ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
با سلام
یه سوال دارم:
مثلا من یه دستگاه ریفر 40 گیگ دارم.
فک کنید این وقتی به کارخونه رفته برای تعمیر 60gb از اون قدیمی ها بوده و با تعویض هارد به 40gbتبدیل شده.
حالا سوال اینجاست که بدون هیچ تغییر سیستم ریفر شدن؟
مثلا از لحاظ نانومتر.که اون 60gb قدیمی 95 نانومتری بودن ولی این 40gb فک کنم 65 بودن
یعنی امکان داره این 40gb من که دوتا پورت usb داره سیستمش از اون قدیمی ها که 4تا usb داره باشه؟
اما در ظاهر از اون 65 نانومتری هاست ولی در داخل میتونه قدیمی باشه؟

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
من چند روز پیش رفتم توپخونه:
ps3 fat 40gn:340
ps3 fat 80gb:380
ps3 fat 160 :400
بود

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب سوال مارو بده؟/:)

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
با سلام
من حدوددوماه پيش يه ps3 80گرفتم حدود دوماه پيش كه تا الان خوب كاركرده اما الان يك سوال پيش مياد من اين بنده خدارو به اسم ريفرش خريدم يعني به خاطره ريفر بودن از قيمتش كم كردم اما الان كه به متخصص نشون ميدم ميگه اين تاالان باز نشده
خوب يعني اين دستگها تا الان باز نشده؟
من اينو250 خريدمb-)
كاركرده هم گرفتم
از يه بنده خدايي كه قربونش برم دنيارو اب ببره ايشون رو مثل هميشه خواب ميبره.:">

micropersian

کاربر سایت
Mar 29, 2012
1
سلام به همه .ps3 fat نخرید هزارتا مشکل داره چون ریفر هستن برای من خیلی جالب تا روشن می کنی فنش صدا می ده وقتی میرم تو بازی ارور می ده دستگاه داغ کرده بعد دستم می زارم پشت دستگاه می ببینم عین کولر داره کار می کنی تنها راه درست شدن دستگاه باید جی پی ای ps3 عوض کنی تا درست بشه اگر نه دیگه شانسی با خمیر وحرارت درست بشه ولی اسلیم مشکای نداره ولی من شنیدم اسلیم 250gig از همه مدل های اسلیم بیشتر مشکل داره اگر می خواهی ps3 بخری فقط اسلیم 160gig یا 320gig بخره اگر خواستی از توپ خونه خرید کنی از مغازه جاوید خرید نکن بهتره به نظر من از مغازه سر نبشی بخره یا تماشا از همه بهتره

دقیقا مشکل کنسول من هم همینه
به این مشکل اصطلاحا میگن دور فن بالا که فکر کنم بدترین مشکلیه که میتونه برای یه ps3 به وجود بیاد تعمیرش هم میگن پنجاه پنجاهه و ممکنه کلا board سره عمل به ملکوت اعلا بپیونده ... قیمت تعمیر هم که قربونش برم تخیلیه
من تنها جای درست درمونی هم که دیدم تضمینی تعمیر میکنه مرکز تخصصی تعمیرات کنسول تو اهوازه که تضمین کرده اگه سره عمل دستگاه بره یه کنسول جدید میده اونم قیمت داده 120 تومن تازه چون اهوازه هزینه ارسال و دریافت کمتر از 20 تومن نمیشه سر جمع با دستگاه 40 ساعت هم بازی نکردم :(

hossien7450

کاربر سایت
Jun 28, 2012
28
نام
حسیـHOSSIENـــن
آقایان این کنسول ما هم 80 گیگ فت فنشم زیاد سر و صدا نمیکنه ساخت 2008 هم هست برچسبی رو کارتونش مبنی بر ریفر بودن نیست ریجن 2 هست فقط یه متن قرمز پشتش نوشته "که برای اینکه از خطرات احتمالی بدور بمانید لطفا دفترچه داخل جعبه را کامل مطالع کنید" حالا به نظر شما ریفر هست یا نیست اگه هست از کجا بفهمم ؟
ممنون

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
با سلام
من حدوددوماه پيش يه ps3 80گرفتم حدود دوماه پيش كه تا الان خوب كاركرده اما الان يك سوال پيش مياد من اين بنده خدارو به اسم ريفرش خريدم يعني به خاطره ريفر بودن از قيمتش كم كردم اما الان كه به متخصص نشون ميدم ميگه اين تاالان باز نشده
خوب يعني اين دستگها تا الان باز نشده؟
من اينو250 خريدمb-)
كاركرده هم گرفتم
از يه بنده خدايي كه قربونش برم دنيارو اب ببره ايشون رو مثل هميشه خواب ميبره.:">
دوست من خود کارخونه اینهارو بعد از تعمیر یا تعویض قطعه پلمپ میکنه...

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

آقایان این کنسول ما هم 80 گیگ فت فنشم زیاد سر و صدا نمیکنه ساخت 2008 هم هست برچسبی رو کارتونش مبنی بر ریفر بودن نیست ریجن 2 هست فقط یه متن قرمز پشتش نوشته "که برای اینکه از خطرات احتمالی بدور بمانید لطفا دفترچه داخل جعبه را کامل مطالع کنید" حالا به نظر شما ریفر هست یا نیست اگه هست از کجا بفهمم ؟
ممنون
خب رفیق جعبه کنسولت چجوریه؟ کشویی هست یا از بالا باز میشه درش؟
میتونی به اون یکی تاپیک منم سر بزنی که مربوط میشه به تاریخ ساخت دستگاه شما؟ بگردی میبینیش...
در خدمتم... احتمالا ریفر نیست واسه شما.

Last edited by a moderator:

arseven

کاربر سایت
Apr 20, 2013
6
نام
علیرضا کاهه
با سلام
من میخواستم بدونم که فقط ps3 40gb ریفری هستن ؟
چون من میخوام یدونه 60gb بخرم نمیدونم ریفری هست یا نه؟

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
با سلام
من میخواستم بدونم که فقط ps3 40gb ریفری هستن ؟
چون من میخوام یدونه 60gb بخرم نمیدونم ریفری هست یا نه؟
در حال حاضر 160 گیگ و 40 گیگ و حتی 60 گیگ هم ریفر شده هستند...
دوستان برای اطمینان بیشتر به تاپیک :
ps3 من در چه سالی ساخته شده ... مراجعه کنند در page اول هستش...

- - -ویرایش - - -

چند تا پورت USB داره؟
اسماعیل جان ربطی به پورت نداره که...
میشه کیس رو عوض کرد... نمیشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر