(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
الان هم پینگم رو میگیرم بخاطر اینکه از دیروز نا محدود گرفتم پینگنم 400 شد مگر نه 200 -300 بود حالا بفرما این هم تست امروز صبح

توی SOCOM 4 چی ؟؟ میشه اون هم بازی کرد
بعد بازی کیلزون با موو و شارپ شوتر چه جوریاست ؟؟ توی آنلاینش از موو و شارپ شوتر میشه استفاده کرد چند تا بازی با این پینگم بهم بگین ممنون میشم

فکر کنم بهتر شد چون از F به D رسیدیم

44191384.png

من منتظرم >!<

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من منتظرم >!<
سوکوم سرور خوبی داره ولی با پینگ 400 چه سوکوم و هر بازیه دیگه ای مشکل خواهی داشت پینگ 400 میشه تقریبا نیم ثانیه تاخیر که تو بازی انلاین خیلی زیاده ولی چون یه بازی مثل سوکوم یا کیلزون لازم نیست host بشی میتونی join بشی .......

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من منتظرم >!<

دوسته عزيز سرورتو يه شهر مثه منچستر يا نرنبرگ انتخاب كن
يا برو تو run بنويس cmd و اينو تايپ كن ping -t 4.2.2.4
سوكوم 4 سرورهاي خوبي داره من با پينگ 700 هم بدون لگ آنلاين زدم كسي چرند نگه كه ما خودمون اينكاره ايم فقط زياد تايم اوت نداشته باشه
nfs htp هم هميجور فقط تايم اوت نباشه رديفه ماديگه اين راهو اسفالت كرديم بازيهاي ea از لحاظ سرورعالي هستن تنها بازي اي كه پينگ يه ذره پايين ميخواد فيفاست كه اگه پينگت نزديك هاي 300 هم باشه رديفه

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
بعد 2 هفته هنوز هیچکس نیست بدونه؟؟
ببین یه تایپیک هست که توضیح داده در مورد اینکه بعضی بازیها dlc هاشون اینجوریه ولی معمولا اکثر بازیهای جدید هر ریجنی که اکانتت هست باید بازیت هم همون ریجن باشه

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
من adsl ام را قطع کردم wimax خریدم اصلا نمیره توی سرور های black ops و پینگم هم 400 هستش چیکارش کنم کمک کنید اون DNS ها را هم زدم نشد MTU را هم گزاشتم روی 1500 دیدم بالاتر نمیره که زده بودید برم روی 1800 :-/ HELP PLEASE

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من adsl ام را قطع کردم wimax خریدم اصلا نمیره توی سرور های black ops و پینگم هم 400 هستش چیکارش کنم کمک کنید اون DNS ها را هم زدم نشد MTU را هم گزاشتم روی 1500 دیدم بالاتر نمیره که زده بودید برم روی 1800 :-/ HELP PLEASE
با این پینگ نمیتونی .......منم که تو این چند روزی که پینگم رفته بود رو 400 اصلا نتونستم black ops بازی کنم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوسته عزيز سرورتو يه شهر مثه منچستر يا نرنبرگ انتخاب كن
يا برو تو run بنويس cmd و اينو تايپ كن ping -t 4.2.2.4
سوكوم 4 سرورهاي خوبي داره من با پينگ 700 هم بدون لگ آنلاين زدم كسي چرند نگه كه ما خودمون اينكاره ايم فقط زياد تايم اوت نداشته باشه
nfs htp هم هميجور فقط تايم اوت نباشه رديفه ماديگه اين راهو اسفالت كرديم بازيهاي ea از لحاظ سرورعالي هستن تنها بازي اي كه پينگ يه ذره پايين ميخواد فيفاست كه اگه پينگت نزديك هاي 300 هم باشه رديفه

دقیقا تو cmd چی بنویسم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر