(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
برای بازی چی خوبه ؟؟
امارات بسازم برای بازی امرکا برای خرید مشکلی نداره؟
ممنون

آمریکا بهتره از نظر psn card و عرضه بازیها و قیمت تمام شده ای که برات آب میخوره
اما معایبی هم داره مثل اینکه وقتی واسه یه بازی بخوای DLC بخری حتما (به جز تعداد محدودی ) باید بازیت ریجن ۱ باشه که خوب ریجن یک قیمت بالاتری داره
از طرفی هم میگن که اگه اکانتت امارات باشه واسه پینگت بهتره از این حرفها اما زیاد جدی نگیر

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
برای بازی چی خوبه ؟؟
امارات بسازم برای بازی امرکا برای خرید مشکلی نداره؟
ممنون
ببین دوست عزیز اگه اکانت برای خرید بازی میخوای همون طور که دوستان گفتن فقط آمریکا ... چون هم سریع به روز میشه هم قیمت کارتهاش خوبه و هم کارتهاش راحت گیر میاد...
اما اگه برای dlc میخوای باید ببینی بازیت چه ریجنی هست... ریجن آمریکا 1 هست...باید بازیهات هم ریجن 1 باشه...
ریجن امارات 2 هست...

• Like
Reactions: JAvAD14 and βehdad

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ببین دوست عزیز اگه اکانت برای خرید بازی میخوای همون طور که دوستان گفتن فقط آمریکا ... چون هم سریع به روز میشه هم قیمت کارتهاش خوبه و هم کارتهاش راحت گیر میاد...
اما اگه برای dlc میخوای باید ببینی بازیت چه ریجنی هست... ریجن آمریکا 1 هست...باید بازیهات هم ریجن 1 باشه...
ریجن امارات 2 هست...

اقایون من یه زمانی میگفتم فقط انگلیس ولی الان میگم که فقط امریکا بسازید...
استور انگلیس جلوی استور امریکا مثل بقالی میمونه.
تو استور امریکا همه جیز تقریبا 2 دلار ارزونتره نسبت به جاهای دیگه بعدش کلی بازی PS1 داره در حالی که بقیه ی استور ها 10 تا بازی به درد نخور بیشتر ندارن1!!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اما معایبی هم داره مثل اینکه وقتی واسه یه بازی بخوای DLC بخری حتما (به جز تعداد محدودی ) باید بازیت ریجن ۱ باشه که خوب ریجن یک قیمت بالاتری داره
نه اتفاقا اکثر بازیهای ریجن 1 و 3 DLC هاشون به هم میخوره و سازگارن.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
چرا هست با استفاده از یک برنامه که یادم نیست بچه ها گفتن میشه البته تعداد نفراتی که آنلاین میزدن کم بوده ولی کسانی که call black ops میزدن تعدادشون خوب بوده البته شنیدم پینگ با استفاده از این روش بالا میره و نمیشه بازی کرد به این راحتیها ولی خدا داند !!!
اون برنامه خیلی وقته دیگه کار نمیکنه

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
salam

سلام دوستان
من اکانت usa دارم اگه بخوام واسه بازیای Red deadو U2 و Heavy rain که هر سه ریج 3 هستند DLC بخرم می خوره یا نه؟؟کسی اگه مطمعن هست راهنمایی کنه
مرسی

mobilenama

کاربر سایت
Jun 3, 2008
15
آقا چرا نمیره توی آنلاین(GTA EFLC)؟ اینترنتم هیچ مشکلی نداره(وایمکس 512) تا هفته پیش درست میرفت توی مولتی پلیر دیشب با بدبختی رفت امروز کلا نمیره

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان از دیروز یه مشکل جدید پیدا کردم . سرعت دانلود و پینگ خوبه اما اصلا اینترنت به دستگاه نمیاد . با Wirelles و Wired هم امتحان کردم نشد . کلی DNS عوض کردم نشد و کلا توی تست Failed میده . البته دیروز بعد از ظهر اینجوری شد و شب به زور درستش کردم اما باز قطع میشد و امروز هم که دیگه . . .
مشکل سخت افزاری نیست که ؟
i484010_ping.JPG

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام من میخوام یه اکانت PSN از طریق سایت Playstation درست کنم اما صفحه مربوطش همیشه در دست تعمیر هست الان راهی هست که از طریق PC بتونم یه اکانت PSN درست کنم یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر