(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آره میخواستم به همین برسم! احتمالا بازیهای روی این اکانتت، همگی روی 5 تا PS3 به صورت Active دراومده و دانلود شده وگرنه همچین چیزی امکان نداره. حداقل قبلش یه پرسشی میکردی در این مورد که به این وضعیت دچار نشی.
به بازی ربطی نداره. همه چی به اکانت بستگی داره. یعنی اگه اکانتت الان روی سیستم رفیقت فعال باشه هر چی بازی بخری با اون اکانت یه نوبت از دانلود هات میره واسه رفیقت تا اینکه اون به کل اکانت رو غیر فعال کنه
مشکل اکانتم هم حل شد با یکی دو تا ایمیل آتیشی به سونی با یه تریپ طلب کارانه همه اکانت های فعال رو غیر فعال کردن!:D به گمونم اسم ماکروسافت رو آوردم سه سوت انجام دادن!:D
حالا یه سوال:
من الان با اکانت امریکا مپ پک های آنچارتد 2 رو بخرم می تونم با بازی ریجن 2 ازش استفاده کنم؟ آخه بعضی از بازی ها به این چیزا گیر نمی ده. آنچارتد هم اینجوریه؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به بازی ربطی نداره. همه چی به اکانت بستگی داره. یعنی اگه اکانتت الان روی سیستم رفیقت فعال باشه هر چی بازی بخری با اون اکانت یه نوبت از دانلود هات میره واسه رفیقت تا اینکه اون به کل اکانت رو غیر فعال کنه
مگه من گفتم به بازی ربط داره؟:D در اصل همه چی بستگی به استفاده از اکانت روی کنسول مورد نظر داره . حداکثر روی 5 کنسول. (وقتی که روی هر کنسول اکتیو بشه هزار بار هم که دانلود کنی موردی نداره!)

من الان با اکانت امریکا مپ پک های آنچارتد 2 رو بخرم می تونم با بازی ریجن 2 ازش استفاده کنم؟ آخه بعضی از بازی ها به این چیزا گیر نمی ده. آنچارتد هم اینجوریه؟
ببین بعضی از DLC های ریجن 1 و 3 با هم سازگارن ولی DLC های ریجن 1 و 3 به هیچ وجه با بازی های ریجن 2 سازگار نیستن . همنیطور برعکس! اتفاقا یه تاپیک هم برای اطلاع دوستان توی همین بخش زدم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
حالا یه سوال:
تو خود Store موقه ای که میخوای DLC رو بخری کد دیسک هایی به اون DLC میخوره رو نوشته !
مثلا BLUS-....... کد دیسک بازی رو چک کن ببین اگه مطابقت داره بخر اگر هم نه که نخری بهتره !
مثل من نشی دربه در دنبال HR Reg2 میگشتم :d

• Like
Reactions: Wander

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام .
برای اینکه آنلاین بازی کنیم ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه دیگه ؟
به ریجن دستگاه که ربطی نداره ؟
ببين هيچ ربطي بهم ندارن يعني ميتوني رو يه ps3 كه ريجنش 3 هست يه بازي كه ريجنش 2 هست تو اكانت كه واسه امريكا يعني ريجن يك هست راحت انلاين بازي كني:d
ولي واسه DLC ها بايد ريجن اكانت و بازي يكي باشه !

• Like
Reactions: 4th and ar93

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام یه سوال داشتم:
وقتی که من کد DLC یه L.A.NOIRE رو با اکانت خودم بزنم توی DOWNLOAD LIST من میاد؟ یعنی مثلا دوستم که یوزر و پسوورد منو داره میتونه استفاده کنه؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام یه سوال داشتم:
وقتی که من کد DLC یه L.A.NOIRE رو با اکانت خودم بزنم توی DOWNLOAD LIST من میاد؟ یعنی مثلا دوستم که یوزر و پسوورد منو داره میتونه استفاده کنه؟
اگر کد DLC با ریجن اکانتتون هماهنگ باشه و هر دو از یک منطقه باشه در صورتی که وارد کنید بله توی دانلود لیستتون میاد. دوستتون هم میتونه دانلود کنه .

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
اگر کد DLC با ریجن اکانتتون هماهنگ باشه و هر دو از یک منطقه باشه در صورتی که وارد کنید بله توی دانلود لیستتون میاد. دوستتون هم میتونه دانلود کنه .
مرسی... آهان خوب شد گفتی... ریجن بازی 3 هستش... منم اکانتم uk هست (ریجن2) ... کدوم کشور بسازم که 3 بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر