(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا کسی اینجا آخر تونست این U3 کوفتی رو بازی کنه یا نه ؟ :d یا اینکه این U TV رو آف کنه ؟ اگه آف شدنی نیست من خودم واس بیخیالش بشم :(

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقا کسی اینجا آخر تونست این U3 کوفتی رو بازی کنه یا نه ؟ :d یا اینکه این U TV رو آف کنه ؟ اگه آف شدنی نیست من خودم واس بیخیالش بشم :(

من زدم دیشب فوق العاده قشنگه .....مخصوصا مرحله ی air strip که فوق العاده بود.
بهترین مپ مولتی دنیاس.....

تو تنظیمات بازی ور رفتم گزینه ای نداشت که اون ویدیو هارو اف کنی ولی بهترین کار اینه که هر دفعه ویدیو خواست شروع بشه next کنی تا یه کم به تاخیر بیوفته پخشش و پهنای باند رو نخوره....

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
كسی بازی James Pond 2 رو دانلود كرده؟برای من موقعی كه می رم توش مانيتورم خاموش می شه (بخاطر ساپرت نكردن رزولوشن بازی) تو display هم رفتم جلوی تمام رزولوشن ها تيك زدم ولی باز موقعی كه می رم تو بازی تصوير نمياد.بدتر از همه ps button رو هم می زنم كه برگردم تو xmb باز تصوير برنمی گرده و مجبور می شم كنسول رو دستی بزنم خاموش كنم.
كسی راه حلش رو می دونه؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
كسی بازی James Pond 2 رو دانلود كرده؟برای من موقعی كه می رم توش مانيتورم خاموش می شه (بخاطر ساپرت نكردن رزولوشن بازی) تو display هم رفتم جلوی تمام رزولوشن ها تيك زدم ولی باز موقعی كه می رم تو بازی تصوير نمياد.بدتر از همه ps button رو هم می زنم كه برگردم تو xmb باز تصوير برنمی گرده و مجبور می شم كنسول رو دستی بزنم خاموش كنم.
كسی راه حلش رو می دونه؟
من دانلود کردم مشکلی نداشت(البته به شدت عنوان مزخرفی بود!:D)
شما در منوی Settings شاخه Game Settings برو تنظیمات PS/PS2 Upscaler و PS/PS2 Smoothing رو تغییر بده احتمالا درست بشه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

A-rthas

کاربر سایت
Apr 19, 2011
22
نام
فرامرز
سلام
من ميخاستم مولتيه u3 رو بگيرم اما ميگن يك ويديو در حال پخشه كه پينگو خراب ميكنه
من خودم پينگم خراب هست اگر خيلي افتضاح ميشه دوستان لطفا بگيد كه الكى دانلودش نكنم

ممنون پيشاپيش

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه شما مولتی پلیر un3 رو گرفتین!؟ حجمش چقدر از کجا باید بگیرمش!؟:d:-/

حجمش 1.7 گیگابایت هست
سلام
من ميخاستم مولتيه u3 رو بگيرم اما ميگن يك ويديو در حال پخشه كه پينگو خراب ميكنه
من خودم پينگم خراب هست اگر خيلي افتضاح ميشه دوستان لطفا بگيد كه الكى دانلودش نكنم

ممنون پيشاپيش

اگه تو نسخه ی 2 مشکل نداشتی تو این هم مشکل نداری.اون ویدیو هم توی بازی پخش نمیشه که اذیتت کنه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان سلام
يكي از رفقا مي خواد با PS3 وصل بهش به PSN اما نمي تونه دقيق مشكلش اينه
((چرا در حالی که من نتم درسته و میتونم برم وبگردی نمیتونم برای PSN اکانت درست کنم و ارورش هم اینه Your Connection Server Timed Out)

مثا اين كه پر ا ك س ي اش هم روشنه بهش گفتم خاموشش كنه اما گفت فرقي نكرده

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
مشکل

ببیند دوستان من هرچی میگردم تو استور un3 رو سرچ میکنم فقط تریلر هاش رو میاره! باید کجا برم که بازی رو دانلود ! کنم! درضمن بازی رو اگر بگیریم لول هایی که بهمون میده حسابشون میکنه تا وقتی که بازی اصلی رو بگیریم! یا نه باید دوباره از صفر شروع کرد! و یه چیز دیگه تاریخ انتقضا داره! مثلا این نسخه ی بتا تا کی فعاله!!!!...........:-/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
بتا فکر کنم تا 13ـم فعاله! بعدش فرت میشه!
تا اونجایی که خوندم اگر به lvl 25 برسید موقعی که بازیه اصلی میاد کمی بهتون پول میده برید چیز میز بگیرید و خودتون رو تقویت کنید :d
برای گرفتنش هم باید فعلا برید تو قسمت پلاس ، ولی تا شب احتمالا برای اعضای غیر پلاس هم میاد! :d

راستی Welcome Back دو روز دیگه تمدید شد! :d اگر چیزی مونده که دانلود نکردید بشتابید! :d

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
درود
دوستان و اساتید یه سوال :
چرا من با PC سرعت دانلودم تا 150 میره اما PS3 با فقط 16 کیلوبایت دانلود میکنه ؟
توضیحات :
مودم رو عوض کردم درست نشد . قبلا آسیا تک داشتم الان از خود مخابرات میگیرم .
یه چیز دیگه وقتی PS3 رو بردم خونه دوستم سرعتش 150 هم میرفت ...

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
بچه شما مولتی پلیر un3 رو گرفتین!؟ حجمش چقدر از کجا باید بگیرمش!؟:d:-/
سلام.من چند روزیه گرفتمbeta u3 رو. واقعا عالیه 2تا مپش مخصوصا AIRSTRIP ,اما چند باری دستگام فیریز کرده موقع exit کردن یا حین find player..تو بیشتر سایتام این موضوی که فیریز ایجاد میشه رو نوشته پچ 1.01 هم اومد ولی بازم حل نشده ظاهرا ..و اینکه تا 14 july ظاهرا بیشتر وقت نداره واسه بازی کردن و بسته میشه سروراش یعنی 10 روز دیگه وقت دارید بازی کنید اگه می خواید امتحان کنید بجنبید!:d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درود
دوستان و اساتید یه سوال :
چرا من با PC سرعت دانلودم تا 150 میره اما PS3 با فقط 16 کیلوبایت دانلود میکنه ؟
توضیحات :
مودم رو عوض کردم درست نشد . قبلا آسیا تک داشتم الان از خود مخابرات میگیرم .
یه چیز دیگه وقتی PS3 رو بردم خونه دوستم سرعتش 150 هم میرفت ...
کلا PS3 اینجوریه ! همه همین مشکل رو دارن ! شما میتونی از PS3 Prox.y استفاده کنی !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اگه از PS3 pr,ox,y استفاده کنم سرعتم بهتر میشه ؟
ولی چرا دوستام همین سرعت منو دارن ولی با سرعت کامل دانلود می کنن ؟
با پُروکسی (!) میتونی بازی یا آپدیت رو با PC دانلود کنی و رو PS3 بریزی و سرعت انتقال از PC به PS3 میشه 1مگ در ثانیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر