينجاست دو تا سيستم عامل رقيب به طور برعكس براي دو تا كنسول رقيب !!!!!

ps3win.jpg
عکست نمیاد متاسفانه

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی

ps3win.jpg

دوست عزیز لینک عکس رو اشتباه گزاشتی ! ;)

justcallme

کاربر سایت
Nov 28, 2006
9
قدرت پردازنده گرافیکی ps3 را مقایسه می کنیم:

GeForce 7800 GTX قادر به پردازش حدوداً 45 گیگا فلوپس در هر ثانیه است و پردازنده اینتل 3 گیگاهرتز پرسکات قادر به پردازش 6 گیگا فلوپس در هر ثانیه است اما سل قدرتمند PlayStationLover ها دارای قدرت 256 گیگافلوپس در ثانیه است. سل به تنهایی حدوداً 6 برابر از 7800GTX قدرتمند تر است حال بخواهیم قدرت کل PS3 را بگوییم : اگر همه اجزا PS3 به کمک هم بیایند، میتوان بگوییم که حداکثر قدرت گرافیک امروزی PC را در نظر داشته باشید ، قدرت گرافیکی PS3 بیش از 20 برابر قدرت گرافیکی امروزی PC است ولی مطمئن باشید طی چند سال آینده باز PC ابر قدرت گرافیک خواهد شد این ذات این صنعت است ، بی دلیل چنین حرفی نمی گوییم شرکتی مثل Intel قول داده تا سال 2009 پردازنده های بر پایه ی فرایند 32 نانومتری تولید کند این خود باز حرکتی انقلابی در صنعت نیمه هادی ها خواهد بود.

منبع:سایتsakhtafzar

Attachments

• cell_arch.jpg
    cell_arch.jpg
    29.1 KB · مشاهده: 127

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
قدرت پردازنده گرافیکی ps3 را مقایسه می کنیم:

GeForce 7800 GTX قادر به پردازش حدوداً 45 گیگا فلوپس در هر ثانیه است و پردازنده اینتل 3 گیگاهرتز پرسکات قادر به پردازش 6 گیگا فلوپس در هر ثانیه است اما سل قدرتمند PlayStationLover ها دارای قدرت 256 گیگافلوپس در ثانیه است. سل به تنهایی حدوداً 6 برابر از 7800GTX قدرتمند تر است حال بخواهیم قدرت کل PS3 را بگوییم : اگر همه اجزا PS3 به کمک هم بیایند، میتوان بگوییم که حداکثر قدرت گرافیک امروزی PC را در نظر داشته باشید ، قدرت گرافیکی PS3 بیش از 20 برابر قدرت گرافیکی امروزی PC است ولی مطمئن باشید طی چند سال آینده باز PC ابر قدرت گرافیک خواهد شد این ذات این صنعت است ، بی دلیل چنین حرفی نمی گوییم شرکتی مثل Intel قول داده تا سال 2009 پردازنده های بر پایه ی فرایند 32 نانومتری تولید کند این خود باز حرکتی انقلابی در صنعت نیمه هادی ها خواهد بود.

تو هنوز معیار مقایست P4 Presscot هست که عالمو ادم میدونن پردازنده اشغالیه و قدیمیه؟ پس Core 2 Quadro اینا همه پشمن!

میتوان بگوییم که حداکثر قدرت گرافیک امروزی PC را در نظر داشته باشید ، قدرت گرافیکی PS3 بیش از 20 برابر قدرت گرافیکی امروزی PC اس
من که هنوز منتظرم اون PS2 بازی هایی که قرار بود کیفیت Toy Story رو داشته باشه اجرا کنه!

Chris Redfield

کاربر سایت
Nov 28, 2006
5
نام
صادق
اولین کاراکتر جاسوس زن در بازی Splinter Cell که روی Playstation 3 نمایش داده میشه
----------------------------------------------------------------------------------------------

طرفدارای Splinter Cell که دارنده ps3 هستن در ماه مارس یه چیز بیشتری نصیبشون میشه.
اینجور که مشخصه اولین بار روی نسخه ی ps3 از این بازی ما شاهد کاراکتر زن هستیم.
http://www.maxconsole.net/content_img/splincellfff.jpg
Stephane Baudet کارگردان در استودیوی Ubisoft میگه:داشتن یه کاراکتر زن قابل بازی درSplinter Cell چیزی بود که ما از زمان کار بر روی Pandora Tomorrow خواهانش بودیم. روی Double Agent نسخه ی Xbox360 این طرح هنوز وجود داشت ولی به علت کمبود زمان به شایستگی پیاده نشد. زمانی که روی حجم مشخصات ps3 کار میکردیم وارد کردن یک زن در بازی اولین چیزی بود که در سرمون می پروروندیم.
ما این ایده رو خیلی دوست داریم بخاطر اینکه وجود مسلم یه جاسوس ایجاب میکنه که گربه مانند باشه و صد البته فرز.
برای اینکه گیم پلی قسمت multiplayer بازی در حالت متعادلی قرار بگیره ویژگی های مخفی کاری رو از بازی حذف می کنیم.
ویژگی های منحصر بفرد در نسخه ی ps3 شامل:
- کاراکتر جاسوس زن در multiplayer
-نقشه ی Kinshasa در حالت multiplayer
-Base مخفی در حالت multiplayer
-پشتیبانی از SIXAXIS motion (جزئیات هنوز مشخص نشده)

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
تو هنوز معیار مقایست P4 Presscot هست که عالمو ادم میدونن پردازنده اشغالیه و قدیمیه؟ پس Core 2 Quadro اینا همه پشمن!

من که هنوز منتظرم اون PS2 بازی هایی که قرار بود کیفیت Toy Story رو داشته باشه اجرا کنه!

فکر کنم داری شوخی میکنی
شما اصلا از قیمت Core 2 Quadro خبر داری که این حرف رو میزنی؟!!

در مورد PS2 هم حرفت بیشتر به یه جوک شبیهه
فکر کنم منظور شما PS1 بوده نه PS2!!!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
به تنهایی حدوداً 6 برابر از 7800GTX قدرتمند تر است حال بخواهیم قدرت کل PS3 را بگوییم : اگر همه اجزا PS3 به کمک هم بیایند، میتوان بگوییم که حداکثر قدرت گرافیک امروزی PC را در نظر داشته باشید ، قدرت گرافیکی PS3 بیش از 20 برابر قدرت گرافیکی امروزی PC است
اين چرنديات چيه؟؟؟
قدرت گرافيک ps3 تقريباً 2 برابر کارت 6800 gt يکم بيشتر هست..که اين 6800 .256 بيت هستند..من اين رو خيلی جاها ديدم
که بحث شده...میشه گفت دقيقا مثل 8800 gtx هست

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
بابا 20 برابر کدومه؟
از خودت در آوردی؟
موقعی که PS3 هنوز نیومده بود می گفتن قدرته گرافیکیش مثل دو تا 6800 Ultra بصورته اس ال آی هست
حالا می گیم 2 برابرم نه 4 برابر , 20 برابر رو از کجا آوردی؟
GOOD LUCK

justcallme

کاربر سایت
Nov 28, 2006
9
خدمت اقای (wakashizuma) باید عرض کنم معیار من نه core 2 quadro , نه ....... نیست
معیار من فقط مقایسه بین cpuهایی که مردم عادی تو خونه هاشون رو کامپیوترهاشون دارن بود و مغایسه ان با cell
و باید به عرض دو دوست عزیز آقایون(allworld and silenthill_ir) برسونم اول متنو با دقت بخونن بعد اظهار نظر کنن من نگفتم قدرت گرافیکی ps3 به تنهایی 20 برابر قدرت 6800 , ممکن قدرتش درهمین حدوحدودایی که شما میگین باشه من گفتم اگر همه اجزا ps3 در نظر بگیریمcell+ram+vga+... چند برابر قدرت دارد(20).در ظمن باید بگم چه کسانی که در گذشته و چه کسانی که در اینده که میخوان در مقابل من جبهه گیری کنن این متنی که من نوشتم اقتباص گرفته از سایت sakhtafzar هست و اگر میخواین نظر بدین میتونین برین اون سایت و در بخش پیشنهادات و نظرات نظر خود را بدید و دوستانی که جوابمو دادن لازم نیست که حتما دوباره جواب بدن و این نشانه ای از کسر شعن اونا نیست:cool:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام دوستان مثل اینکه شما در سیستم ps3 زیاد وارد نیستین الان سیستمو به هتون میگه کلا قدرت ps3 برپایه cell هستش که خودش به تنهای برابر با سوپر کامپیوتر است یعنی نمیشه قطعات pc رو با قدرت cell مقایسه کرد تمام قطعات از gpu cpu تا کل ps3 روی قدرت cell عمل میکنن که مثلا نمیشه بگی مدل گرافیک ps3 چی هست نامش rsx بوده ولی این اسم رمزی هست که nvidia گزاشته و معلوم نمیشه چه مدلی از geforce ولی باقدرت تمام میشه گفت فراسوی گرافیکهای امروزی هستش و cpu ps3 خیلی از Core 2 Quadro که هیچی core 3 که بیاد قوی تره چونکه cpu ps3 دارای 8spe یا همون 8هسته هستش که کامپیوتر های امروزی فعلا به هش نرسیدن

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اطلاعیه شماره یک قرار داغ 3 :
دوستان گرامی . با مشورت بین دوستان و کاربران عزیز بازی سنتر قرار بر این شده روز شنبه 21 بهمن 1385 ( روز قبل از 22 بهمن ) رو برای قرار داغ 3 انتخاب و با کمک دوستان قرار بر این شده که در مسنجر یاهو و یکی از تاپیک های سایت بازی سنتر این قرار برگذار شود . ما هم از شما دعوت میکنیم که هر چه زود تر به جمع ما بپیوندید و در شادی ما شریک باشید .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خدمت اقای (wakashizuma) باید عرض کنم معیار من نه core 2 quadro , نه ....... نیست
معیار من فقط مقایسه بین cpuهایی که مردم عادی تو خونه هاشون رو کامپیوترهاشون دارن بود و مغایسه ان با cell
و باید به عرض دو دوست عزیز آقایون(allworld and silenthill_ir) برسونم اول متنو با دقت بخونن بعد اظهار نظر کنن من نگفتم قدرت گرافیکی ps3 به تنهایی 20 برابر قدرت 6800 , ممکن قدرتش درهمین حدوحدودایی که شما میگین باشه من گفتم اگر همه اجزا ps3 در نظر بگیریمcell+ram+vga+... چند برابر قدرت دارد(20).در ظمن باید بگم چه کسانی که در گذشته و چه کسانی که در اینده که میخوان در مقابل من جبهه گیری کنن این متنی که من نوشتم اقتباص گرفته از سایت sakhtafzar هست و اگر میخواین نظر بدین میتونین برین اون سایت و در بخش پیشنهادات و نظرات نظر خود را بدید و دوستانی که جوابمو دادن لازم نیست که حتما دوباره جواب بدن و این نشانه ای از کسر شعن اونا نیست:cool:

سلام دوستان مثل اینکه شما در سیستم ps3 زیاد وارد نیستین الان سیستمو به هتون میگه کلا قدرت ps3 برپایه cell هستش که خودش به تنهای برابر با سوپر کامپیوتر است یعنی نمیشه قطعات pc رو با قدرت cell مقایسه کرد تمام قطعات از gpu cpu تا کل ps3 روی قدرت cell عمل میکنن که مثلا نمیشه بگی مدل گرافیک ps3 چی هست نامش rsx بوده ولی این اسم رمزی هست که nvidia گزاشته و معلوم نمیشه چه مدلی از geforce ولی باقدرت تمام میشه گفت فراسوی گرافیکهای امروزی هستش و cpu ps3 خیلی از Core 2 Quadro که هیچی core 3 که بیاد قوی تره چونکه cpu ps3 دارای 8spe یا همون 8هسته هستش که کامپیوتر های امروزی فعلا به هش نرسیدن
امروز 08:15

لطفا مقایسه هایی که توی 4 تا fan site PS3 دیدین رو اینجا کپی نکنین
قدرت PS3 در مقابل یه PC با سخت افزار روز حرف زیادی برای گفتن نداره

معیار من فقط مقایسه بین cpuهایی که مردم عادی تو خونه هاشون رو کامپیوترهاشون دارن بود

البته مثه اینکه معیارتون فقط CPU کامیپوتر خودتون بوده !
خیلی از مردم (مردم که نه کسایی که بازی میکنن) هستن که فقط قیمت CPU ی کامپیوترشون 2 برابر قیمت کل PS3 هست ... الان CPU های Core 2 Due و Core 2 Extreme Intel دارن وارد خونه های همون مردم عادی ای که گفتی میشن و CPU های 3 گیگاهرتزی هم خیلی وقته از رده خارج شدن ... حالا چون شما و پسرخالت و همسایه بقلیتون هنوز P4 3GHz دارین دلیل نمیشه همه ی مردم از همین داشته باشن

اون قدرت 20 برابر PS3 نسبت به PC های روز هم بهتره دیگه جایی نگی

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
لطفا مقایسه هایی که توی 4 تا fan site PS3 دیدین رو اینجا کپی نکنین
قدرت PS3 در مقابل یه PC با سخت افزار روز حرف زیادی برای گفتن نداره

البته مثه اینکه معیارتون فقط CPU کامیپوتر خودتون بوده !
خیلی از مردم (مردم که نه کسایی که بازی میکنن) هستن که فقط قیمت CPU ی کامپیوترشون 2 برابر قیمت کل PS3 هست ... الان CPU های Core 2 Due و Core 2 Extreme Intel دارن وارد خونه های همون مردم عادی ای که گفتی میشن و CPU های 3 گیگاهرتزی هم خیلی وقته از رده خارج شدن ... حالا چون شما و پسرخالت و همسایه بقلیتون هنوز P4 3GHz دارین دلیل نمیشه همه ی مردم از همین داشته باشن

اون قدرت 20 برابر PS3 نسبت به PC های روز هم بهتره دیگه جایی نگی

اگه براتون امکان داره قیمت تموم شده یه PC روز رو بذارین تا ما هم بدونیم

در ضمن شما که میگین CPU های Core 2 Due و Core 2 Extreme Intel وارد خونه اکثر مردم شده میتونین منبع این حرفتونو هم بذارین؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر