(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
ببين قبلا" پلاس امريكا بهتر بود الان چندماهه پلاس EU بهتره كسي نميدونه چند وقت ديگه چي ميشه اما همون پلاس EU بهتره گمونم حداقل تا الانش و توي اين چند وقته نشون داده كه بهتره
بهتره پلاس اروپايي بگيري !
ببين سايت نيست كه كارت شارژ حساب PS STORE ات هست ! ميري توي سايت هاي فروش ( فكر كنم حتي امازون و اينها هم داشته باشن ) ميري اونجا ميزني PSN CARD و مبلغ اي كه ميخواي مثلا" US 10-20-50 دلاري داره يا UK 25-35 پوندي داره
ولي ميتوني حساب ات رو هم لينككني كه اين رو من اصلا" تا حالا نديدم چون سيستم اش رو نداريم:|

بعد مثلا" قدرت خريدش چه مدلي هاست ؟ يعني مثلا" با چند كرون ميشه يه بستني خريد :d:؟

اري رفيق اري
فقط حواست باشه اگر توي حسابت پول داري برو RE-NEWAL اتوماتيك پلاس رو خاموش كن كه مثل من 20 دلارت يهو نشه 2.01 بدبخت شي :|
الان من 2.01 $ دارم نميدونم باشون چه كنم :| PSN ورداشته براي پلاس ها INFAMOUS : FESTIVAL OF BLOOD رو 2.50$ كرده 49 سنت كم دارم ميخوام خودم رو بكشم :|:((:((:((
خیلی سپاس دوست عزیز ;)
پس همین سوئد که هستم میگیرم. بعد فرقی بین کشورهای اروپایی تویه PSN نیست دیگه؟
راستی یه چیز دیگه ، من Store آمریکا و اروپا را که میدیدم . Store آمریکا خیلی فرق میکنه با اروپا! جریان این چیه؟!

در مورد قدرت کرون سوئد. مثلا یه بازی که تویه آمریکا 60 دلاره . اینجا 500 کرون و در بعضی مواقع حتی 600 کرون ! که خوب در اصل 60 دلار میشه 400 کرون!

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
خیلی سپاس دوست عزیز ;)
پس همین سوئد که هستم میگیرم. بعد فرقی بین کشورهای اروپایی تویه PSN نیست دیگه؟
راستی یه چیز دیگه ، من Store آمریکا و اروپا را که میدیدم . Store آمریکا خیلی فرق میکنه با اروپا! جریان این چیه؟!

در مورد قدرت کرون سوئد. مثلا یه بازی که تویه آمریکا 60 دلاره . اینجا 500 کرون و در بعضی مواقع حتی 600 کرون ! که خوب در اصل 60 دلار میشه 400 کرون!
تفاوتی تو پلاس کشورهای اروپایی نیست اما اگه میخوای کارت PSN بگیری فقط حواست باشه چون فکر میکنم اگه PSN Card از امریکا بگیری مثلا ۲۰ دلار نمیتونی تو اکانت اروپات استفاده کنی. پس بهترین راه واسه شما اینه که با همون کارت اعتباریت بخری اگه مشکلی نداری.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
دوستان یه سوال دیگه!
من الان یه *********** bad company 2 بلوری گرفتم. حالا سوال اینه مثلا تویه PC ما بازی های EA را میزنیم تویه Origin . حالا واسه PS3 سری *********** و مدال همچین خاصیتی نداره؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه اخه اگه من بازی رو بخرم میرسه به دستم ؟ یا اینکه لینک برای دانلود میده؟

لينك ميدهد براي دانلود

دوستان یه سوال دیگه!
من الان یه *********** bad company 2 بلوری گرفتم. حالا سوال اینه مثلا تویه PC ما بازی های EA را میزنیم تویه Origin . حالا واسه PS3 سری *********** و مدال همچین خاصیتی نداره؟

نه اين مدلي نيست ديگه
فرق بين كشور هاي اروپايي و استورهاشون توي زمينه رده بندي بازي هاست مثلا" سيستم المان گير زياد داره توي استور اش بعضي بازي ها امكان داره نياد حالا سوئد رو دقيقا" نميدونم

اره خوب استور هاشون يه كوچولو فرق داره اما شايد بيشتر ظاهري باشه داخلشون تا حدود 98% يكيه !

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب اگه لینک میده برای دانلود قیمت چنده ؟ مثلا برای dishonored ؟ ببخشید الان اینترنت ندارم وگرنه میرفتم خودم نگاه میکردم :">
60 دلار بازی های بزرگ و جدید-50 دلار بازی های مستقل و نه چندان بزرگ-40 دلار بازی های شاد و اکثراً بچه گانه-30 دلار بازی های کالکشن،کوچک،مستقل و..-20 دلار بازی های مینی گیم،اپیزودی و از این دست.
البته تخفیف هم می خورند در حد 20 دلار اما بعد از چند ماه.
dishonored الان 59.99 دلاره که همون 60 دلار عرف بازار میشه و به قیمت دلار ایران،حدوداً 220 تومن.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
لينك ميدهد براي دانلود

نه اين مدلي نيست ديگه
فرق بين كشور هاي اروپايي و استورهاشون توي زمينه رده بندي بازي هاست مثلا" سيستم المان گير زياد داره توي استور اش بعضي بازي ها امكان داره نياد حالا سوئد رو دقيقا" نميدونم

اره خوب استور هاشون يه كوچولو فرق داره اما شايد بيشتر ظاهري باشه داخلشون تا حدود 98% يكيه !
و باز هم سپاس.
من یه اکانت plus سوئد گرفتم 3 ماه. دیدم نزدیک 15 تا بازی Free گذاشته. این بازی هایی که به plus میده به صورت کامل و مجانی تا کی فعاله؟ دیدم خودش نوشته تا وقتی که Plus هستیم . درسته؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
و باز هم سپاس.
من یه اکانت plus سوئد گرفتم 3 ماه. دیدم نزدیک 15 تا بازی Free گذاشته. این بازی هایی که به plus میده به صورت کامل و مجانی تا کی فعاله؟ دیدم خودش نوشته تا وقتی که Plus هستیم . درسته؟

بله درسته تا زمانی که پلاس هستید فعال هست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان یه سوالی . من میخوام یه کد یکساله پلاس بخرم ولی نمیخوام الان فعالش کنم . راهی هست که ببینم این کد سالمه و قبلا استفاده نشده ؟ یعنی اگه کد رو بزنم تو Redeem code اگه کده درست باشه همون موقع Use میشه یا ازم بازم سوال میکنه که میخوام به اکانتم اضافه بشه یا نه ...
بعد این کد ها تاریخ انقضا دارن ؟ یعنی اگه Redeem نکنم 4 ماه دیگه منقضی نمیشه که ؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
تاریخ انقضای کدها رو معمولاً وقتی از طریق Paypal خرید بشه یا خرید مستقیم PSN Card بصورت فیزیکی از فروشگاه روی کارتش زده
ولی چون ما ایران هستیم از سایت های خودمون می خریم ! :D
تنها راه اطمینان از سالم بودن کد هم وارد کردنش است ! :D
بعدش ازت سوال میکنه ... من خودم دقیق یادمه.

ولی برای اطمینان بیشتر قبل از پایان 24 ساعت از خریدت کد رو وارد کن چون پشتیبانی سایت ها فقط تا 24 ساعت پس از فروش کد است ! :D

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
بله درسته تا زمانی که پلاس هستید فعال هست
الان چک کردم تاریخ انقضا زده واسش. حالا اگه پلاس را تمدید کنم بعدا این بازی هایی که دانلود کردم هم میمونه دیگه؟
بازی هایی که گذاشتن تغییر هم خواهد کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر