(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
كسي نخواست شمارو بپيچونه ! شما اگر با اسپوفر و ... ميخواي بري اينها خيلي زود راهشون گرفته ميشه و شده ! در ضمن من تا حالا نديدم كسي با هك انلاين بشه و بتونه بازي هم بكنه ! تا الان من نشنيدم !

ما هم حرف ناحقي نزديم ! شما اگردستگاهت اوريجينال بود ما ازش سر در مي اورديم راهنمايي ايت هم مي كرديم بدون هيچ چشم داشتي اما شما دستگاه ات هك شده است ! من يا دوستان كه هكر PS3 نبوديم كه بگيم چه مدلي وصل بشيد !

اخه ادم درمورد چيزي ميتونه شمارو راهنمايي بكنه كه خودش در اون زمينه تجربه كافي داشته باشه يا باهاش اشنا باشه اما ماها كه اين طوري نيستيم

خيلي دوستانه بهتون پيشنهاد داديم بريد توي بخش جيلبريك PS3 يا فروم هاي هك بپرسيد !

دوستان سيستم جستجو توي استور ها چقدر عالي و خوب شده :d
اين جستجوي قبلي چقدر اشغال بود اصلا" هم فايده اي نداشت :| مثلا" UNCHARTED 2 ميزدي 100 تا مورد مي اورد برات هيچ كدومش هم ربط خاصي نداشت از اواتار بود تا ويدئو حالا بين اين همه بايد مي گشتي مثلا" DLC هارو پيدا مي كردي !

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درودی دوباره و روز همگی خوش.
من یه سوال دارم! میگم من الان همش دارم بازی هارو از PSN دانلود میکنم. خوب سرعت نتم 200 Mbps هستش. ولی با PSN خیلی طول میکشه .مثلا 10 گیگ را میزنه 1 ساعت و شاید هم بیشتر! گه گاه تا 2 ساعت هم میره! ولی در اصل باید چند دقیقه دانلود کنه! چطور می تونم بهترین سرعت را بگیرم؟ راهی برای دانلود ندارید؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
داداش شما تو سوئد داری عشق میکنیا :D ما با سرعت 1گیگ اینجا یه بازیه 1گیگه رو تو 5 ساعت دانلود میکنیم با خود ps3 :D
انصافا خوش بحالت یه راهی براش هست برات میفرستم تاپیکشو:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من یه سوال دارم! میگم من الان همش دارم بازی هارو از PSN دانلود میکنم. خوب سرعت نتم 200 Mbps هستش. ولی با PSN خیلی طول میکشه .مثلا 10 گیگ را میزنه 1 ساعت و شاید هم بیشتر! گه گاه تا 2 ساعت هم میره! ولی در اصل باید چند دقیقه دانلود کنه! چطور می تونم بهترین سرعت را بگیرم؟ راهی برای دانلود ندارید؟

[h=3]آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC[/h]

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
این نت من دیگه کلافم کرده . امروز این ASBR رو دانلود کردم تا میره تو میگه کانکشن ارور و میاد بیرون . تو آنچارتد و اینا هم مشکل دارم . این سوال رو تو بخش خودش میپرسم ولی چون میخوام فقط واسه بازی آنلاین تو psn نتم رو عوض کنم گفتم اینجا هم سوال کنم شاید بچه ها با Isp ها تجربه بیشتری داشته باشن راهنمایی کنن .
من یزد هستم . اینجا 4 تا isp داریم . یکی پیشگامان که من نت ازش میگیرم . یکی پارس آنلاین . یکی آسیاتک و یکی هم مخابرات . در ضمن من کابل خط تلفنم کابل نوری نیست و خونمون هم وسط شهره ... با این تفاسیر به نظرتون کودوم Isp رو بگیرم ؟ :D
پ.ن : پینگم با همین پیشگامان بین 220 تا 260 هست و سرعت دانلود هم 180 k/s . با هزار مدل Dns و اینا هم امتحان کردم آخرش هم گیر داره توش . Dmz Host و این چیزا هم تعریف کردم رو مودم ...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ما دي اينجا يه گيگ رو نميتونيم زير 2 ساعت بگيريم اون وقت اين دوستمون 5 گيگ رو توي يه ساعت دانلود مي كنه تازه شاكي هم هست :d

زندگي داريم :|

والا رفيق اين پارس بد نيست ما داريم هز چند وقت يه بار بازي در مياره اما كلا" خوبه ! ولي جديدا" ترافيك ميخوره :|

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من میگم مخابرات بگیر محمد ! احتمالاً تازه اومده اونجا و مثل مخابرات اصفهان همینجوری 10 گیگ 10 گیگ شب ها رایگان میتونی دانلود کنی ! :D

پارس آفلاین آشغال ــه ! :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این نت من دیگه کلافم کرده . امروز این ASBR رو دانلود کردم تا میره تو میگه کانکشن ارور و میاد بیرون . تو آنچارتد و اینا هم مشکل دارم . این سوال رو تو بخش خودش میپرسم ولی چون میخوام فقط واسه بازی آنلاین تو psn نتم رو عوض کنم گفتم اینجا هم سوال کنم شاید بچه ها با Isp ها تجربه بیشتری داشته باشن راهنمایی کنن .
من یزد هستم . اینجا 4 تا isp داریم . یکی پیشگامان که من نت ازش میگیرم . یکی پارس آنلاین . یکی آسیاتک و یکی هم مخابرات . در ضمن من کابل خط تلفنم کابل نوری نیست و خونمون هم وسط شهره ... با این تفاسیر به نظرتون کودوم Isp رو بگیرم ؟ :D
پ.ن : پینگم با همین پیشگامان بین 220 تا 260 هست و سرعت دانلود هم 180 k/s . با هزار مدل Dns و اینا هم امتحان کردم آخرش هم گیر داره توش . Dmz Host و این چیزا هم تعریف کردم رو مودم ...
تايم اوتم داري؟
بنظرم حامد راست ميگه مخابرات بهتره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی

اخ اخ خیلی نتت داغونه ها بازیPS3 دو ساعت طول بکشه ؟برا من که غیر قابل تحمله مگه چه خبره :d
یادش بخر فیفا13 رو 9ساعته دان کردم:|تازه بعدشم کم مونده بود دور اتاقم دور افتخار بزنم!

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
ما دي اينجا يه گيگ رو نميتونيم زير 2 ساعت بگيريم اون وقت اين دوستمون 5 گيگ رو توي يه ساعت دانلود مي كنه تازه شاكي هم هست :d

زندگي داريم :|

والا رفيق اين پارس بد نيست ما داريم هز چند وقت يه بار بازي در مياره اما كلا" خوبه ! ولي جديدا" ترافيك ميخوره :|

اخ اخ خیلی نتت داغونه ها بازیPS3 دو ساعت طول بکشه ؟برا من که غیر قابل تحمله مگه چه خبره :d
یادش بخر فیفا13 رو 9ساعته دان کردم:|تازه بعدشم کم مونده بود دور اتاقم دور افتخار بزنم!
پارس؟ چی هست؟!!:-/
از اونروشی که دوستمون تاپیکش را دادند دیدم مثل اینکه از خود PSN بگیرم دردسرش کمتره! فقط یکم طول میکشه!!
اینکه چیزی نیست! 16 گیگ مدال رو از اوریجین با اون سرور ای داغونش 10 دقیقه گرفتم! :d در مورد آپلود هم! 500 GB تویه یه صبح تا بعدازظهر آپلود کردم تویه سرور! پس 2 ساعت برای 10 گیگ خیلی زیاده:d
امیدوارم یه روزی تویه ایران هم همچین اینترنتهایی بشه داشت ! خودم اولین کسی خواهم بود که میام ایران اونروز;)

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
من نخواستم کنسولم رو هک کنم یا با هک برم توی psn که برم توی تاپیک جیلبرک.. واقعا فارسی دارم مینویسم: نت کانکشن PS3 فیلد میده، اصلا به نت وصل نمیشه که بخواد به هک گیر بده..
از اونجا که هک رو نمیشناسید یه توضیحی میدم:

چرا قبلا نمیشد با کنسول هک آنلاین بازی کرد؟! چون وقتی میخواستید وارد psn بشید ازتون میخواست فریمور کنسول رو آپدیت کنید..خب؟! آهان..
چرا الان میشه؟! چون یه سیستمی اومده که فریمور کنسول شما رو آپدیت شده نشون میده.. خب اینم ازین..
همونطور که دیدید این مباحث مربوط به هک میشه که خب سواد دارم و عقلم میرسه مربوط به این تاپیک نمیشه..
برای همین برای بار صدم تکرار میکنم: کنسول من اصلا به نت وصل نمیشه که بعدش من بخوام برم توی psn که بعدش سونی بفهمه کنسول من هک شده و بخواد بهم گیر بده....
تا وقتی هم هیچ ارتباطی بین نت و PS3 برقرار نشده سونی علم غیب نداره که بخواد بفهمه کنسول من هکه.. برای اینکه بفهمه احتیاج داره من با کنسولی که به نت وصل شده برم توی psn.. ارتباط نت و کنسول من کلا قطعه و من برای همین توی این تاپیک که کاملا به مشکل من ربط داره سئوالم رو مطرح کردم..
بذارید یه مثال بزنم چون حدس میزنم بازم متوجه نشدید چی میگم!!
فکر کنید دولت ایران یه سری سایت رو ***** کرده.. اگه شما برید توی اون سایت ها میفهمه و میره توی صفحه ی پیوندها! (صفحه ی پیوندها همون صفحه ای هست که وقتی وارد یه سایت ***** میشید به نمایش درمیاد!! دیگه همه چیز رو دارم کامل توضیح میدم چون ظاهرا اینجا همه از یه سیاره ی دیگه اومدن و از هیچی خبر ندارن!!)
شما برای اینکه یه سایت رو باز کنید اول احتیاج دارید که به اینترنت وصل بشید.. وقتی هم به اینترنت وصل بشید تا وقتی توی سایت *****ی نرفتید کسی به شما چیزی نمیگه.. حالا مثل اینه که شما نتونید کلا به نت وصل بشید، من برگردم بگم خب حتما میخوای بری توی سایتی که *****ه، برای همین اینترنتت وصل نمیشه!!!!
الان دقیقا داستان منه.. من اصلا نتم وصل نمیشه، شما میگین خب حتما چون کنسولت هکه سونی فهمیده! بابا وقتی من هنوز نتم کامل قطعه و توی psn نرفتم سونی چی رو فهمیده؟!! عجب...

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
من نخواستم کنسولم رو هک کنم یا با هک برم توی psn که برم توی تاپیک جیلبرک.. واقعا فارسی دارم مینویسم: نت کانکشن PS3 فیلد میده، اصلا به نت وصل نمیشه که بخواد به هک گیر بده..

چرا قبلا نمیشد با کنسول هک آنلاین بازی کرد؟! چون وقتی میخواستید وارد psn بشید ازتون میخواست فریمور کنسول رو آپدیت کنید..خب؟! آهان..
چرا الان میشه؟! چون یه سیستمی اومده که فریمور کنسول شما رو آپدیت شده نشون میده.. خب اینم ازین..
همونطور که دیدید این مباحث مربوط به هک میشه که خب سواد دارم و عقلم میرسه مربوط به این تاپیک نمیشه..
برای همین برای بار صدم تکرار میکنم: کنسول من اصلا به نت وصل نمیشه که بعدش من بخوام برم توی psn که بعدش سونی بفهمه کنسول من هک شده و بخواد بهم گیر بده....
تا وقتی هم هیچ ارتباطی بین نت و PS3 برقرار نشده سونی علم غیب نداره که بخواد بفهمه کنسول من هکه.. برای اینکه بفهمه احتیاج داره من با کنسولی که به نت وصل شده برم توی psn.. ارتباط نت و کنسول من کلا قطعه و من برای همین توی این تاپیک که کاملا به مشکل من ربط داره سئوالم رو مطرح کردم..
فکر کنید دولت ایران یه سری سایت رو ***** کرده.. اگه شما برید توی اون سایت ها میفهمه و میره توی صفحه ی پیوندها! (صفحه ی پیوندها همون صفحه ای هست که وقتی وارد یه سایت ***** میشید به نمایش درمیاد!! دیگه همه چیز رو دارم کامل توضیح میدم چون ظاهرا اینجا همه از یه سیاره ی دیگه اومدن و از هیچی خبر ندارن!!)
شما برای اینکه یه سایت رو باز کنید اول احتیاج دارید که به اینترنت وصل بشید.. وقتی هم به اینترنت وصل بشید تا وقتی توی سایت *****ی نرفتید کسی به شما چیزی نمیگه.. حالا مثل اینه که شما نتونید کلا به نت وصل بشید، من برگردم بگم خب حتما میخوای بری توی سایتی که *****ه، برای همین اینترنتت وصل نمیشه!!!!
الان دقیقا داستان منه.. من اصلا نتم وصل نمیشه، شما میگین خب حتما چون کنسولت هکه سونی فهمیده! بابا وقتی من هنوز نتم کامل قطعه و توی psn نرفتم سونی چی رو فهمیده؟!! عجب...

در مورد جمله اولتون:وقتی شما می خواید به اینترنت وصل بشید،خود سیستم فریمورتون رو چک می کنه و اگر موردی داشته باشه،درخواست اتصال به اینترنت رد میشه.اگر به این چیزا بود،پلی3 تا حالا 10 میلیارد بار هک 100% شده.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

من حوصله نداشتم بگم ديديم داري زمينو زمانو بهم ميدوزي خواستم يه قضيه رو بهت بگم
يه دوستي دارم عين تو بود ps3 ش هك بود ميخواست از وب بروزر ps3 استفاده كنه ولي هركار ميكرد نميشد زد آپديت كرد درست شد همين حالا باز بيا بگو پس چرا دستگاه دوستام وصل ميشه از من وصل نميشه مامانم اينا:|

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
آقا یه زره ماروهم تحویل بگیرید :d از یه طرف تو Origin انقدر پره که دیگه جا واسه کسی ندارم! 50 60 نفرم درخواست دوستی دادند جا ندارم قبول کنم! از طرف دیگه PSN لیست دوستام خالی از توهیه!
آقا مارم یا اد کنید یا آی دی بدید اد کنم!!;;)
ID PSN : SiavashRC2

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا یه زره ماروهم تحویل بگیرید :d از یه طرف تو Origin انقدر پره که دیگه جا واسه کسی ندارم! 50 60 نفرم درخواست دوستی دادند جا ندارم قبول کنم! از طرف دیگه PSN لیست دوستام خالی از توهیه!
آقا مارم یا اد کنید یا آی دی بدید اد کنم!!;;)
ID PSN : SiavashRC2

سیاوش جان والله ما کسی رو و یا خودم من کسی رو ادد نمیکنم چون هر کی رو ادد کردم جواب ادد رو نداد شما باید دوستان رو ادد کنی اگر دوستی با ایدیت حال کرد قبول میکنه اگر هم نه که هیچی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر