(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
سلام
من يه كارت psn 50 دلاري خريدم
ولي كدشو ميزنم فعال نميشه
چيكار كنم؟

رجیون اکانتی که ساختی با رجیون کارتی که خریدی مطابقت نداره . احتمالا اکانتی که ساختی مال آمریکا بوده ولی کارتی که خریدی مال اِمارات . برا همین کدشو قبول نمیکنه دستگات . متاسفم که میگم ولی پولت حدر رفت .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
رجیون اکانتی که ساختی با رجیون کارتی که خریدی مطابقت نداره . احتمالا اکانتی که ساختی مال آمریکا بوده ولی کارتی که خریدی مال اِمارات . برا همین کدشو قبول نمیکنه دستگات . متاسفم که میگم ولی پولت حدر رفت .

شما برو یه اکانت امارات بساز بعد سعی کن دوباره redeem کنی کد رو.اگر نشد برو سایت پلی استیشن قسمت support مشکلت رو بگو معمولا کمتر از 3 روز مشکلت رو حل می کنن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: foxy

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام.
برای بازی کردن توی psn حتما باید ریجن بازی با ریجن کنسول یکی باشه؟؟؟؟
یکسری میگن باید یکی باشه و یه سری دیگه میگن که مهم نیستش!!!/:)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام.
برای بازی کردن توی psn حتما باید ریجن بازی با ریجن کنسول یکی باشه؟؟؟؟
یکسری میگن باید یکی باشه و یه سری دیگه میگن که مهم نیستش!!!/:)

نه عزيز مهم نيست ميتوني با هر ريجني انلاين بازي كني !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی یه بازی 7 دلاری خوب معرفی کنه هر چی گشتم یه بازی درست و حسابی حول این قیمت نبود که نبود:D. این تهه پولم مونده میخوام خرجش کنم:D. DLC اینا هم نمیخوام. بازیی باشه که فقط روی PS3 یا نهایت 360 اومده باشه چون بقیه پلتفرم ها رو می تونم مفت بازی کنم

SoroshBC

کاربر سایت
Jul 3, 2011
207
دوستان کسی از Playstation Network Play چیزی میدونه ؟
اینم متن خبر تو بلاگ اشون :
http://blog.eu.playstation.com/2011/08/05/get-more-action-with-playstation-network-play/

کسی چیزی فهمید ما رو بی نصیب نذاره :d

یه چیزه جدیدی گذاشتن به نام PlayStationPlay که هر فصل 4 تا از بهترین بازی هایی که قراره بیاد رو برای سفارش می زاره .
هر بازی ای ازش بگیرید 1 تم + 1 DLC بهتون جایزه میده . ( تم رو اگر Pre Order بزنید بهتون می ده )
اگر همه ی بازیها رو بخرید یه بازی می ده (برای این سری PayDay: The Heist. ) و هر چیزی برای اون 4 تا بازی بخواید دانلود کنید 20 درصد تخفیف می خوره . ( البته باید PlayStation Plus داشته باشی )
ولی متاسفانه بازی های این سریش مزخرفه :D
Street Fighter III Third Strike Online Edition
24 آگوست
The Baconing
31 آگوست
BloodRayne: Betrayal
7 سپتامبر
Renegade Ops
14 سپتامبر
Pre Order ها از فردا شروع می شه و 20 سپتامبر تموم می شه .

mohsen5

کاربر سایت
Aug 8, 2011
2
سلام.میخواستم بدونم با ps3 کپی خور شده که بازی کپی کردیم توش میشه آنلاین بازی کرد مشکلی به خاطر کپی خور بودنش پیش نمیاد واسش؟؟

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام.میخواستم بدونم با ps3 کپی خور شده که بازی کپی کردیم توش میشه آنلاین بازی کرد مشکلی به خاطر کپی خور بودنش پیش نمیاد واسش؟؟
شما باید از کپی خور بودن درش بیاری و با دیسکهای اصل بازی کنی!!

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
ای این catherine رو کسی تو استور دیده؟ چرا من نمیبینم ( US ))x
اومدم این سوال رو تو تاپیک خودش بپرسم گفتم شاید کسی جواب نده

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی یه بازی 7 دلاری خوب معرفی کنه هر چی گشتم یه بازی درست و حسابی حول این قیمت نبود که نبود:biggrin1:. این تهه پولم مونده میخوام خرجش کنم:biggrin1:. DLC اینا هم نمیخوام. بازیی باشه که فقط روی PS3 یا نهایت 360 اومده باشه چون بقیه پلتفرم ها رو می تونم مفت بازی کنم
نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر