(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
الان چک کردم تاریخ انقضا زده واسش. حالا اگه پلاس را تمدید کنم بعدا این بازی هایی که دانلود کردم هم میمونه دیگه؟
بازی هایی که گذاشتن تغییر هم خواهد کرد؟
هر هفته یک بازی کوچیک نه چندان جالب (به استثنای بعضی بازی های کم حجمی که واقعاً باارزشند) روی پلاس قرار می گیره و بازی های سه هفته قبلش طبق اطلاعاتی که در استور میده،حذف میشند.
هر ماه،1 الی 2 تا بازی ارزشمند روی استور پلاس قرار می گیره که اغلب قیمت 29.99 تا 49.99 دلار دارند و البته برای اعضای پلاس،مجانیه.یکسری رویداد های خاص مثله نمایشگاه E3 و .. هم که اتفاق می افته،به عنوان هدیه چند تا از انحصاری های بسیار عالی برای پلاس در نظر می گیرند.
اگر لینک دانلود بازیا رو به بک گراند انتقال بدید،تا آخر انقضای پلاس تون می تونید دانلودشون کنید و ازشون استفاده کنید.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
هر هفته یک بازی کوچیک نه چندان جالب (به استثنای بعضی بازی های کم حجمی که واقعاً باارزشند) روی پلاس قرار می گیره و بازی های سه هفته قبلش طبق اطلاعاتی که در استور میده،حذف میشند.
هر ماه،1 الی 2 تا بازی ارزشمند روی استور پلاس قرار می گیره که اغلب قیمت 29.99 تا 49.99 دلار دارند و البته برای اعضای پلاس،مجانیه.یکسری رویداد های خاص مثله نمایشگاه E3 و .. هم که اتفاق می افته،به عنوان هدیه چند تا از انحصاری های بسیار عالی برای پلاس در نظر می گیرند.
اگر لینک دانلود بازیا رو به بک گراند انتقال بدید،تا آخر انقضای پلاس تون می تونید دانلودشون کنید و ازشون استفاده کنید.
آهان . پس یعنی مثلا اگه الان بازی برای پلاس هست و بزارمش تویه دانلود . حتی اگه از استور هم برشدارن بازم میشه تا وقتی پلاس هستم دانلود کنم یا بازی کنم درسته؟
آخرش نفهمیدم. منظور از انقضا ، انقضا همین 3 ماه هست. یا اگه بعدا تمدید کردم بازم داخل اکانت باقی می مونه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
آهان . پس یعنی مثلا اگه الان بازی برای پلاس هست و بزارمش تویه دانلود . حتی اگه از استور هم برشدارن بازم میشه تا وقتی پلاس هستم دانلود کنم یا بازی کنم درسته؟
آخرش نفهمیدم. منظور از انقضا ، انقضا همین 3 ماه هست. یا اگه بعدا تمدید کردم بازم داخل اکانت باقی می مونه؟

وقتی پلاست تموم شد دیگه اون فایل بازیت کار نمیکنه ولی وقتی تمدید کردی دوباره فعال میشهو میتونی بازیش کنی

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دقیقاً.
------
انقضا یعنی اعتبار پلاس شما.
اگر 3 ماهه خریدید،بعد سه ماه Expire میشه.
اگر 3 ماه خریدید،و بعدش دوباره یک 3 ماهه ی دیگر بخرید،سر 6 ماه بسته میشه.
دقیقاً مثله سیم کارت های اعتباری.هر چی اعتبار بخرید و استفاده کنید،اعتبار اکانتتون طولانی تر میشه.
لینک دانلود بازیای پلاس و یا بازیای دانلود شده،بعد از اتمام پلاس قفل میشند و با تمدید پلاس،دوباره فعال.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود
دوستان من یک بازی به صورت دیجیتالی و شریکی با کسی خریدم بعد اکانت ایشون وارد کردم و بازی دانلود کردم حالا می خواستم بدونم اگر اکانت ایشون پاک کنم بازی هم پاک می شه؟ یا مشکلی نیست؟
من یک دفعه ای برای کد یک بازی وقتی اکانت اون فرد پاک کردم کدی هم که از اکانتش دانلود کرده بودم پاک شد می خواستم بدونم خرید دیجیتالی شریکی هم همینطو؟
ممنون

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
درود
دوستان من یک بازی به صورت دیجیتالی و شریکی با کسی خریدم بعد اکانت ایشون وارد کردم و بازی دانلود کردم حالا می خواستم بدونم اگر اکانت ایشون پاک کنم بازی هم پاک می شه؟ یا مشکلی نیست؟
من یک دفعه ای برای کد یک بازی وقتی اکانت اون فرد پاک کردم کدی هم که از اکانتش دانلود کرده بودم پاک شد می خواستم بدونم خرید دیجیتالی شریکی هم همینطو؟
ممنون

آره به محض پاک کردن پروفایلی که توش بازی ( Online Pass یا هر چیز دیگه ای ) هست , اون روی کنسول شما غیرفعال میشه !

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
آره به محض پاک کردن پروفایلی که توش بازی ( Online Pass یا هر چیز دیگه ای ) هست , اون روی کنسول شما غیرفعال میشه !
پس بچه ها چطور تویه فیفا 13 دارن دیجیتالی خرید می کنن و با هم با یوزر های خودشون آنلاین بازی می کنن!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
پس بچه ها چطور تویه فیفا 13 دارن دیجیتالی خرید می کنن و با هم با یوزر های خودشون آنلاین بازی می کنن!

خوب تناقضي نداره !
اصلا" اصب اينكه بازي رو به صورت ديجيتالي ميخرن اينه كه بعدش مي تونن روي اكانت خودشون بازي كنن و گرنه چه فايده اي داشت !؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
سلام . یه سوالی :
دوستان من یه اکانتی دارم که پلاس هست و 2 ماه دیگه ازش مونده و از توش بازی های این ماه رو دانلود کردم .
الان اکانت اصلیم هم پلاس کردم یک ساله . هر چی بود و نبود رو کردم تو لیست دانلود :D
الان بازی هایی که Free دانلود کردم با اون اکانته که 2 ماه دیگه منقضی میشه هیچ کودوم تایمر نخوردن که فلان روز تموم میشن به جز King of fighters . حالا سوالم اینه که اون بازی های دیگه مثل Double dragon و Outland و این چیزا رو اگه فایل 6 کیلوبایتیه فعال کردنشون رو این دفعه از اکانت اصلیم دانلود کنم و نصب بکنه خودش خود به خود این بازی ها رو رو دستگام واسه اکانت اصلیم ریجیستر میکنه ؟ یا نه فرقی نمیکنه همون 2 ماه دیگه منقضی میشن ؟ این رو واسه این میپرسم که مخیوام ببینم اگه اینطوری درست میشه دیگه نرم 2 ساعت ps3prox رو راه بندازم و بازی ها رو پاک کنم و از اکانت اصلیم دوباره دانلود کنم .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام . یه سوالی :
دوستان من یه اکانتی دارم که پلاس هست و 2 ماه دیگه ازش مونده و از توش بازی های این ماه رو دانلود کردم .
الان اکانت اصلیم هم پلاس کردم یک ساله . هر چی بود و نبود رو کردم تو لیست دانلود :D
الان بازی هایی که Free دانلود کردم با اون اکانته که 2 ماه دیگه منقضی میشه هیچ کودوم تایمر نخوردن که فلان روز تموم میشن به جز King of fighters . حالا سوالم اینه که اون بازی های دیگه مثل Double dragon و Outland و این چیزا رو اگه فایل 6 کیلوبایتیه فعال کردنشون رو این دفعه از اکانت اصلیم دانلود کنم و نصب بکنه خودش خود به خود این بازی ها رو رو دستگام واسه اکانت اصلیم ریجیستر میکنه ؟ یا نه فرقی نمیکنه همون 2 ماه دیگه منقضی میشن ؟ این رو واسه این میپرسم که مخیوام ببینم اگه اینطوری درست میشه دیگه نرم 2 ساعت ps3prox رو راه بندازم و بازی ها رو پاک کنم و از اکانت اصلیم دوباره دانلود کنم .

کلا شما هر بازی که free از پلاس گرفتید خودتون رو به در رو دیوار هم بزنید بازم در هر شرایطی اون ها که free گرفتید منقضی می شوند چه تایمر خورده باشن چه نباشن .

---------- نوشته در 12:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

Store برای EU آپدیت شد فوق العاده عالی شد از نظر طراحی .

آخرین ویرایش:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
کلا شما هر بازی که free از پلاس گرفتید خودتون رو به در رو دیوار هم بزنید بازم در هر شرایطی اون ها که free گرفتید منقضی می شوند چه تایمر خورده باشن چه نباشن .

---------- نوشته در 12:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

Store برای EU آپدیت شد فوق العاده عالی شد از نظر طراحی .
هنوز که واسه من آپدیت نشده! یعنی نمی دونم آپدیت قدیمی چی بود که جدیدش باشه! :d
اگه میشه یه عکسی بزارید ببینم چجوری هست این آپدیت جدید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين استور جديد خيلي خوشگل شده :d

فقط مشكلش اينه كه اول مي ايسته تا همه چي رو دانلود كنه و همه عكس هارو بگيره بعد استور رو بالا مياره :| اين يعني اگر سرعتتون پايين باشه دخلتون مياد ! ولي قبليه بدون اين كه همهم عكس هارو هم بالا بياره مي شد يه كاري كرد !

قبليه فقط يه صفحه بود كه چندتا گزينه داشت و يه سري بنر هم سمت راست ( ما ) بود
اما توي اين يكي بريد سمت راست بازم بنر هست و هر چيزي رو به چندين قسمت تقسيم كرده كه همون ها باز چندين قسمت ميشن :d
خيلي بهتر هم اطلاعات ميده به ادم

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
اين استور جديد خيلي خوشگل شده :d

فقط مشكلش اينه كه اول مي ايسته تا همه چي رو دانلود كنه و همه عكس هارو بگيره بعد استور رو بالا مياره :| اين يعني اگر سرعتتون پايين باشه دخلتون مياد ! ولي قبليه بدون اين كه همهم عكس هارو هم بالا بياره مي شد يه كاري كرد !

قبليه فقط يه صفحه بود كه چندتا گزينه داشت و يه سري بنر هم سمت راست ( ما ) بود
اما توي اين يكي بريد سمت راست بازم بنر هست و هر چيزي رو به چندين قسمت تقسيم كرده كه همون ها باز چندين قسمت ميشن :d
خيلي بهتر هم اطلاعات ميده به ادم
آره دقیقا همینجوره. به نظر منم قشنگتر شده اما تا حالا دو بار تو استور دستگاه گیر کرده و همش در حال لود کردن بوده که مجبور شد Quit کنم که دوباره وارد بشم.
البته از وقتی استور جدید رو نصب کردم هم دو بار وسط بازی هم دستگاه به مشکل خورده. یه بارش خاموش کرد خود به خود. یه بارم من مجبور شدم Quit کنم بازی رو.
کسی هم این مشکل رو بعد از نصب استور جدید داشته؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
هنوز که واسه من آپدیت نشده! یعنی نمی دونم آپدیت قدیمی چی بود که جدیدش باشه! :d
اگه میشه یه عکسی بزارید ببینم چجوری هست این آپدیت جدید
ولي قبليه بدون اين كه همهم عكس هارو هم بالا بياره مي شد يه كاري كرد !
اون قدیمیه هم همون اول که وارد می شدی تا یه اطلاعاتی رو نمی گرفتد نمی زاشت از جات جم بخوری .
این خیلی راحت هر چی بخوای می ندازی تو سبدت بعد اومدی بیرون و بعد رفتی تو باز هم اطلاعات سبد خرید هست مثل قبلی ریست نمی شه :d
قبلی همش چندتا عکس بی خودی بود این کلا خیلی محیطش با حال تره و یکی از بهترین کارها اینه که حجم همه چیز رو زده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر