PS3 Hacked

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اگه هک میشد اولین جایی که خبرش رو میزدن بلاگ های خبری بازی ( Vg - N4G - D'toid , ... ) بودن که هیچکدوم هنوز خبری در این باره نزدند

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,079
نام
بهنام
اگه هک میشد اولین جایی که خبرش رو میزدن بلاگ های خبری بازی ( Vg - N4G - D'toid , ... ) بودن که هیچکدوم هنوز خبری در این باره نزدند
نیما این سایتم تائید کرده حالا نمیدونم
http://www.eurasia.nu/index.php
http://www.ps3-hacks.com/
http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-is-hacked-by-george-hotz-hello-hypervisor-im-geohot/
اینم متن کامنت :
[SIZE=-1]ello hypervisor, I'm geohot [/SIZE]

[SIZE=-1] I have read/write access to the entire system memory, and HV level access to the processor. In other words, I have hacked the PS3. The rest is just software. And reversing. I have a lot of reversing ahead of me, as I now have dumps of LV0 and LV1. [/SIZE]

[SIZE=-1] 3 years, 2 months, 11 days...thats a pretty secure system [/SIZE]

[SIZE=-1] Took 5 weeks, 3 in Boston, 2 here, very simple hardware cleverly applied, and some not so simple software. [/SIZE]

[SIZE=-1] Shout out to George Kharrat from iPhoneMod Brasil for giving me this PS3 a year and a half ago to hack. Sorry it took me so long
icon_smile.gif
[/SIZE]

[SIZE=-1] As far as the exploit goes, I'm not revealing it yet. The theory isn't really patchable, but they can make implementations much harder. Also, for obvious reasons I can't post dumps. I'm hoping to find the decryption keys and post them, but they may be embedded in hardware. Hopefully keys are setup like the iPhone's KBAG. [/SIZE]

[SIZE=-1] A lot more to come
[/SIZE]

اینم ادرس تویتر طرف :
from http://twitter.com/Mathieulh/status/8097806925
[SIZE=-1] [/SIZE]​

آخرین ویرایش:

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
آقا این طرف هیچ چیزی برای اثبات حرفش نداره.نه ویدیو گذاشته نه عکسی.
ما چه جوری باید باور کنیم؟؟؟:confused:

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
بله دوستان بالاخره PS 3 هم هک شد . این فردی که ادعا کرده که پلی استیشن 3 رو هک کرده ، همون فرد نام آشناست که تونست آیفون 3 جی (3g) رو هک کنه . اینجوری که پیداست ، با کمک از چند قطعه ی سخت افزاری و چند برنامه تونسته ps3 رو هک کنه . و اونجوریکه از شواهد پیداست چند منبع فعال و معتبر هم تایید کرده اند که دوستان لطف کرده و لینکهاشون رو گذاشتن . البته من قبلا شنیده بودم که با نصب کردن سیستم عامل لینوکس به روی ps3 می تونن یه کارایی برای هک کردن این دستگاه انجام بدن . ولی در حال حاضر باید صبر کرد و دید که روش هک کردن ps 3 توسط این هکر عزیز چگونه ست . در ضمن فکر کنم حالا که تونستن کرکش بکنن 100 % قیمت ps3 یه 50 - 60 تومنی میره بالا .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مدیران عزیز خواهش می کنم این تاپیک رو هم ببندید وگرنه مثل تاپیک اخبار میشه

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
بابا جمع کنید این حرفا چیه یه جای درست حسابی شما پیدا کن بیا که تایید کرده باشه.الانم میبینی یارو حکش کرده برای چندتا بازی بیشتر کار نمیکنه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
چرا من فکر میکنم که این تاپیک به خاطر قفلیده شدن اون تاپیک مرحوم علیه زده شده؟:confused:/:):thinking:همین الاناست که بحث اخلاقی پیش بیاد.تو رو حون هرکسی دوست دارید وقتی خبردرست حسابی شد تاپیک بزنید که وقت بیهوده ی ما اینجوری تلف نشه:-"

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
به جای این حرفا برید وبلاگ طرف رو بخونید. اون جوری که ما فکر می کنیم هک نشده. بلکه تازه اول کاره. مثل اینکه تونسته دستیابی Full به Read/Write رم داشته باشه. خودش که به این میگه هک. باید منتظر خبرهای جدیدتر بود.
ولی مطمئنا این دفعه قضیه کاملا جدیه و Fake نیست.
سایت PS3-hacks :

Stay tuned… Big things ahead. And you know that!

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
اصلا اومديم هک شده باشه!
که چی؟
بالاخره هزينه خريد bluray که خيلی در مياد
تازه اگه bluray writer حساب نکنيم
بعد کی ميره بازی ps3 با اون حجم زيبا رو دانلود کنه؟
خارجی با اون اینترنت خفن هم اینکارو نميکنه

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
واقعا اگر بتونه هکش کنه ثابت کرده نابغست. دمش گرم. خدا کنه هرچه زورتر بطور کامل کراکش کنه.

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان فقط فکر کنید بازی های خدایی مثل GOD OF WAR یا GT5 یا HR رو با قیمت 10.000 تومان بخرید و بازی کنید ...
به شدت منتظر این لحظه رویایی هستم ...:love:

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
خب دوستان تا در این تاپیک رو نبستن من آخرین اطلاعات رو بهتون بدم .
این هکر ادعا کرده که الان به مهندسیه معکوسش دست پیدا کرده و تونسته علت اینکه نمی شه هکش کرد رو بفهمه و از اونجایی که اگر علت و مشکل هک نشدن این دستگاه تا الان رو پیدا کنه ( که کرده ) می تونه هکش کنه .
تازه 3 سال پیش بلوری که اومد حلقه ای 30- 35 بود . کسی یادش هست ؟؟؟
الان هر کسی می خواد بگه خودم براش حلقه ای 8 تومن گیر میارم . تازه بازی حلقه ای 60 تومن کجا حلقه ای 15 تا 20 تومن کجا .
الان فکر نکنم هزینه ی رایت بلو ری از 10 تومن بیشتر باشه .
خب پس مشکلی نیست .
درضمن این هکر اعلام کرده که شاید ( تویه سایتش نوشته maybe ) بدون نیاز به سخت افزار و فقط با یک پچ بتونه ps3 رو برای همه هک کنه . مطمئن باشید که الان موضوع خیلی جدیه .
امیدوارم که تا قبل از عید هک بشه تا همه حالش رو ببرن :p .
قیمت PS3 هم 100 % افزایش شدید پیدا می کنه . :((:(

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,079
نام
بهنام
دوستان کاری نکنید که مثل اون تاپیک فقل بشه
یکی از بچه ها متن ترجمه کنه ممنون میشم
I have read/write access to the entire system memory, and HV level access to the processor. In other words, I have hacked the PS3. The rest is just software. And reversing. I have a lot of reversing ahead of me, as I now have dumps of LV0 and LV1. I've also dumped the NAND without removing it or a modchip.

3 years, 2 months, 11 days...thats a pretty secure system

Took 5 weeks, 3 in Boston, 2 here, very simple hardware cleverly applied, and some not so simple software.

Shout out to George Kharrat from iPhoneMod Brasil for giving me this PS3 a year and a half ago to hack. Sorry it took me so long :)

As far as the exploit goes, I'm not revealing it yet. The theory isn't really patchable, but they can make implementations much harder. Also, for obvious reasons I can't post dumps. I'm hoping to find the decryption keys and post them, but they may be embedded in hardware. Hopefully keys are setup like the iPhone's KBAG.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,696
نام
کیارش
هوا شناسی اعلام کرد طی چند روز آینده طوفانی عظیم از سمت Microsoft به سمت Sony شروع به حرکت میکند.:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر