(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
منم 2 ساعتی هست نمیتونم وصل بشم از دیشب که up کردم بعضی وقتها تصویر برفکی میشه نقطه های ریز سبز به سرعت در حال حرکتن جلل خالق هر سری یه فیلمی داریم ما

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خب نه منم منظورم همون بود كه با يه اكانت ديگه بخرم ولي با اكانت اصليم بازي كنم ! حالا شايد بد گفته باشم ! ممنون ! :d

فقط يه چي ديگه براي اكانت استراليا چه PSN كارتي بايد بگيرم ؟
آرش اگه چیزی میخوای از استور منطقه ریجن 2 یا همون اروپا بخری بهت پیشنهاد میکنم یه اکانت برای UK بسازی که psn card هاش رو بتونی گیر بیاری من psn card ریجن 2 برای امارات و آلمان هم دیدم برای فروش تو مملکت قشنگمون! به هر حال فکر نکنم psn card های کشورهای اروپایی مثل انگلیس یا آلمان روی استور استرالیا verify بشه . اصلا psn card استرالیا از کجا میخوای بیاری؟استرالیایی الان؟:D
در مورد خرید مپ پک هم آره میشه برای بازیت که مثلا ریجن 2 ـه مپ پکهاشو با استفاده از اکانت uk و استورش بخری بعد از دانلود و install با هر اکانت برای هر منطقه ای که داری آن بشی و لذتشو ببری.:D

• Like
Reactions: Apóllōn

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
آرش اگه چیزی میخوای از استور منطقه ریجن 2 یا همون اروپا بخری بهت پیشنهاد میکنم یه اکانت برای UK بسازی که psn card هاش رو بتونی گیر بیاری من psn card ریجن 2 برای امارات و آلمان هم دیدم برای فروش تو مملکت قشنگمون! به هر حال فکر نکنم psn card های کشورهای اروپایی مثل انگلیس یا آلمان روی استور استرالیا verify بشه . اصلا psn card استرالیا از کجا میخوای بیاری؟استرالیایی الان؟:D
در مورد خرید مپ پک هم آره میشه برای بازیت که مثلا ریجن 2 ـه مپ پکهاشو با استفاده از اکانت uk و استورش بخری بعد از دانلود و install با هر اکانت برای هر منطقه ای که داری آن بشی و لذتشو ببری.:D

اميد آخه من موقع ساخت اكانتم كشورم رو استراليا انتخاب كردم ! :| (خودم ميدونم چه غلطي كردم تو ديگه نگو :d) بعد الان تمام زندگيم تو اين اكانتست وگرنه اصلا بيخيالش ميشدم مثل آدم يه اكانت UK ميساختم و Psn كارتشم راحت گير ميومد ! اما الان كه اكانتم واسه استرالياست نميدونم چه كارتي بايد بگيرم ...! الان هم شديدا نياز مند MP هاي KZ3 هستم ! :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اميد آخه من موقع ساخت اكانتم كشورم رو استراليا انتخاب كردم ! :| (خودم ميدونم چه غلطي كردم تو ديگه نگو :d) بعد الان تمام زندگيم تو اين اكانتست وگرنه اصلا بيخيالش ميشدم مثل آدم يه اكانت UK ميساختم و Psn كارتشم راحت گير ميومد ! اما الان كه اكانتم واسه استرالياست نميدونم چه كارتي بايد بگيرم ...! الان هم شديدا نياز مند MP هاي KZ3 هستم ! :d
خب از اونجایی که psn card australia اینجا گیر نمیاد پس تا حالا هیچ کانتنت ـی برای این اکانتت نتونستی بخری احتمالا:D چند تا کار میتونی بکنی یه اکانت برای uk برای بازی های ریجن 2 ـت بسازی و یه اکانت us برای خرید مضامین بازیهای ریجن 1 ـت . psn card های هر دو منطقه راحت اینجا گیر میاد.

ارور تایم اوت میده !!! بعد اینکه آپدیت یه بازی رو نصب کردم هرکاری کردم ساین نشد ! نه US نه UK
احتمالا مشکل از کانکشنته . DNS هاتم میتونی تغییر بدی ببینی تغییری میکنه یا نه.
چند درصد هم امکان داره این اپدیت جدید مشکل ساز شده باشه من یه سرچی بکنم خبر میدم.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
اقا واسه منم time out میده. مشکل از اینترنت یا connection نیست. من حتی از download manager ps3 دان میکنم!
3.72 رو اپ نکردم.وقتی هم میرم online اپ کنم میگه update جدید نیومده.
حالا باید چی کار کنم؟

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوستان کسی فروشگاهی سراغ داره برای کارت های playstation netwrk.
و اینکه این کارت ها هم مثل کارت ایکس باکس لایو 3 ماهه و 6 ماهه و 1 ساله داره.
ممنون میشم یکی جواب بده.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
براي همه اينطوري نيست....خيلي ها الان on هستند....
ولي براي منم مشكل داره...شنيدم قبلا اعلام شده بوده كه چند ساعتي قطع ميشه اما چرا براي همه نشده جالبه...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان من همین الان آنلاین بودم
راحت داشتم بازی بلک اپس میزدم خوب بود
ولی یه چیز عجیب
بعد از آپدیت و بازی کردن موقع خروج سرعت کنسولم خیلی کم شد
وقتی ساین اوت کردم دوباره کنسولم طبیعی شد و سرعتش برگشت
کلا فکر کنم بازم شبکه PSN داره خراب میشه

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سونی در توییتر همین چند دقیقه پیش اعلام کرد تا دو ساعت دیگه PSN برمیگرده نگران نباشید ....

الان هم همه تو فیس بوک دارن راجه بهش بحث میکنن و چرت و پرت میگن .... الیته حق دارن یا حق داریم این وضع نشد که .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
چه خبر بوده تو این مدت کوتاه ... کامنتا رو که خوندم حوس کردم یه سری به psn بزنم.
ولی ای بابا مثل اینکه واقعا پوکیده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر