(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
برای ساخت دو اکانت یکی از دوستان مارو راهنمایی می کنه ؟ یکی امریکا و یکی هم اروپا ، می شه اسم user یکی باشه ولی دو تا اکانت امریکا و اروپا باهاش ساخت یا خیر ؟

ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
برای ساخت دو اکانت یکی از دوستان مارو راهنمایی می کنه ؟ یکی امریکا و یکی هم اروپا ، می شه اسم user یکی باشه ولی دو تا اکانت امریکا و اروپا باهاش ساخت یا خیر ؟

ممنون
اول یه پروفایل میسازید . بعد Sign Up رو میزنید . اونجا اسم و این چیزا رو که انتخاب کردید کشور رو آمریکا انخاب میکنید و آدرس و اینا رو هم میدید . واسه آدرس هم تو گوگل سرچ کنید US Adress Sample ... پیدا میکنید .
حالا واسه ساخت یه اکانت ریجن 2 یه پروفایل دیگه میسازید . باز Sign up رو میزنید ( اسم ID رو نمیشه 2 بار واسه دو اکانت زد . یعنی هر اسم فقط یک بار ساخته میشه پس اینجا باید یه اسم دیگه انتخاب کنید وگرنه ارور میده و میگه این نام کاربری قبلا استفاده شده ) حالا تو قسمت کشور یا UK رو انتخاب کنید یا UAE ( بستگی به خودتون داره . کارت انگلیس گرون تره ولی کارت امارات ارزون تر . هر دو هم ریجن 2 محسوب میشن . ) آدرس رو هم همونطور که گفتم تو گوگل پیدا میکنید .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ممنون دوست عزیز ، در مورد اکانت ریجن 2 پیشنهاد شما چیه ؟ psn کارت انگلیس بهتر گیر میاد یا امارات ؟
PSN کارت انگلیس بیشتر گیر میاد . امارات هم تو بازار هستا ولی سایت ها اغلبشون امریکا و انگلیس دارن . تو اون یکی دیگه تاپیک هم گفتم شما خرید هات رو تو ریجن یک انجام بده . کلا اکانت آمریکات باشه اکانت اصلیت و همه کارت رو اونجا انجام بده . اکانت ریجن 2 هم باشه واسه زدن کد بازی های ریجن 2 و اینا .... اگه اهل Dlc هستی و خرید زیاد میکنی ریجن 2ـت رو امارات بساز که خرجت کمتر بشه موقع خرید . اگه سالی یه بار چیزی میخری میتونی همون UK هم بسازی .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
به جان خودم اول صبح که رفتم نبود ! :D

لینک دانلود آپدیت ریجن 2 :

http://duk01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/uk/2012_0912_a35b7e74015408e463d15fd66a245929/PS3UPDAT.PUP

لینک دانلود رو داخل add url دانلود منیجر Paste کنید.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها خوبید ؟

دوستان یک سوال دارم وقتی میخوام Sing In بشم این ارور رو میده مینیویسه DNS error چیکار کنم ؟؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
IGN دیگه رسما سختی رو جرو نکات منفی میدونه. منتقداش خیلی کژولن.:|
آخه این بازی دیگه زیادی سخته!
آرکید رو نمیدونم بازی کردی یا نه؟
من بچه بودم تو سینمای شهرمون یکی بود یه 10 تومنی مینداختی حدود 10 دقیقه بازی میکردی.خیلی حال میداد:d(بازیشم لاکپشت نینجا بود) این مال همون آرکیده.اگه بخوای رو کنسول بازیش کنی خیلی سخت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر