(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sweet

کاربر سایت
May 15, 2011
31
نام
اردلان
سلام.. دوستان یک سوال داشتم . من قبلا فریمورم رو به 3.60 آپ کردم و یه اکانت کشور انگلیس ساختم ولی هیچ تروفی باش نگرفتم .هنوز هم فریمورم همونه من اگه الان بخوام برم رو فریمور جدید میتونم یه اکانت جدید واسه ریجن 1 بسازم؟ در این صورت سیو بازی هام میپره یا ربطی به اونها نداره؟... ممنون بابت راهنمایی

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سلام.. دوستان یک سوال داشتم . من قبلا فریمورم رو به 3.60 آپ کردم و یه اکانت کشور انگلیس ساختم ولی هیچ تروفی باش نگرفتم .هنوز هم فریمورم همونه من اگه الان بخوام برم رو فریمور جدید میتونم یه اکانت جدید واسه ریجن 1 بسازم؟ در این صورت سیو بازی هام میپره یا ربطی به اونها نداره؟... ممنون بابت راهنمایی
میتونی/اگه اکانت جدید بسازی یعنی یه User جدید بسازی سیو بازی هات میپره
هر یوزر سیو خودش رو داره

sweet

کاربر سایت
May 15, 2011
31
نام
اردلان
میتونی/اگه اکانت جدید بسازی یعنی یه User جدید بسازی سیو بازی هات میپره
هر یوزر سیو خودش رو داره
خیلی ممنون رفیق.. حالا نمیتونم همون یوزر قبلیم رو کشورش رو عوض کنم؟ (یعنی ریجن 1کش کنم؟) یا مثلا هم یوزر قبلی رو داشته باشم واسه بازی های ریجن 2 (که همه سیو بازی هام هم توش هست ) هم یه یوزر ریجن 1 بسازم واسه بازی های ریجن 1 .
بازم ممنون;)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خیلی ممنون رفیق.. حالا نمیتونم همون یوزر قبلیم رو کشورش رو عوض کنم؟ (یعنی ریجن 1کش کنم؟) یا مثلا هم یوزر قبلی رو داشته باشم واسه بازی های ریجن 2 (که همه سیو بازی هام هم توش هست ) هم یه یوزر ریجن 1 بسازم واسه بازی های ریجن 1 .
بازم ممنون;)
نه در هیچ شرایطی قابله تغییر نیست.
اعتراضات به خاطر همین ریجن ها به مایکروسافت اثر گذار بود اما سونی نه !

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
پس حالت اول که هیچ ! حالت دوم ممکنه؟ (دوتا یوزر داشته باشی یکی واسه بازی های ریجن1ت یکی واسه ریجن2)
بله
میتونی

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان کسی حجم 3گانه prince of persia میدونه؟
هرکدومو اگه جدا بگین ممنون میشم
POP2: 3916GB
ایا راهی برای تغییر psn id هست؟ مثلا تو شبکه لایو با 800 point میشد اما تو psn هست همچین قابلیتی؟
نه. هیچ راهی وجود نداره.
دوستا يه سوال :
كسي مي دونه وقتي يه بازي رو آنلاين بازي مي كنيم تو 1 ساعت چه مقدار حجم استفاده مي شه
بستگی به بازیت داره.

• Like
Reactions: βehdad

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستا يه سوال :
كسي مي دونه وقتي يه بازي رو آنلاين بازي مي كنيم تو 1 ساعت چه مقدار حجم استفاده مي شه
اکثر بازیها تو 1 ساعت 30و40 مگ مصرف دارن ولی خوب بعضی بازیها بیشتر ......مثلا تو یه بازی تو هاست بشی (که هیچ وقت نمیشی:d)حجم بیشتری ازت میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر