(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ایمیل و پسورد اکانتت رو فقط خودت داری منظورم اینه که با کسی به اشتراک نگذاشتیش؟
یه سرچ زدم
مشخص شد که سونی کاری با دانلود بازی نداره بلکه فقط اگه اکانتت روی یه کنسول دیگه اکتیو بشه و یارو با اکانتت به PSN متصل بشه یکی از اون 5 مجوزت پریده
یعنی هر چی بازی هم بعدش با اون اکانت بخری دیگه نمی تونی بدی کسه دیگه چون 5 مجوزت رو دادی به اون افراد و فقط اون افراد می تونن از بازی ها استفاده کنن تا اینکه تمام اون اکانت ها روی سیستم Deactivate بشه که در مورد من سه تا از دوستانی که بهشون این اکانت رو دادم هک کردن و امکانش صفر هست که بتونن Deactivate کنن ولی اون تا رو میشه یه کاریش کرد
حالا یه نامه به سونی دادم شاید خودشون Deactivate کردن که احتمالش کمه
گفتم که بچه های دیگه اشتباه من رو نکنن و هر موقع کارت خریدن روی یه اکانت جدید فعال کنن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان مشكل پار انلاين حل شده يا نه ؟؟؟
من امروز با هزار اميد و ارزو رفتم پارس انلاين گرفتم :)):-s:d:((:((:((

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اگه بخواميم دوباره اكانت بسازيم راحت ميشه اينكارو كرد؟؟؟
من دو سال پيش ساختم اما اون موقع psn استفاده نميكردم واسه همين اكانت امريكا ساختم!!!
بازيهام همه ريجن 2 هستن كه نوشته made in Austria حالا بايد چه كشوري رو انتخاب كنم و چه كارتي بخرم؟؟؟
tanks

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
اگه بخواميم دوباره اكانت بسازيم راحت ميشه اينكارو كرد؟؟؟
من دو سال پيش ساختم اما اون موقع psn استفاده نميكردم واسه همين اكانت امريكا ساختم!!!
بازيهام همه ريجن 2 هستن كه نوشته made in Austria حالا بايد چه كشوري رو انتخاب كنم و چه كارتي بخرم؟؟؟
tanks
بله یه USER جدید میسازی بعد میری sign up playstation network رو میزنی بعدشم Creat Account
شما باید United Kingdom بسازی
و باید کارت پوندی بخری
(البته اگه اشتباه نکرده باشم)

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
دستت طلا
دوستانه ديگه هم اگه مطمئن هستن تائيد كنن تا من خيالم راحت شه!!!

به نظرم اکانت امارات بسازی تو ایران بهتره کارتاش همه جا گیر میاد انگلیس هم میتونی بسازی اما کارت وند گیر اوردن یکم سخت تره :) حرف بهداد هم تایید میشه

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
فقط نكته مهم اينه كه همه بازيهام ريجن 2 هستن و اونطور كه شنيدم بايد ريجن بازي و اكانت و كارت هر سه يكي باشه!!!حالا اين يكمي سخت يعني اينكه بايد خيلي دنبالش بگردم؟؟؟
حالا با توجه به بازيهام امارات كه نميشه؟؟؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
فقط نكته مهم اينه كه همه بازيهام ريجن 2 هستن و اونطور كه شنيدم بايد ريجن بازي و اكانت و كارت هر سه يكي باشه!!!حالا اين يكمي سخت يعني اينكه بايد خيلي دنبالش بگردم؟؟؟
حالا با توجه به بازيهام امارات كه نميشه؟؟؟
دوست عزیز اکانت امارات برای بازیهای ریجن 2 هست... به نظر من یه اکانت امارات بساز...چون کارتش ارزون تر از اکانت UK هست...اگر هم آدرس خواستی بگو برات P.M کنم...:)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یه سرچ زدم
مشخص شد که سونی کاری با دانلود بازی نداره بلکه فقط اگه اکانتت روی یه کنسول دیگه اکتیو بشه و یارو با اکانتت به PSN متصل بشه یکی از اون 5 مجوزت پریده
یعنی هر چی بازی هم بعدش با اون اکانت بخری دیگه نمی تونی بدی کسه دیگه چون 5 مجوزت رو دادی به اون افراد و فقط اون افراد می تونن از بازی ها استفاده کنن تا اینکه تمام اون اکانت ها روی سیستم Deactivate بشه که در مورد من سه تا از دوستانی که بهشون این اکانت رو دادم هک کردن و امکانش صفر هست که بتونن Deactivate کنن ولی اون تا رو میشه یه کاریش کرد
حالا یه نامه به سونی دادم شاید خودشون Deactivate کردن که احتمالش کمه
گفتم که بچه های دیگه اشتباه من رو نکنن و هر موقع کارت خریدن روی یه اکانت جدید فعال کنن
آره میخواستم به همین برسم! احتمالا بازیهای روی این اکانتت، همگی روی 5 تا PS3 به صورت Active دراومده و دانلود شده وگرنه همچین چیزی امکان نداره. حداقل قبلش یه پرسشی میکردی در این مورد که به این وضعیت دچار نشی.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من اگه هارد ps3 رو عوض کنم ...میتونم dlc هایی که روی اکانت خودمم دوباره دانلود کنم ... ولی اونایی که از اکانت دوستام گرفتم چی میشن ؟:( راه حلی نیست ؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان من اگه هارد ps3 رو عوض کنم ...میتونم dlc هایی که روی اکانت خودمم دوباره دانلود کنم ... ولی اونایی که از اکانت دوستام گرفتم چی میشن ؟:( راه حلی نیست ؟

شما قبل از اینکه عوض کنی میتونی یه بک اپ بگیری بعد عوض کنی بهترین راه حلش همینه داداش ببین هارد داری بک اپ بگیر

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
شما قبل از اینکه عوض کنی میتونی یه بک اپ بگیری بعد عوض کنی بهترین راه حلش همینه داداش ببین هارد داری بک اپ بگیر

اکسترنال دارم

ولی داشتم با خود میگفتم اگه قرار باشه dlc رو بشه بک آپ گرفت ....احتمالا بشه به دستگاه هایه دیگه هم انتقال داد با همین bles استفاده کرد

که البته سونی همچین اشتباهی نمیکنه

پس اومدم اینجا سئوال پرسیدم که شما جوابی که من نمیدونمو بهم بدید :d چطوریاست ؟ یعنی فقط روو کنسول من قابل استفاده هستش (الان شک دارم استفاده معنیش چی میشه .. قاطی کردم:)))

اگه سئوالم مسخرست شرمنده:d ولی خوب نمیدونم:d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بله DLC های اکانت خودتون رو N بار میتونید دانلود کنید چون روی کنسول شما فعال شده . همینطور DLC ها و کانتنهایی که از اکانت دوستاتون گرفتید. بعد شما لازم نیست دوباره add on هاتون رو دانلود کنید! با یک هارد اکسترنال از هارد قبلیتون back up بگرید بعد از تعویض هارد اینترنال 2.5 اینچی داخل کنسول کل اطلاعات هارد قبلیتون رو روی هارد جدید Restore کنید.
ضمنا DLC یا هر چیز دیگه ای مربوط به PSN رو نمیتونید از طریق back up گرفتن به کنسولهای دیگه غیر از کنسول خودتون (به خاطر همون مسئله فعال شدن) منتقل کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر