(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
منم همین مشکل sign in نشدنو دارم . ولی حالا که پست دوستمون mgs3 رو دیدم یه سوالی که برام پیش اومده بود یادم اومد اونم اینه که تو بازیا مثلا" آنچارتد 3 کنار ID مون چندتا خط میاد اونا نشون دهندهء پینگمونه؟یا چیز دیگه ایه؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منم همین مشکل sign in نشدنو دارم . ولی حالا که پست دوستمون mgs3 رو دیدم یه سوالی که برام پیش اومده بود یادم اومد اونم اینه که تو بازیا مثلا" آنچارتد 3 کنار ID مون چندتا خط میاد اونا نشون دهندهء پینگمونه؟یا چیز دیگه ایه؟

بله نشون دهنده پینگمونه!

من الان امتحان کردم, حتی Sign-In هم نمیشه.

مگه تو این دو سه روزه مگه می شد Sign in شیم؟:d
--------------------------------------------------------------------------------------------
دیگه PSN هم تموم شد.باید کنسولامون رو بفروشیم بره!
cb0097b86cae5270ea2b185d3c75641f.jpg

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
بله نشون دهنده پینگمونه!

مگه تو این دو سه روزه مگه می شد Sign in شیم؟:d
--------------------------------------------------------------------------------------------
دیگه PSN هم تموم شد.باید کنسولامون رو بفروشیم بره!
cb0097b86cae5270ea2b185d3c75641f.jpg
والا دوستان میگفتن Sign-in میشن ولی سرعت پایین هستش. بابا بخدا من فقط میخوام این Trophy های Snake Eater ام رو Synch کنم. آنلاین بازی کردن پیشکش. :((

این اینترنت ایران و این قیمت بالا بازی اوریجینال داره وسوسه میکنه منو برم سراغ Xbox, ولی دلم نمیاد بعد از این همه وقت. اعتیاد به Trophy بد دردی هستش دوستان, خدا نصیب کسی نکنه! :d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
والا دوستان میگفتن Sign-in میشن ولی سرعت پایین هستش. بابا بخدا من فقط میخوام این Trophy های Snake Eater ام رو Synch کنم. آنلاین بازی کردن پیشکش. :((

این اینترنت ایران و این قیمت بالا بازی اوریجینال داره وسوسه میکنه منو برم سراغ Xbox, ولی دلم نمیاد بعد از این همه وقت. اعتیاد به Trophy بد دردی هستش دوستان, خدا نصیب کسی نکنه! :d

من خواستم برم سراغ تروفلی ولی فهمیدم بد بخت میشم اصلا نرفتم سراغش شما هم ترک کن تروفلی رو

نرو سرغ ایکسباکس فن سونی نمیتونه من قبلا این اشتباهو کردم;)
----------------------------------------------------------
راهی هست اطلاعات یک کنسوال اعم از تروفلی . اکانت پلاس بازی هاو اکانتpsn رو انتقال داد رو یک دستگاه دیگه؟
البته رجین هاشون فرق میکنه
لطفا منو راهنمایی کنین

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
میدونید میشه با قند شکن از نوع جورابیش رفت تو سایت psn !
ولی مثل چیز بی ان نمیشه شیر کرد برای ps3
از دوستان متخصص کسی میدونه یا میتونه کشف کنه ؟!
منظور از شیر کردن استفاده از برنامه ps3 proksy هست که اگه با چیز بی ان وصل باشید ps3 هم از چیز بی ان استفاده میکنه
ولی با جوراب نمیدونم چرا نمیشه !

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
راهی هست اطلاعات یک کنسوال اعم از تروفلی . اکانت پلاس بازی هاو اکانتpsn رو انتقال داد رو یک دستگاه دیگه؟
لطفا منو راهنمایی کنین

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
میدونید میشه با قند شکن از نوع جورابیش رفت تو سایت psn !
ولی مثل چیز بی ان نمیشه شیر کرد برای ps3
از دوستان متخصص کسی میدونه یا میتونه کشف کنه ؟!
منظور از شیر کردن استفاده از برنامه ps3 proksy هست که اگه با چیز بی ان وصل باشید ps3 هم از چیز بی ان استفاده میکنه
ولی با جوراب نمیدونم چرا نمیشه !

خیلی راحت هم میشه شیر کرد ولی تا وقتی یه شیلتر شکن خوب نداشته باشی هیچ فایده ای نداره!

بعدش اگر شما بری بشینی بازی کنی و بعدش معتاد بشی و نتونی به پیشرفت علم و فناوری کمک کنی کی جوابگو هست؟:d

پ.ن: هر وقت PSN میترکه پاتق من میشه این تاپیک:d

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
بعدش اگر شما بری بشینی بازی کنی و بعدش معتاد بشی و نتونی به پیشرفت علم و فناوری کمک کنی کی جوابگو هست؟:d

پ.ن: هر وقت PSN میترکه پاتق من میشه این تاپیک:d

پیشرفت علم؟! بابا بیخیال! آدم ها دو دسته هستن, اونهایی که به پیشرفت علم کمک میکنن و اونهایی که از پیشرفت علم به نحو احسند لذت میبرند. :d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
لطفا منو راهنمایی کنین

این همه ادم تو تاپیکه یکی منو راهنمایی کنه دیگه:(

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این همه ادم تو تاپیکه یکی منو راهنمایی کنه دیگه:(
برای انتقال اکانت پلاس که همون ریکاوری کردن اکانت اصلی تو یه کنسول دیگه کافیه اما تروفی رو نمی شه در هیچ شرایطی انتقال داد جز اینکه بعد ریکاوری اکانت وارد قسمت تروفی بشی تا تمام تروفی هایی رو که گرفتی از psn دانلود کنه .
و باقی اطلاعات عم از سیو بازی ها و خود بازی ها می شه بکاب گرفت که با فلش یا هارد اکسترنال باید بکاب گرفت.
ریجن دستگاه مهم نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر