(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من وقتی می خوام وب گردی کنم ااین ارور رو میده کسی میدونه باید چی کارش کنم؟
The page cannot be displayed (80710736)
ماله من به بعضی از صفحاتش ارور میده

---------- نوشته در 02:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:40 PM ارسال شده بود ----------

امروز میرم شرکت شاتل مشکلمو میگم اگه تونستن درست کنند دیگه اونقدر تو PSN بازی میکنم که PSN بترکه اگه ام نشد خودم تلاش میکنم درست کنم اونم نشد با PSN برای همیشه خداحافظی میکنم و دوباره برمیگردم به بازی های حوصله سر رفتنی افلاین:((

fifa freak

کاربر سایت
Dec 26, 2011
38
نام
saeed
عزیزان یه سوال دارم.نمی دونم اینجا درسته بپرسم یا نه.اگه اشتباست به بزرگی خودتون ببخشین بچه ها.
می خواستم بدونم وقتی یکی یه بازی ریجن 1 داره و با اکانت خودش dlc اون بازی رو از store می خره میتونه به یکی دیگه
که همون بازی رو داره ولی ریجن 2 اون dlc رو بده یا بفروشه؟ممنون

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چقدرم بچه ارومیه داریم خبر نداریم والا من مشکلی ندارم

تو که هیچ وقت مشکل نداری ! :d اینترنتت همیشه میزونه ! مبین نت ـن ایشون :d

امروز هم مثل دیروز ساین نمیشه متاسفانه ! پشتیبانی هم اصلاً نمیدونه PSN چی هست !
خدا کنه تا فردا درست شه !

Joker_Love

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
دوستان من هم پارس آنلاين دارم ديروز وصل شدم، از شبکه پلاس بازي خريدم و بازي دانلود کردم ولي امروز موقع وصل شدن به PSN پيغام Time out ميده براي شما هم همينطور هست؟

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من وقتی می خوام وب گردی کنم ااین ارور رو میده کسی میدونه باید چی کارش کنم؟
The page cannot be displayed (80710736)
ارور خیلی رایجی هست در شبکه psn در مورد وب .چند تا دلیل براش وجود داره که به نظر می یاد به خاطره اونها باشه (نه 100درصد)
اول ممکن به خاطره آپدیت به firmware بالاتر باشه که یک مشکل تقریبی و ممکن شما قبلنا می تونستید استفاده کنید با یک آپدیت مشکلاتی ایجاد شده و ممکن در آپدیت های بعدی رفع بشه(احتمالش کمه این مورد)
دومیش می تونه به خاطره DNS باشه به این صورت که DNS نتونه IP ها رو ترجمه کنه اونوقت اصلا نمیشه وارد وب ها شد و یا صفحه ای را سرچ کرد(خیلی پیش می یاد به نظر من)
بعدیش ممکن به خاطره ISP شما باشه و هم چنین ناسازگاری اون با PROTOCOL هایی که مرورگر های PSN دارند.
مثلا مورد آخر در مورد خیلی از نسخه های INTERNET EXPLORER اتفاق می افته که باید یک سری تنظیمات براش انجام بدی .
اگر کلا نمی تونید با هیچ مرورگری صفحه ای رو باز کنید یا سرچ کنید مشکل از ISP و یا تنظیمات ISP حودتون هست (با V-P-Nهم امتحان کنید بینید جواب می ده)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
عزیزان یه سوال دارم.نمی دونم اینجا درسته بپرسم یا نه.اگه اشتباست به بزرگی خودتون ببخشین بچه ها.
می خواستم بدونم وقتی یکی یه بازی ریجن 1 داره و با اکانت خودش dlc اون بازی رو از store می خره میتونه به یکی دیگه
که همون بازی رو داره ولی ریجن 2 اون dlc رو بده یا بفروشه؟ممنون

نه نمی تونه .

منم پارس آنلاینم این چند روزه مشکلم با PSN کاملا حل شده فقط بدجور XBOX رو ترکونده :|.

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
اقایان شما مدمتون رو بزارید 2 ساعت خاموش بمونه شاید یکم به خودش بیاد جون مخابرات اگه تا یک و نیم ساعت مدمتون خاموش بمونه ای اس پیتون رو عوض میکنه اونوقت شاید درست بشه

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
بعد از یه مدت دوری از psnدباره میخواستم به psnبیام اومدم دیدم اپدیت 4.20اومده مام اپدیت کردیم
حال بازیهای mw2,blcke opsوقتی میرم تو قسمت مولتی وارد نمیشه مگه سرورهاش در دسترس نیست قبلا من با همین دستگاه همین بازیها رو بازی کردم ولی حال اینجوری شده اگه میشه کمک کنید
با همین اینترنت من به liveمیرم تمام بازیهارو راحت واسم اجرا میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر