PS3 همیشه زنده است

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
والا کپی خوره دست دومش متوسط قیمتش 3 تومنه حالا ممکنه یه مقدار بالاتر یا پایین تر باشه دسته ps4 میخوره بهش ولی فقط به عنوان دسته دوم و سوم و ... میشه ازش استفاده کرد نه دسته اول دکمه ps home کار نمیکنه و کمی دنگ و فنگ داره دسته ps4

• Like
Reactions: Sega_genesis

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
والا کپی خوره دست دومش متوسط قیمتش 3 تومنه حالا ممکنه یه مقدار بالاتر یا پایین تر باشه دسته ps4 میخوره بهش ولی فقط به عنوان دسته دوم و سوم و ... میشه ازش استفاده کرد نه دسته اول دکمه ps home کار نمیکنه و کمی دنگ و فنگ داره دسته ps4
با سیم وصلش کنی دستع اول شناخته میشع مشکلی نداره و حتی اگه دکمه ps و شیر دوالشاک ۴ رو چند ثانیه نگه داری و بری توی قسمت بلوتوث ps3 میشع بدون سیمم وصلش کرد
منتهااا ویبره دسته و دکمه ps با ps3 کار نمیکنه

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
کلا چون تازه وارد دنیای شما دوستان شدم همه چیزو میخونم.
انقدر تعریف از ps3 دیدم اینجا وسوسه شدم تهیه کنم.
الان یعنی 2021 هنوز ارزش تهیه و خرید داره؟ با توجه به اینکه من هرگز تجربش نکردم.
PS3 هک شده و HEn دار و ارجینال خور چه فرقهایی دارند؟
قیمت حدودیش چقدره الان؟تو دیوار قیمتها خیلی بالا پایینه.

• Like

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
دقیقا برای منم اوج زمانی بود که اینور اونور کار ازاد میکردم و دستم تو جیب خودم بود
یه موتور و یه سیم کارت دائمی داشتم که اون موقع قیمت سیم کارت بین 300 تا 700 (یوقتایی 1000) بود موتور و سیم کارت رو فروختم و یه سیستم گیمینگ بستم واسه کرایسیس
از اونطرف به بابام گفتم میخوام دسگاه بازی بخرم (نمیدونست کنسول چیه) بین دوتا دستگاه گیر کردم یکیش بازیهاش گرونه (PS3) یکیش نه (X360 هک شده بود)
بابا گفت مارکشون چیه گفتم یکیش سونی یکیش مایکروسافت گفت پسرم سونی بگیر سونی مارک خوبیه :))
خلاصه که 450 دادیم سونی گرفتیم :)) بازی ها رو با دوستان شریکی میخریدیم بعدشم که با راهنمایی های همین بازیسنتر کپی خورش کردم
یک ماه بعدم X360 خریدم :))
سه تا سیستم گیمینگ رو میذاشتم کنار هم و ذوق میکردم
اخرای نسل هم بخاطر اینکه باید میرفتم خدمت همه رو فروختم تا در نبودم بتونن قسطای بانکمو بدن :((
و من موندم و یه دنیا خاطره :D

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
کلا چون تازه وارد دنیای شما دوستان شدم همه چیزو میخونم.
انقدر تعریف از ps3 دیدم اینجا وسوسه شدم تهیه کنم.
الان یعنی 2021 هنوز ارزش تهیه و خرید داره؟ با توجه به اینکه من هرگز تجربش نکردم.
PS3 هک شده و HEn دار و ارجینال خور چه فرقهایی دارند؟
قیمت حدودیش چقدره الان؟تو دیوار قیمتها خیلی بالا پایینه.
قربان چند مدل هک برای ps3 هست که دو تاشون از بقیه سرترن یکی cfw هست اون یکی hen هر دو این هک ها نرم افزاری هستن یعنی نیازی به بازکردن دستگاه و لحیم و اینجور چیزا نیست و حتی خوده فرد هم اگر اموزششون رو پیدا کنه تو اینترنت میتونه دستگاهشو با یه فلش مموری و دانلود چند تا برنامه هک کنه ولی خوده من به شخصه توصیه میکنم تا جای ممکن کسی خودش دستگاهو هک نکنه و بده بیرون یه جای مجرب براش هک کنن احتمال بروز مشکل کمه ولی هست مخصوصا اگر فرد هک کنندش وارد نباشه بین این دو تا هک cfw از HEN بهتره و برتری هایی داره نسبت بهش ولی خوب سونی جلوی هک CFW رو گرفت و فقط مدلای FAT و بعضی از مدلای اسلیم رو میشه هک CFW کرد برای مدلایی که CFW نمیخورن هک HEN هست که به CFW نمیرسه ولی بازم به خوبی کارو راه میندازه و به همه مدلا میخوره این هک هم اونایی که CFW خورن هم اونایی که CFW نمیخورن میشه به روش HEN هک کردشون اورجبینال خور هم که مشخصه دستگاه هک نیست باید بازی ها رو به صورت اورجینال بخرید تا استفاده کنید حالا یا به صورت دیسکی یا به صورت دیجیتالی با اینترنت و کارت PLAYSTATION NETWORK قیمتش از 2 تومن هست تا 5 تومن بستگی به تمیزی و مدلش و انصاف فروشنده و امکاناتش مثل دسته اضافه داره فقط حواستون باشه مدل FAT نرید سمتش که مشکلاتش زیاده و بهتره SLIM یا SUPER SLIM بخرید از نوع تمیزشون قیمت معقولانش 3 الی 3.5 تومن هست ارزشم مطمینن داره اگر کسی باشی که طرفدارشی ولی خب انتخابای دیگه هم هست مثل PS4 و XBOX ارزش خریدش بیشتر به نظر خریدار و انتظاراتش مربوطه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
یادمه یه ps3 super slim داشتم که اورجینال خورد بود بعد ها که نمیتونستم براش بازی بخرم به لطف یه روش سخت افزاری که تازه هم اومد بود دستگاه رو فرستادم بعد 2 ماه کپی خور شد و برگشت اسم روش هک هم cobra ode بود یه قطعه به پشت دستگاه اضافه می کردن و فلش رو بهش وصل می کردی و بازی میکردی اما مشکلش این بود که نمیشد بازی های pkg رو باهاش نصب کرد
یه مدت که گذشت اشتباهی کنسول رو اپدیت کردم و کپی خور پرید عملا شد یه بدردد نخور ........
JKxy-7P1sPZ7iE2Qd1HoPzU0ekzCf_lExIJzjG8lTDzdKOBh8ogDd1R3yKYf2u9YJoqzLua-axRTjGG_IHtMvdh96z_EqD...jpg

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
اینو امروز تو جمع و جور کردن وسایل دیدم

اگر میدونی این چیه دوتا نکته هست
یکی اینکه خیلی زود گذشته و یواش یواش داری پیر میشی
یکی هم اینکه اون دوره بی نظیر رو تجربه کردی. فقط اونایی ک اون موقع تو اون حال و هوا و فضا بودن میفهمن چی میگم!
WhatsApp Image 2022-04-02 at 01.10.24.jpeg

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
معلومه ps3 هنوز زنده اس 💐و بهترینه

هر چی فکر کنی میبینی نسل ۷ و ps3 خیلی بهتر از نسل ۸ بود

عکس از بازی رو ps3 ما 🌹

img_20211022_225727544_jl5a.jpg

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اینو امروز تو جمع و جور کردن وسایل دیدم

اگر میدونی این چیه دوتا نکته هست
یکی اینکه خیلی زود گذشته و یواش یواش داری پیر میشی
یکی هم اینکه اون دوره بی نظیر رو تجربه کردی. فقط اونایی ک اون موقع تو اون حال و هوا و فضا بودن میفهمن چی میگم!
View attachment 250820

یادش بخیر واقعا... رسما دیگه همه ناامید شده بودن از کپی خور پلی 3 که این دانگل اومد کار فریمور 3.55 رو تموم کرد. فکر میکنم حدود 100 هزار تومان اینا بود اون زمان تا این که 3.55 نرم افزاری هک شد و kmeaw اومد و ...
خیلی دوره قشنگ و با صفایی بود. نسل هشت و نه حقیقتا به من یکی که نچسبید اصلا :D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من کلا آدم بی دغدغه و کلا بیخیالیم 🙈😝
اهل برنامه ریزی نیستم ، هر چی پیش آید خوش آید
در همین لحظه زندگی کن لبخند بزن
حقیقتش منم اینجوری بودم ولی یه سری از ادما محیط جامعه نمیزارن اینجوری بمونی
ولی به نظر من بی خیالی بی برنامه بودنو بزار کنار هرچند خیلیا همینارو به خودم گفتن گوش ندادم 😅الانم دارم نتیجشو میبینم
(دل نوشته بود قصد نصیحت کردن نداشتم )
موفق باشی👍

• Like

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یادش بخیر واقعا... رسما دیگه همه ناامید شده بودن از کپی خور پلی 3 که این دانگل اومد کار فریمور 3.55 رو تموم کرد. فکر میکنم حدود 100 هزار تومان اینا بود اون زمان تا این که 3.55 نرم افزاری هک شد و kmeaw اومد و ...
خیلی دوره قشنگ و با صفایی بود. نسل هشت و نه حقیقتا به من یکی که نچسبید اصلا :D
اره واقعا دیگه هم فکر میکردن دیگه شکست ناپذیره تو هک شدن که یه هو منفجر شد بدم منفجر شد. فکر نکنم کسی یادش باشه یکی از بچه ها همینجا یوزرش فکر کنم SARASH یا ashash بود این دانگل رو مهندسی معکوس کرد و کداش رو گذاشت اینجا.
View attachment 250938
این سلطان رو امروز خریدم تمیز و عالی !
کارتن و متعلقاتش هم همه اتویی
واقعا کنسول زیبایی هستش
با اختلاف با ابهت ترین و زیباترین کنسول از لحاظ ظاهری هست که تاحالا اومده. من خودم یکی داشتم عینه همین وقتی خریدمش حدود 5 سال بود روشن نشده بود. حدود سال 92 سرباز بودم . دو سه سال پیش پول لازم شدم 900 دادمش رفت ولی یکی دوماه بعدش اوکی شدم یکی خریدم در عین ناباوری یه اسلیم گیر اوردم از سال 2010 خاموش بود و کلا 450 ساعت کار کرده بود. برق از کلم پرید وقتی کارکردش رو دیدم:-??

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اره واقعا دیگه هم فکر میکردن دیگه شکست ناپذیره تو هک شدن که یه هو منفجر شد بدم منفجر شد. فکر نکنم کسی یادش باشه یکی از بچه ها همینجا یوزرش فکر کنم SARASH یا ashash بود این دانگل رو مهندسی معکوس کرد و کداش رو گذاشت اینجا.

با اختلاف با ابهت ترین و زیباترین کنسول از لحاظ ظاهری هست که تاحالا اومده. من خودم یکی داشتم عینه همین وقتی خریدمش حدود 5 سال بود روشن نشده بود. حدود سال 92 سرباز بودم . دو سه سال پیش پول لازم شدم 900 دادمش رفت ولی یکی دوماه بعدش اوکی شدم یکی خریدم در عین ناباوری یه اسلیم گیر اوردم از سال 2010 خاموش بود و کلا 450 ساعت کار کرده بود. برق از کلم پرید وقتی کارکردش رو دیدم:-??
داداش گویا کنسول کارنکرده ندیدی که ۲۵ ساله خاموشه
کاتریج سوپر متروید سوپر نینتندو داشتم تا همین سال پیش که آک و استفاده نشده بود
کنسولم که یک دونه ps3 slim آک تازگی فروختم به یک نفر
کنسول آکبند حتی شگا مشتر سیستم هم میشه گیرآورد تعجب نداره
مهم اینه اونی که استفاده میکنه مثل این کنسول تمیز نگهش داره

• Wow
  • Like
Reactions: blak and x23are

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر