(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چرا Sign In نميشه ؟ :-w
مشكل از اينترنت شما بايد باشه چون مشكلي نداره.
من تا ديشب داشتم راحت بازي مي كردم .. يه دفعه اينجوري شد
اينترنته ايرانه ديگه:dيه لحظه كلا ميزنن نابودش ميكنن.
PSN مشكل نداره .

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
یه ماه دیگه پلاسم تموم میشه اگه بلافاصله تمدید نکنم لیست دانلودم میپره ؟ :O
لیست دانلودت هیچ جا نمیره نترس :D. فقط بازی های فریه پلاس رو نمیتونی بازی کنی که وقتی دوباره شارژ کنی پلاس رو اونها هم فعال میشن دوباره. فقط نکتش اینه که مثلا 1 ماه پلاس نمیکنی بعد تو این یک ماه اون 4 تا بازیه پلاس رو دیگه نمیتونی Add کنی که بعدا بازی کنی .

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم,چون تایپکی مخصوصی واسه مطرح کردن سوالم در مورد این بازی که به psn هم ربط داره نیست
من قبلا بتلفیلد 3 ریجن 2 داشتم که فروختمش و نسخه پرمیوم ریجن 1 خریدم و اکانتمم ریجن 2 هستش و اکانت اصلیمه و یه اکانت ریجن 1 دارم که برا دانلود dlc های gran turismo xl edition که ریجن 1 هستش درست کردم و تو ریجن 2 هم اون dlc ها هست و اونجا هم آنلاین بازی می کنم,با وجود اینکه بازی ریجن 1 هست و تو ریجن 2 بازی می کنم.
الان که بتلفیلد پرمیوم که ریجن 1 هست و می خوام برم آنلاینش تو ریجن 2 این پیغامو می ده:online pass check failed.please try again later.و اینم بگم که مال من پک فیزیکیش هستش نه دیجیتالی و یه دونه کدم داره.
با اون کد ریجن 2 که وارد کردم قبلا با ریجن 1 جور نیست و باید همین کدی که رو ریجن 1 هستشو وارد کنم؟؟؟؟؟؟
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همگی
مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم,چون تایپکی مخصوصی واسه مطرح کردن سوالم در مورد این بازی که به psn هم ربط داره نیست
من قبلا بتلفیلد 3 ریجن 2 داشتم که فروختمش و نسخه پرمیوم ریجن 1 خریدم و اکانتمم ریجن 2 هستش و اکانت اصلیمه و یه اکانت ریجن 1 دارم که برا دانلود dlc های gran turismo xl edition که ریجن 1 هستش درست کردم و تو ریجن 2 هم اون dlc ها هست و اونجا هم آنلاین بازی می کنم,با وجود اینکه بازی ریجن 1 هست و تو ریجن 2 بازی می کنم.
الان که بتلفیلد پرمیوم که ریجن 1 هست و می خوام برم آنلاینش تو ریجن 2 این پیغامو می ده:online pass check failed.please try again later.و اینم بگم که مال من پک فیزیکیش هستش نه دیجیتالی و یه دونه کدم داره.
با اون کد ریجن 2 که وارد کردم قبلا با ریجن 1 جور نیست و باید همین کدی که رو ریجن 1 هستشو وارد کنم؟؟؟؟؟؟
ممنون

بله باید وارد کنید چون اون کد قبلی برای ریجن 2 این بازی کار میکنه و باید کد جدید برای بازی جدید بدید

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
بله باید وارد کنید چون اون کد قبلی برای ریجن 2 این بازی کار میکنه و باید کد جدید برای بازی جدید بدید

ممنون از راهنماییت.
ولی من آنچارتم ریجن 2 هست و کدشم تو اکانت ریجن 2 وارد کردم ولی تو ریجن 1 هم آنلاین بازی می کنم

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان این DLC هایی که تو استور عرضه میشن و اکثرا 15-20دلار هستن
یه زمان های خاصی تخفیف میخورن کسی میدونه چه موقعی از سال این اتفاق میافته؟
آیا کریسمس هست یا زمانهای دیگه ای هست

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها من نسخه فیزیکی بتلفیلد 3 پرمیوم رو خریدم و کدشم زدم ولی نمی دونم از کدوم قسمت باید برم map pack ها رو دانلود کنم,کسی هست که راهنماییم کنه و بگه از کجا باید برم برا دانلود؟؟؟؟؟؟
ممنون از همگی

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام
بچه ها من نسخه فیزیکی بتلفیلد 3 پرمیوم رو خریدم و کدشم زدم ولی نمی دونم از کدوم قسمت باید برم map pack ها رو دانلود کنم,کسی هست که راهنماییم کنه و بگه از کجا باید برم برا دانلود؟؟؟؟؟؟
ممنون از همگی

مگه روی دیسک نیستن ؟ چرا باید دانلود کنی ؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
ممنون از همگی
دوست عزیز 2 تا احتمال هست ... یا داخل دانلود لیستتون هستش یا باید از داخل خود بازی برید تو استور و دانلودشون کنید ...

در ضمن برای اینکه دوستان دیگه بدونن BF3 Premium نسخه فیزیکی داخلش یه کد هست که برای DLC ها هستش ... و باید از استور دانلودشون کرد ( داخل خود دیسک نیستن )

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان این DLC هایی که تو استور عرضه میشن و اکثرا 15-20دلار هستن
یه زمان های خاصی تخفیف میخورن کسی میدونه چه موقعی از سال این اتفاق میافته؟
آیا کریسمس هست یا زمانهای دیگه ای هست

الگویی خاصی نداره ولی یادمه cod وقتی نسخه سال بعدش معرفی میشد یا همه ی dlc ها میومد اونم بعضی اوقات تخفیف میداد , و اینکه واسه cod الایت بگیری , و واسه bf پریمیوم در کل ارزونتر در میاد الان مال چه بازیی رو میخوای ؟

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

پس با توجه به حرف دوستان توی منوی اصلی بازی نوشته ps store برو انجا و dlc هایی که اومدن واست زده free میتونی دانلود کنی بره توو بکگراند
اگه از توی خود استور هم بخوای بری تووی سرچ بزن bat بعد اسم بازی میاد میری انتخاب میکنی و بعد سمت چپ صفحه نوشته ایتم هایی که برای بازی اومده dlc رو انتخاب میکنی و واست زده free

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر