PS3 همیشه زنده است

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
کجا میشه خرید؟ فروشگاهی رو میشناسی انلاین بفروشه نو تو کارتون؟
من خودم درخواست گزاشته بودم تو همین بازی سنتر یه نفر پی ام زده فعلا نمیخرم تو این تپ میتونی ببینی خریدار - .

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
260px-PLAYSTATION_3_logo.svg.png

180px-PlayStation_3_Logo_neu.svg.png
درود
بعضی از دوستان بهم پیام دادن که با توجه به اینکه سونی تقریبا PS3 رو از رده خارج کرده و برای کنسول جدیدش خیز برداشته آیا هنوز تهیه PS3 کار درستی هستش؟
جواب من به طور خلاصه و در یک کلمه "بله" هستش.اما به تفصیل توضیح میدهم.
کنسول دوست داشتنی PS3 راه درازی از سال از 2006 تا 2017 به مدت یازده سال طی کرده که تو این مدت توانسته قابلیتهای زیادی از خودش به نمایش بذاره و بازیهای متنوع و خاطره انگیز زیادی رو در آرشیو خودش جای بده.
اگر اهل بازی ارجینال باشید در حال حاضر به آرشیو فیزیکی بزرگی که تو این گرونی با قیمت معقول قابل خرید هستند ، دسترسی دارید.
اگر اهل کپی و هک کنسول باشید به بی شمار بازی از سرورهای ایرانی و خارجی دسترسی دارید که قابل دانلود هستند و برای دوستانی که مشکل محدودیت نت دارند، باز هم نسبت به PS4 حجمهای کمتر و معقول تری دارند.
باز هم با قیمت پایینتر نسبت به PS4 شما میتونید یک PS EYE و Move تهیه کنید و برعکس PS4 که تو بازیهای PS Camera آرشیو ضعیفی داشت اینجا روی PS3 با یک آرشیو کامل و بازیهای متنوع روبه رو میشید.
کنسول PS3 مخصوصا کپی خور از تمام بازیهای PS1 و PS2 و PSP پشتیبانی میکنه و میشه با انواع شبیه سازهای داخلی کنسول یا نرم افزارهای افزوده اجراشون کرد همچنین به کمک نصب برنامه RetroArch به طیف وسیعی از کنسولهای کلاسیک دسترسی خواهید داشت.
اما از شبیه ساز و اجرا دیگر کنسولها که بگذریم خود PS3 هم همانطور که قبلتر اشاره شد آرشیوی غنی از بازیهای به یاد ماندنی داره.

Sony-PS3.bin

چه تاپیک خوبی. به نکات خیلی خوبی اشاره کردی. من دو تا ps3 دارم و بازم اگه گیرم بیاد می خرم برای backup

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
Ps3 جگر من :x

یه فت تمیز دارم لا کاغذی البته برای استفاده شخصی جزع آرشیو کهن خودم./ :x اتفاقأ همین دیشب جاتون خالی پای عنوان Siren Blood Curse ps3 بودم به یاد قدیم همین جور مراحلش مرور میکردم..:pepsi:
IMG_۲۰۲۰۰۷۰۲_۱۸۰۱۱۳.jpg

من میخوام یکی بخرم منتها نمیدونم پیدا میشه یا نه در حسرت این کنسولم

انشالا پیدا میکنی ولی تو این وضعیت قیمتها خیلی ملایم نیست گرون ..

سریع resident evil darkside chronicles واقعأ عالی برای ps3 اونم با کیفیت hd که یه سر گردن از wii بالاتر ..باید فقط کنترل move داشته باشید تا بازی اجرا بشه..
IMG_۲۰۲۰۰۷۰۲_۱۸۲۳۰۵.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به لطف rpcs3 همیشه زنده هست.
به این کنسول وقتی نگاه میشه فقط به یک چیز پی میبرید !
که چقدر نسل هشت فاجعه بود !
اتفاقا ps3 fat یکی از زیباترین کنسول ها بود کلا سونی سری اولش خیلی خوشگله بعد سری اسلیم که می زنه گند می زنه به ابهت طراحیش شایدم سیساتشه که قبلی ها هم فروش بره.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به لطف rpcs3 همیشه زنده هست.

اتفاقا ps3 fat یکی از زیباترین کنسول ها بود کلا سونی سری اولش خیلی خوشگله بعد سری اسلیم که می زنه گند می زنه به ابهت طراحیش شایدم سیساتشه که قبلی ها هم فروش بره.
جسارتا نسل هشت میشه ps4
کنسول ps3 اینقدر خوب بوده که ps4 یک کنسول آشغال جلوش محسوب میشه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سال 2007-8خریدم ش یدونه 40گیگ فت رو 450تومن روز اولی که اومد ب همراه متالگیر سالید 4 که پلم ش 60تومن بود . قیمت ها قشنگ معادل دلاری بود انگار:D

شبیه ساز هم یه سیستم خفن نیاز دارید که هزینه 3تاکنسوله خودش:D از نظر کیفیت ساخت اون فت ها ب نظر با کیفیت تر بودن در مقابل این نسل که فت های 2014باشه

سی پی یو ش پتانسیل بالایی داشت هنوزم خییلی ها برای کارای خفن ازش استفاده میکنن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
جسارتا نسل هشت میشه ps4
کنسول ps3 اینقدر خوب بوده که ps4 یک کنسول آشغال جلوش محسوب میشه

جسارتا منم نگفتم نسل هشته؟
کلا نسل هفت 1 چیز دیگه بود.

سال 2007-8خریدم ش یدونه 40گیگ فت رو 450تومن روز اولی که اومد ب همراه متالگیر سالید 4 که پلم ش 60تومن بود . قیمت ها قشنگ معادل دلاری بود انگار:D

شبیه ساز هم یه سیستم خفن نیاز دارید که هزینه 3تاکنسوله خودش:D از نظر کیفیت ساخت اون فت ها ب نظر با کیفیت تر بودن در مقابل این نسل که فت های 2014باشه

سی پی یو ش پتانسیل بالایی داشت هنوزم خییلی ها برای کارای خفن ازش استفاده میکنن

من البته خیلی به قدرت بالای سل اعتقادی ندارم یعنی برای زمان لانچ 3 خیلی خوب بود اما چیزی فراتر از نسل خودش نبود چرا که همین last of us که ناتی داگ اعلام کرد از 100 درصد قدرت ps3 درش استفاده کرده روی 720p خیلی جاهش دچار افت فریم می شد و زیر 30 می یومد اما روی 4 با گرافیک بهتر راحت 1080p با نرخ 60 فریم ثابت شد یعنی سل در بهترین حالت در فرکانس 3.2 گیگاهرتز نصف amd 1.8ghz تی که دیگه همه می دونن چقدر پردازنده ضعیفی هست قدرت داره پس عملا چیز شاخیم نیست چیز شاخیم تا ته نسل ازش ندیدم دقت کنید گرافیک بالا ربطی به cpu نداره کار gpu هست اما فیزیک و خرابی و انیمیشن این نسل قطعا خیلی بهتر از نسل قبل هست هر چیم 3 می کشید 360 هم از پسش با فریم بهتر بر می یومد بحث نخ نمای برنامه نویسی سخت سل هم کنار بذاریم چون بعد از 8 سالم بازم اتفاق خاصی نیافتاد حتی اگرم درست باشه پس سونی 1 هزینه خیلی بی خود کرده بوده چون فقط پتانسیل حروم کرده بوده.

این شبیه سازم می گم هنوز مرحله الفا هست خیلی جای کار داره همین cemu ابتداش 10 فریم هم بازی هاش نمی دادن الان روی سیستم های ضعیف هم اکثر بازی هاش 60 فریم ثابت می دن باید صبر کنید تا کد نویسی هاش درست بشن.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ممنون برای تاپیک
منم هنوز دارم بازی می کنم خیلی عناوین هست هنوز نرسیدم بازیشون کنم
امیدوارم دوستان هم به بازی های که روی پلی3 انجام ندادن انجام بدن و از دستشون ندن
دقـــــــــــــــــــــــــــــیقـــــــــــــــــاً
کاملا موافقم
همین دیشب داشتم با PS3 بازی میکردم
راستی آپدیت جدید داد
از لینک زیر استفاده کنید:
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

با وجود داشتن همه کنسول ها نسل فعلی حتی PS5، هیچی برام PS3 نیشمه و نخواهد شد
هنوز PS3 فت و اسلیم رو دارم و بهشون عـــــــــــــــــشق می ورزم

من برعکس همه دوستان
اون موقع دستم توی جیب خودم بود و از اولین ماه هایی بود که حقوق بگیر شده بودم
و رفتم با حقوق یک ماهم یه PS3 خریدم یکم برام از حقوقم باقی ماند تا سر ماه فقط بازی میخریدم
من PS3 فت رو اگز اشتباه نکنم 250 دینار بحرین خریدم (دادم از بحرین برام آوردن) برچسبش هنوز روی کارتنش هست

اسلیم رو هم بعدا 350 هزار تومان خریدم
بازی ها رو 25 تا 40 دست دوم میخریدم یا آکبند 60-80 تومان
یادش بخیر با یه حقوقم میتونستم راحت یه کنسول بخرم
الان با یه حقوقم هیچی نمیشه خرید ، حتی با این همه سال سابقه کار
رشد قیمت دلار (بی ارزش شدن ریال ایران) واقعاً داغونمون کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر