(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
پینگم الان 220 و سرعت دانلود هم 150 اما اصلا نمیشه بازی کرد. به سختی ساین میشه و توی
SOCOM 4 هم که سرورای باحالی داره و میپره بیرون . الان 3-4 روزه اینجوری شده .وقتی پینگم خوبه خیلی بدتر میشه نسبت به سایر اوقات:dDNS هم کلی عوض کردم اما . . .
من با سرعت 50 و پینگ 320 هم راحت SOCOM میزدم پس مشکل فکر نکنم از طرف سرورای بازی باشه
علاوه بر سرعت و پینگ چه چیزایی تاثیر داره ؟

• Like
Reactions: Naruto

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
پینگم الان 220 و سرعت دانلود هم 150 اما اصلا نمیشه بازی کرد. به سختی ساین میشه و توی
SOCOM 4 هم که سرورای باحالی داره و میپره بیرون . الان 3-4 روزه اینجوری شده .وقتی پینگم خوبه خیلی بدتر میشه نسبت به سایر اوقات:dDNS هم کلی عوض کردم اما . . .
من با سرعت 50 و پینگ 320 هم راحت SOCOM میزدم پس مشکل فکر نکنم از طرف سرورای بازی باشه
علاوه بر سرعت و پینگ چه چیزایی تاثیر داره ؟

اینترنت ایران هیچ منطقی نداره!!!
خودت رو ناراحت نکن.

• Like
Reactions: Infected Area

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
اگر بازی شما ریجن 1 یا ریجن 3 هست میتونین DLC ها و هر چیز دیگه ای شو از اکانت امریکا خریداری و بازی کنین اما اگه بازیتون ریجن 2 یا 4 باشه باید از اکانت اروپا تون خرید و بازی کنین
اگه غیر از این DLC خرید کنین انگار پولتونو ریختین دور چون کار نمیکنه ( مثلا از اکانت اروپا واسه بازی ریجن 1 یا 3 DLC بخرین یا با اکانت امریکا واسه بازی ریجن 2 یا 4 DLC بخرین )

مرسی ;)

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
یعنی انقدر سوالم سخت بود که هیشکی نتونست جواب بده ؟.
...... عجب.!!!!

دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشت :

من هم همین مشکل رو دارم و خیلی وقته اینطوریه!
چی کار کنیم؟

و این دوستمون دقیقا بعد از پست شما جواب داده که بنده خدا! :

درسته الان اینجوری شده تا چند ساعت پیش درست بود حالا بعدا درست می شه.

چرا شاکی میشی!
فعلا همه سایت ها خرابه.
تا پریروز us کار میکرد که الان اون هم کار نمیکنه! من 6-7 سایت رو امتحان کردم، ایتالیا فرانسه و ...

در مورد رجین دستگاه و این حرفا هم حتما کسی بلد نبود هکه جواب بده اما کلا ps3 ، ps3 هستش دیگه!
فرقی نمیکنه که !
از اونجایی که رجین فری هم هست دیگه اصلا فرقی نمیکنه!
فقط مثلا شما اگه تو ژاپن باشی(نمیدونم رجین چند هست) خود دستگاه ممکنه یه سری از بازی ها رو سانسور کنه!ربطی هم به رجین بازیت نداره!

تو آلمان هم یه چیزی شبیه این هستش.الان یادم نیست چیه!

اما در کل زیاد فرق نداره!

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
و این دوستمون دقیقا بعد از پست شما جواب داده که بنده خدا! :
فعلا همه سایت ها خرابه.
بله . ایشون جواب دادن . دستشون هم درد نکنه . ولی خودش داره میگه تا چند ساعت پیش درست بوده. اما مشکل من دقیقا از وقتی شروع شده که PSN قاطی کرده بود و باید رمزتو عوض میکردی. منم همین کارو کردم. از اون وقت تاحالا نمیتونم وارد منیج اکانتم بشم. همش همون تصویری رو که گذاشتم میده .( در دست تعمیر )
حالا میخوام بدونم واسه تغییر دوباره پسورد باید چیکار کنم؟ اصلا بدون PS3 میشه همچین کاری کرد یا نه.؟

این سوال هم برام مبهم موند.
کلا فرقی داره که من برای ورود به PSN از کدام سایت Sign Up شده باشم؟
-----------------------------------------------------------
با این لینکی که گذاشتم میشه تغییر رمز داد؟
/http://uk.playstation.com
یا حتما باید از اینجا ساین آپ میشدم؟

تا پریروز us کار میکرد که الان اون هم کار نمیکنه! من 6-7 سایت رو امتحان کردم، ایتالیا فرانسه و ...
خود شما با PC میتونید وارد منیج اکانتتون بشید.؟ ( این واسم مهمه که اگه اینطوره من چرا نمیتونم!!! ) یا حتما باید PS3 داشته باشم؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بله . ایشون جواب دادن . دستشون هم درد نکنه . ولی خودش داره میگه تا چند ساعت پیش درست بوده. اما مشکل من دقیقا از وقتی شروع شده که PSN قاطی کرده بود و باید رمزتو عوض میکردی. منم همین کارو کردم. از اون وقت تاحالا نمیتونم وارد منیج اکانتم بشم. همش همون تصویری رو که گذاشتم میده .( در دست تعمیر )
حالا میخوام بدونم واسه تغییر دوباره پسورد باید چیکار کنم؟ اصلا بدون PS3 میشه همچین کاری کرد یا نه.؟

این سوال هم برام مبهم موند.
-----------------------------------------------------------

خود شما با PC میتونید وارد منیج اکانتتون بشید.؟ ( این واسم مهمه که اگه اینطوره من چرا نمیتونم!!! ) یا حتما باید PS3 داشته باشم؟

اصولش اینه که وقتی رمزتو هنوز عوض نکردی یا یادت رفته بری توی همون سایت پلی استیشن و بعد از زدن Sign in روی Forgot Password کلیک کنی . وقتی اونجا رفتی اتوماتیک بهت میگه که پسوورد ات ریست شده و یه EMail ای بهت میفرسته که شما باید بری اونجا و اون لینکشو بزنی و پسوورد جدیدتو بزنی توش

اون اول که میخواست پسوورد رو عوض کنم پسورد رو اشتباهی زدم و هر کاری میکردم Sign in نمیشد . رفتم تو این قسمتی که بهت گفتم و رمزشو عوض کردم . خیلی هم ساده بود

البته الان رفتم Forgot Password رو زدم تا بهت مرحله به مرحله بگم چیکارا کنی که دیدم بزرگ نوشته Site Maintenance Notice :d

• Like
Reactions: 4th

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
البته الان رفتم Forgot Password رو زدم تا بهت مرحله به مرحله بگم چیکارا کنی که دیدم بزرگ نوشته Site Maintenance Notice :d
ایول بابا. منم دو ساعته همینو دارم میگم دیگه. تازه من رمزمو میدونم . ولی خوشم نمیاد ازش. بازم ممنون
اون دوتا سوال دیگمم بگی خیلی معرفت نشون دادی.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
ایول بابا. منم دو ساعته همینو دارم میگم دیگه. تازه من رمزمو میدونم . ولی خوشم نمیاد ازش. بازم ممنون
اون دوتا سوال دیگمم بگی خیلی معرفت نشون دادی.

تا وقتی اون Site Maintenance Notice روی صفحه هست کاری نمیتونی بکنی

توی Account Management میخوای چیکار کنی ؟ بستگی به کارت داره که بخوای چیکار کنی :d یه سری از کارا میشه یه سری نمیشه ( نشدنی ها مثل تغییر دادن آواتار )

هیچ فرقی نمیکنه که به کجا Sign in بشی . چون آیدیت برای هر ریجن و هر کشوری باشه میتونی توی سایت های مختلف پلی استیشن Sign in بشی

در رابطه با NTSC/J باید بگم که مربوط میشه به ژاپن و به اروپا اصلا ربطی نداره
NTSC/E واسه اروپا و NTSC/U برای امریکاس ( اینارو به احتمال خیلی کمی روی کنسول های سونی ببینی چون دیگه سونی از اسم های ریجن 1 و 2 و 3 استفاده میکنه و فعلا نینتندو هست که داره از این اسم ها برای کنسول هاش استفاده میکنه . xbox رو هم نمیدونم :d )

در رابطه با آپدیت کنسول هم باید هر کنسول آپدیت ریجن کنسول خودشو دانلود کنه و کنسولشو آپدیت کنه در غیر اینصورت کنسولتون آپدیت نمیشه

امیدوارم سوالاتو جواب داده باشم ...

:d

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق

من تا دیروز نمیتونستم از طریق pc وصل بشم.ولی امروز تونستم.شما امتحان کن.من از این آدرس رفتم :
secure.ea.playstation.com

من متوجه نشدم شما کدوم لینک رو گفتی، اما از تمام سایت های سونی میتونی وصل بشی و منیج کنی!
uk.playstation.com
us.
it.
fr. و الی آخر!
فقط بعضی از امکاناتشون با هم فرق داره.
مثلا portable ID های انگلیس و استرالیا بهتر و کاملتر از آمریکاست!
من در همین حد میدونم!

• Like

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
توی Account Management میخوای چیکار کنی ؟ گشتن توشو دوست دارم . با اینکه PS3 ندارم :d
در رابطه با NTSC/J باید بگم که مربوط میشه به ژاپن و به اروپا اصلا ربطی نداره
NTSC/E واسه اروپا و NTSC/U برای امریکاس ( اینارو به احتمال خیلی کمی روی کنسول های سونی ببینی چون دیگه سونی از اسم های ریجن 1 و 2 و 3 استفاده میکنه و فعلا نینتندو هست که داره از این اسم ها برای کنسول هاش استفاده میکنه . xbox رو هم نمیدونم :d )
امیدوارم سوالاتو جواب داده باشم ...امیدت به خدا باشه:d

آها موضوع اصلی اینجاس.

1. من به احتمال قوی ریجن 2 ( همین خوب بود دیگه درسته؟ ) بگیرم.
  2. شاید و البته شاید روش اسمه مدلش ( از این NTSC ـی ها ) هم نوشته باشه . فقط بهم بگید ریجن 2 . یعنی کدوم مدل (پال) و مال کجا؟

من تا دیروز نمیتونستم از طریق pc وصل بشم.ولی امروز تونستم.شما امتحان کن. آره امروز ساین این میشه ولی هنوز در دست تعمیره .
از تمام سایت های سونی میتونی وصل بشی و منیج کنی!
uk.playstation.com
us.
it.
fr. و الی آخر!
فقط بعضی از امکاناتشون با هم فرق داره.
مثلا portable ID های انگلیس و استرالیا بهتر و کاملتر از آمریکاست!
من در همین حد میدونم! ببین..!:d در همین حدشم من نمیدونستم . پس دستت درد نکنه رفیق.
-----------------------------------------------------------------------
خب میخوام کمی سوالامو سخترش کنم . البته عذر میخوام.
اینجارو که دیدین؟

عکسش بزرگه ولی حجمش 170kb ـه. مجبور بودم بزرگ بزارم. ولی حجمشو کم کردم . تا راحتتر لود بشه.

74777400272363036583.jpg

1. -
  2. -
  3. میخوام بدونم که اگه یه همچین چیزی رو پر کنم چی میشه؟
  4. بعد این CHEC ها یعنی چی؟
  5. کدومش بهتره؟
----------------------------------------------------------------------
جدیدا یه اتفاق جالبی که برای من افتاده اینه که گاهی توی سایت us ورژن آپدیت PS3 تغییر میکنه.
مثلا میشه 3.65 - بعد دوباره میشه 3.66 - خیلی عجیبه.

1. -
  2. -
  3. -
  4. -
  5. -
  6. البته زیاد مهم نیست چون ریجن 2 قراره بگیرم . پس مجبورم از uk آپ کنم . درسته؟
---------------------------------------------------------------------

جمعا 6 تا سوال شد.
کاراگاه دِرِک هم اینجوری بازجویی نمیکنه:d . ببخشید.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
نقل قول نزدم چون پستت طولانی بود،
اینطور که من فهمیدم شما هنوط ps3 نخریدی!

1.فکر کنم رجین 2 برای دستگاه بهتر باشه چون بازی ها هم معمولا رجین 2 هستند.
2.رجین 2 همون پال هست فکر کنم.
3.اون فرم ها رو اگه پر کنی، تو قرعه کشی سونی شرکت میکنی.اما برای ایران نیست :available in certain country
4.نمیدونم؟ :D
5.بازم نمیدونم :D
6.خوب اون آپدیت ها تو همه سایت ها یکی هستش و برای اینکه به psn وصل بشی باید حتما آخرینش رو داشته باشی.چیز عجیبی نیست که!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بعد این CHEC ها یعنی چی؟
کدومش بهتره؟
این کدها و تاریخ ساخت مدل کنسول رو تعیین میکنند. روی پشت هر کنسول این برچسبها قابل مشاهدست
و شما بعد از خرید، شماره سریال مدل کنسولتون رو میتونید با اینها چک کنید تا بفهمید تاریخ ساختش برای کی هست.

• Like

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
آها موضوع اصلی اینجاس.

1. من به احتمال قوی ریجن 2 ( همین خوب بود دیگه درسته؟ ) بگیرم.
  2. شاید و البته شاید روش اسمه مدلش ( از این NTSC ـی ها ) هم نوشته باشه . فقط بهم بگید ریجن 2 . یعنی کدوم مدل (پال) و مال کجا؟

-----------------------------------------------------------------------
خب میخوام کمی سوالامو سخترش کنم . البته عذر میخوام.
اینجارو که دیدین؟

عکسش بزرگه ولی حجمش 170kb ـه. مجبور بودم بزرگ بزارم. ولی حجمشو کم کردم . تا راحتتر لود بشه.

74777400272363036583.jpg

1. -
  2. -
  3. میخوام بدونم که اگه یه همچین چیزی رو پر کنم چی میشه؟
  4. بعد این CHEC ها یعنی چی؟
  5. کدومش بهتره؟
----------------------------------------------------------------------
جدیدا یه اتفاق جالبی که برای من افتاده اینه که گاهی توی سایت us ورژن آپدیت PS3 تغییر میکنه.
مثلا میشه 3.65 - بعد دوباره میشه 3.66 - خیلی عجیبه.

1. -
  2. -
  3. -
  4. -
  5. -
  6. البته زیاد مهم نیست چون ریجن 2 قراره بگیرم . پس مجبورم از uk آپ کنم . درسته؟
---------------------------------------------------------------------

جمعا 6 تا سوال شد.
کاراگاه دِرِک هم اینجوری بازجویی نمیکنه:d . ببخشید.

ریجن 1 واسه امریکاست ، ریجن 2 واسه اروپا و خاورمیانست ، ریجن 3 واسه آسیاست و ریجن 4 هم مربوط میشه به استرالیا

اصلا مهم نیست چه ریجنی میگیری . چون روی همشون همه جور ریجن بازی بالا میاد . مهم اینه که توی PS3 همه جور فیلمی بالا نمیاد :d ریجن فیلم باید با PS3 یکی باشه تا اجرا شه . اما چون معمولا تو ایران ریجن 2 بیشتره همون ریجن 2 بگیر ( اینو گفتم که بعدا نری از آمازون امریکا یه فیلم ریجن 1 بخری ببینی به ریجن PS3 ت نمیخوره بعدا پشیمون شی :d )

این CECH هم اصلا موقع خرید واست مهم نباشه چون این اسم رو سونی واسه کنسول های PS3 قرار داده که مثلا بیان سری عرضشون رو باهاش با کد مشخص کنن . مثل این میمونه که وقتی که یه کتاب چاپ میشه اگه پر فروش باشه روش میزنه سری سوم ، سری چهارم و یا ...
اینم واسه همونه . اصلا هم مهم نیست چه CECH ای رو میگیری چون اگه به فروشنده هم بگی کف میکنه میگه این چی میگه :d

اون آپدیت هم اصلا چیز عجیبی نیست چون Frimware های کنسول ها هر چند وقت یک بار جدیدش میاد و Frimware کنسول رو آپدیت میکنه . شما وقتی که کنسول رو بگیری تو خودش گزینه آپدیت داره که وقتی همونو بزنی هم بهتره و هم راحت تر . چرا ؟ الان بهت میگم :
وقتی که Frimware جدید که میاد رو شما با کامپیوتر دانلود کنی اینجوری شما باید کل فایل رو دانلود کنی ( مثلا 180 MB ) اما وقتی که با PS3 دانلود میکنی میبینی که موقع دانلود تا 65% اون فایل رو بیشتر دانلود نکرد . چون موقعی که میزنی کنسول رو آپدیت کنه قبلش خود کنسول میاد Frimware قبلیتو نگاه میکنه و مطابق اون آپدیت جدید رو دانلود میکنه . یعنی از آپدیت قبلی کنسولت هم استفاده میکنه و دیگه نیازی نیست کل آپدیت رو دانلود کنه

در کل بهت بگم هیچ چیز عجیب نیست . راحت باش :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان من در مورد سوالای شما نظری ندارم ولی فقط یه چیزی رو بگم قطعا وقتی می خواید کنسول جدید چه اسلیم چه فت بگیرید به این نکته توجه کنید که جعبه ی کنسولتون 2 تیکه ای نباشه چون کلی از این کنسول های استوک وارد بازار شده که شاید باورتون نشه 2 ماه هم کار نمیکنن.
این رو دیروز از یکی از فروشنده ها که دوستم بود شنیدم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر