(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
نه عزیز جان مشکلم همینجا نیست چون:

1. تمام دوست و رفیقام همین الان دارن هک آنلاین بازی میکنن.. مثل اینکه از اخبار هک و این چیزا با خبر نیستی!
2. کنسول من اصلا به نت وصل نمیشه که بخواد به هک گیر بده یا نده، توی همون مرحله ی اول گیر میکنه..
3. ارور DNS هیچ ربطی به هک بودن و نبودن دستگاه نداره..

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
دوستان من یه سوالی داشتم که قبلا هم پرسیده بودم اما جوابی نگرفتم خواستم بگم اگه می شه لطفا جواب بدید.
من اکانت خودم اروپا (UK) و یه اکانت آمریکا ساختم که یه psn کارت بگیرم و بازی رو از استور آمریکا بگیرم.خواستم بگم که من اگه بازی رو بگیرم و دانلود کنم می توونم تروفی هایی رو که ازش می گیرم رو روی اکانت اصلیم(اروپا) سینک کنم؟یعنی بازی رو روی همون یوزر اول دستگام انجام بدم (واسه ی اکانت آمریکا یه یوزر دیگه هم ساختم)و همون جا هم سینک کنم؟از جهت ریجن مشکلی پیش نمیاد؟چه تو بازی آنلاین و چه تو ی تروفی؟و اگه با یکی از دوستام بگیرم اونم می تونه روی اکانت اصلیش روی دستگاه خودش سینک کنه؟یعنی این که 2 سری تروفی میده بازی؟
امیدوارم منظورمو رسونده باشم:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
دوستان من یه سوالی داشتم که قبلا هم پرسیده بودم اما جوابی نگرفتم خواستم بگم اگه می شه لطفا جواب بدید.
من اکانت خودم اروپا (UK) و یه اکانت آمریکا ساختم که یه psn کارت بگیرم و بازی رو از استور آمریکا بگیرم.خواستم بگم که من اگه بازی رو بگیرم و دانلود کنم می توونم تروفی هایی رو که ازش می گیرم رو روی اکانت اصلیم(اروپا) سینک کنم؟یعنی بازی رو روی همون یوزر اول دستگام انجام بدم (واسه ی اکانت آمریکا یه یوزر دیگه هم ساختم)و همون جا هم سینک کنم؟از جهت ریجن مشکلی پیش نمیاد؟چه تو بازی آنلاین و چه تو ی تروفی؟و اگه با یکی از دوستام بگیرم اونم می تونه روی اکانت اصلیش روی دستگاه خودش سینک کنه؟یعنی این که 2 سری تروفی میده بازی؟
امیدوارم منظورمو رسونده باشم:d

نه هیچ مشکلی نیست شما از اون اکانت آمریکاتون بازی بخر و دانلود کن و با اکانت اروپا بازی کن و تروفی بگیر .:d

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941

1. تمام دوست و رفیقام همین الان دارن هک آنلاین بازی میکنن.. مثل اینکه از اخبار هک و این چیزا با خبر نیستی!
2. کنسول من اصلا به نت وصل نمیشه که بخواد به هک گیر بده یا نده، توی همون مرحله ی اول گیر میکنه..
از کدوم isp نت میگیری؟
بعد ورژن فریمور ps3 چنده؟
این مشکلی که شما داری 99% واسه نت هستش
من خودم این مشکل رو داشتم:(

God Of Gamez

کاربر سایت
Sep 11, 2011
19
نام
Vahid
سلام
من با user XMB خودم به psn وصل شدم الان می خوام با یه Email دیگه برم داخلش بهم اجازه نمیده , حتی بهم اجازه نمیده با یه اکانت دیگه برم داخلش الان باید چی کار کنم لطفا یه راه حل پیشنهاد کنید ؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام
من با user XMB خودم به psn وصل شدم الان می خوام با یه Email دیگه برم داخلش بهم اجازه نمیده , حتی بهم اجازه نمیده با یه اکانت دیگه برم داخلش الان باید چی کار کنم لطفا یه راه حل پیشنهاد کنید ؟
باید توی خود XMB یک یوزر دیگه بسازید و اکانت جدید رو تو اون وارد کنید.

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
ممنون که جواب دادید.یه مورد دیگه این که اگه با دوستم بخرم ما هر دومون می تونیم تروفی بگیریم و مشکلی پیش نمیاد؟رو هر دو اکانتمون تروفی می ده؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ممنون که جواب دادید.
یه مورد دیگه این که اگه با دوستم بخرم ما هر دومون می تونیم تروفی بگیریم و مشکلی پیش نمیاد؟رو هر دو اکانتمون تروفی می ده؟

اگه هر دو اکانت روی یه کنسول باشه فقط تو یوزری که بازی می کنی تروفی می گیری اگر منظورت شر کردن اکانت هست بله اکانت های PSN قابلیت استفاده برای دو نفر رو دارن و دوستتون می تونه اون اکانت رو کنسول خودش دانلود کنه و اون ایتم مورد نظر رو دانلود و روی اکانت خودش استفاده کنید تنها دونفر .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

رفيق مارو دست انداختي :|
از همون اول مي گفتي هك هستي بعد ! اينجا زياد ما در مورد هك حرف نمي زنيم بخش خاص خودش رو داره
اين مشكلي هم كه شما مي گي مربوط ميشه به همون بد هك شدن دستگاهتون يا غيره !
بهتره بريد داخل انجمن هاي هك بپرسيد يا بخش مخصوص هك

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
شرمنده سوالام زیاد شد.یه چیز دیگه این که اگه من الان مثلا CS:GO رو بخرم و دوستم هم رو سیستم خودش دانلود کنه هر دو تو یه زمان می تونیم آنلاین بزنیم یا من مثلا باید صبر کنم تا اون بازیش تموم شه بعد بتونم آنلاین باززی کنم؟
دیگه ببخشید اگه کمی نوب تشریف دارم:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
شرمنده سوالام زیاد شد.یه چیز دیگه این که اگه من الان مثلا CS:GO رو بخرم و دوستم هم رو سیستم خودش دانلود کنه هر دو تو یه زمان می تونیم آنلاین بزنیم یا من مثلا باید صبر کنم تا اون بازیش تموم شه بعد بتونم آنلاین باززی کنم؟
دیگه ببخشید اگه کمی نوب تشریف دارم:d
مگه دوستتون خودش اکانت نداره ؟
اگر اکانت داره وقتی از اون اکانتی که باهم توش بازی خرید اون بازی رو دانلود کرد رو کانت خودش بخواد بازی کنه هیچ مشکلی نداره
شما اکانت خودتون اونم اکانت خودش می تونید راحت با هم بازی کنید .
فقط امکان آنلاین شدن همزمان در یک اکانت وجود نداره .

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855

اتفاقا چون با خبرم دارم این موضوع رو عنوان می کنم . و به یه ادم بی خبر مثل شما اعلام می کنم !
اگه رفیقات وصل می شن و مشکلی هم نداره شما هم وصل شو و استفاده کن !!

p.s : جای مطرح کردن این سوال هم اینجا نیست .

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
دوستان چرا خودتون رو میزنید به اون راه؟! مثلا شما حرفه ای های تاپیک هستید.. دارم میگم کانکشن فیلد میده!! میفهمییییییید؟؟؟؟!!!!! این کجاش به هک ربط داره آخه که میگید به این تاپیک مربوط نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! مگه من گفتم وقتی میخوام برم توی psn بهم گیر میده که میگید چون کنسول هکه اینطوری شده؟؟!
واقعا متاسفم که برای پیچوندن جواب آدم رو مسخره میکنید، چیزی که با چشمم دیدم رو هم باور نمیکنید.. حالا خبرش به شما هم میرسه ایشالله!
بگذریم.. مشکل من الان اینه که توی مرحله ی اول گیر میکنم.. ps3 کلا نت رو نمیشناسه.. جنابان حرفه ای لطفا بفرمایید اینکه نت کلا شناسایی نمیشه چه ربطی به هک داره؟؟!!!

قبل از اینکه آقایون (کارشناس) و (باخبر) ما رو از جواب های (تخصصیشون) مستفیض کنن باید بگم من (با همین کنسول هک) تا همین چند وقت پیش راحت (((به نت وصل میشدم))) ولی چون هک بود توی psn گیر میداد.. الان میدونم psn رو چجوری دور بزنم اما (((((( کلا به نت وصل نمیشـــــــــه))))))) .. تونستم منظورم رو خوب حالی کنم؟!!

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان چرا خودتون رو میزنید به اون راه؟! مثلا شما حرفه ای های تاپیک هستید.. دارم میگم کانکشن فیلد میده!! میفهمییییییید؟؟؟؟!!!!! این کجاش به هک ربط داره آخه که میگید به این تاپیک مربوط نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! مگه من گفتم وقتی میخوام برم توی psn بهم گیر میده که میگید چون کنسول هکه اینطوری شده؟؟!
واقعا متاسفم که برای پیچوندن جواب آدم رو مسخره میکنید، چیزی که با چشمم دیدم رو هم باور نمیکنید.. حالا خبرش به شما هم میرسه ایشالله!
بگذریم.. مشکل من الان اینه که توی مرحله ی اول گیر میکنم.. ps3 کلا نت رو نمیشناسه.. جنابان حرفه ای لطفا بفرمایید اینکه نت کلا شناسایی نمیشه چه ربطی به هک داره؟؟!!!
دوستان شما رو نپیچوندند و این اتفاق کاملاً طبیعیه چون فریمور های این مدلی،6 ماهی هست که نمی تونند کانکت بشند و سیستم امنیتی سونی،از ورودشون جلوگیری می کنه.

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
خب ببینید اصلا این قضیه که الان با چشمام دارم میبینم رفیقام دارن با هک (جدید) آنلاین بازی میکنن رو کلا بی خیال بشید... فکر کنید اصلا این حرفو نزدم..
اینکه کنسولم هک هست هم کلا بی خیال بشید و نشنیده بگیرید.. من اصلا نمیخوام به psn وصل بشم..
....
من میخوام ps3 نت رو شناسایی کنه و توی تست کانکشن فیلد نده.. چی کار کنم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر