(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اینکه دیگه فهمیدن نداره
منظورم اینه که الان می خوام psn بازی کنم چیکار کنم ؟؟

بايد بري با كاز هيراي صحبت كني ازت تعهد نامه مي گيره سوگندنامه وفاداري به سوني ميخوري بعد اجازه ورود به PSN رو پيدا مي كني :|:d

خوب مرد حسابي ساده است ديگه تو اولش از همون روش هاي اتصال به PSN ايي كه محسن گذاشته استفاده كن بعدش از اين استفاده كن
http://forum.bazicenter.com/thread23013/

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دقیق بخوام بگم اینکه
خوب نه , فیفا قبل از این آپدیت توی سرچ کردن تووی بخش التیمتت برای بعضی ها فریز میکرد بعد آپدیت اون قسمت درست شد و الان بعضی ها یعنی جز من باز توو همین جا هم بود , توی قسمت سیزن آفلاین فریز میکنن یعنی اصلا دیگه وارد اون قسمت نمیشه
صادق بعد این همه سال بازی کردن یعنی نمیدونم کدوم فریز کردن به نت بستگی داره باو :d
خوب پس مشكل همگاني نيست :d بيشتر شانسي ميتونه باشه چون من اينجوري نشدم تا حالا:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب پس مشكل همگاني نيست :d بيشتر شانسي ميتونه باشه چون من اينجوري نشدم تا حالا:d

مشخصا" همينطوره صادق !!!
مثلا" ماها هيج كدوم نميتونيم انلاين بزنيم اما تو حتي توي اين اوضاع نابود اينترنت هم ميتوني بازي كني :|:d

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
آقا دوباره برا شماهاهم این اینترنت اذیت می کنه این یکی دو روزه دوباره؟؟؟

امروز دیگه خیلی فاجعه بوده مثل توپ و تانک میندازد بیرون نت بقیه دوستان هم همینجوری بوده یا مال من اینجوریه؟؟:(

- - -ویرایش - - -

+
fifa13
یه جاهایی از بازی خیلی ها نمیتونن برن چون فریز میشی ربطی هم به نت نداره

شدیدا موافقم.......)x

اکثر بازی ها فریز در حد مرگ:|

منم میگم بیشتر به آبدیت قبلی سونی مربوطه این قضیه تا نت

دقیقا از وقتی آبدیت جدید رو زدیم بیشتر تو شبکه فریز می کنه.....:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا دوباره برا شماهاهم این اینترنت اذیت می کنه این یکی دو روزه دوباره؟؟؟

امروز دیگه خیلی فاجعه بوده مثل توپ و تانک میندازد بیرون نت بقیه دوستان هم همینجوری بوده یا مال من اینجوریه؟؟:(

- - -ویرایش - - -

شدیدا موافقم.......)x

اکثر بازی ها فریز در حد مرگ:|

منم میگم بیشتر به آبدیت قبلی سونی مربوطه این قضیه تا نت

دقیقا از وقتی آبدیت جدید رو زدیم بیشتر تو شبکه فریز می کنه.....:(

به این پست برو
اصلا ربطی به ابدیت سونی نداره هر چی هست به اینترنت مربوط هر وقت اینترنتمون سرعتش کم میشه به دستگاه و بازی رو فریز میکنند

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان تو یکی از تاپیک ها که آنلاین پس بازی هارو گذاشته و یه برنامه برا اجرا شون گذاشته من اون برنامه رو نصب کردم...ولی هرکاری کردم نشد آنلاین بزنم در صورتی قبل از نصب برنامه من فیفا13 و MW3 رو به راحتی آنلاین بازی میکردم...حالا که برنامه رو پاک کردم دیگه اون قبلی هارو هم نمیتونم بازی کنم...شاید برنامه باید از جای خاصی پاک بشه که من نمیدونم...میخواستم بدونم راه دیگه ای برای پاک کردن برنامه ها هست...؟
مثلا از تو مولتی من یا هرجای دیگه ای...من فقط رفتم رو آیکون برنامه مثلث زدم و بعد پاک کردم برنامه رو...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان میتونید انلاین بازی کنید؟ برای من به سرور بازی ها کانکت نمیشه!
مال من کال آف رو به سرور وصل نمیشه و فیفا13 وقتی میخواد وارد بازی شه ینی وقتی ترکیبو چیدم و بعدش تمرین میکنم تا لودیگ تموم شه یهو میپره بیرون ولی من فکر میکنم از برنامه ای که گفتم باشه...تو رو خدا یکی به سوالم جواب بده...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان میتونید انلاین بازی کنید؟ برای من به سرور بازی ها کانکت نمیشه!

خوش امدي رفيق :|
الان خيلي وقته اينترنت هارو تركوندن اصلا" نميشه بازي كرد ! يا وصل كه ميشي بعد يكي دو دقيقه دوباره شوت ميشي بيرون !!!

@ رفيق دومي
اينجا بخش اوريجينال ه كسي جواب سوالات رو نميدونه كه بخواد بده بايد بري قسمت هك و جيلبريك بپرسي

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اكتيويژن و تخفيف ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر واقعا" ميخواي شانس خودت رو در اين مورد امتحان كني حالا حالا ها صبر كن شايد خبري شد !

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اكتيويژن و تخفيف ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر واقعا" ميخواي شانس خودت رو در اين مورد امتحان كني حالا حالا ها صبر كن شايد خبري شد !
حقیقت داره دوست عزیز
دوستان چند مرتبه خریدن کردن تو ایامی که تخفیف میده
فکر کنم سالی یکی دو مرتبه به مناسبت های خاص

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر