(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
به نظر من که این تروفی خیلی خوبه همین باعث میشه که (اگه به بازی ای که میکنی علاقه داشته باشی) تمام قسمتهای بازی رو انجام بدی یا به عبارت ساده تر بچرونیش

• Like
Reactions: ALit214

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
تروفی بیشتر به درد خود سازنده های بازیا میخوره این جوری آمار دقیقی به دست میارن که کجای بازیها رو آسون طراحی کردن کجا رو سخت یا از کجای بازی استقبال بیشتری شده کجا کمتر.تازه آمار دقیقی هم از فروش و .... به دست میارن.بعد این ترافیهای ماورای طبیعه مث مورتال کامبت و ......نتیجه کار این پلاتخورهای عزیز است:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ببخشید اگه بازی پلات بشه چی میشه؟

هیچی رنک پروفایلت میره بالا

البته یه سری ادم بی شعور هم میگن یارو احمقه!!!به خودم هزار بار گفتن.

خیلی برام عجیبه که بعضی ها تو کف جمع کردن این چیزها هستن از بازی باید لذت برد فکر نمیکنم بازی رو دوبار تموم کردن لذت داشته باشه که بعضی ها فقط برا جمع کردن این کوفتی ها انجام میدن میخوای بگی حرفه ای هستم بیا انلاین 1v1 تا معلوم بشه چی سرت میشه:d

خوب بعضی ها دوانه وار دنبال پلات هستند و حتی بازی هایی رو که دوست ندارن به خاطر پلات بازی میکن.
اما خود من قبلا که با PC بازی میکردم همیشه دوست داشتم ته و توه بازی رو در بیارم.
همیشه رو سخترین مرحله میرفتم.
مثلا تو تام رایدر همه گنج ها رو میگرفتم.خوب سونی اومد اینا رو درست کرد که اون آدمایی که مثل من بودن مشخص بشن.
برای ما همین
حالا شاید سونی برنامه های دیگه ای هم براش داشته باشه

از یه لحاظایی درست میگی شما ولی خوب برای بعضیا مهمه که تروفی های بازی هارو بگیرن.به نظر من تعداد تروفی ها نشون دهنده تسلط ادم تو بازی هست.
من خودم تروفی جمع کردن دوست دارم ولی اگه ببینم تو مخی قراره بشه بیخیال میشم به جز یه بازی که همیشه باید پلات بشه.
وقتی pc بود ادم دلیلی نمی دید چند بار یه بازی رو تموم کنه ولی وقتی این قضیه achivement راه افتاد من به شخصه از بازی ها لذت بیشتری بردم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به تروفی هانتر های عزیز توهین نکنید :d وگرنه به خودمون بمب میبندیم میایم اینجا رو میفرستیم رو هوا :d
بعضی بازی های پلات کردنشون اعصابی فولادین میخواد! مثل KZ2 :d یا کمی هم COD : BO از دست هوش مصنوعی یارهات میخوای خودت رو حلق آویز کنی :d
ولی بعضی بازی ها هم نقل و نبات تروفی میدن :d مثل سری GOW ! که هر 3 تاش رو بزاری رو هم 5 تا تروفی سخت از توش در نمیاد :d
منم با حرف بچه ها موافقم! با پلات کردن بازی انگیزه ی گیمر برای کامل کردن بازی از همه نظر، (پیدا کردن تمام چیزای مخفی و ... ) زیادتر میشه!
البته خوب بازی هایی هم هستند که دیگه خیلی رو دارند با ساخت تروفی هاشون :d که نمونش همین MK هست :d آخه 24 ساعت ... حداقل 5 ساعت میزاشتن یک چیزی :d
24 ساعت با عقل جور در نمیاد :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
به تروفی هانتر های عزیز توهین نکنید :d وگرنه به خودمون بمب میبندیم میایم اینجا رو میفرستیم رو هوا :d
بعضی بازی های پلات کردنشون اعصابی فولادین میخواد! مثل KZ2 :d یا کمی هم COD : BO از دست هوش مصنوعی یارهات میخوای خودت رو حلق آویز کنی :d
ولی بعضی بازی ها هم نقل و نبات تروفی میدن :d مثل سری GOW ! که هر 3 تاش رو بزاری رو هم 5 تا تروفی سخت از توش در نمیاد :d
منم با حرف بچه ها موافقم! با پلات کردن بازی انگیزه ی گیمر برای کامل کردن بازی از همه نظر، (پیدا کردن تمام چیزای مخفی و ... ) زیادتر میشه!
البته خوب بازی هایی هم هستند که دیگه خیلی رو دارند با ساخت تروفی هاشون :d که نمونش همین MK هست :d آخه 24 ساعت ... حداقل 5 ساعت میزاشتن یک چیزی :d
24 ساعت با عقل جور در نمیاد :d

واقعا بعضیاشون اعصاب فولادی میخواد یکیشون توی Modern 2 مرحله ی contigency که با price باید وارد یه زیردریایی شد واقعا اعصاب من رو خورد کرد رو veteran.

.قضیه این 24 ساعت چیه ؟؟؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
واقعا بعضیاشون اعصاب فولادی میخواد یکیشون توی Modern 2 مرحله ی contigency که با price باید وارد یه زیردریایی شد واقعا اعصاب من رو خورد کرد رو veteran.

.قضیه این 24 ساعت چیه ؟؟؟
اینکه باید با هر بازیکن یه 24 ساعت بازی کنی و 100 یا نمی دونم چند تا X-Ray بزنی و .... . :|:|:|

کلا ادم نابود میشه ! :-l:d:-l

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خوب بگو قراره کنسول رو بسوزونیم دیگه یعنی چی این مسخره بازیا.

فکر نکنم لازم باشه 24 ساعت پشت سر هم با طرف بازی کنی , کنسول سوزوندن یعنی GT , یعنی مسابقات 24 ساعتش رو بری ! اونجوری خودت هم می سوزی :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
البته باید وداع PS3 رو هم بخونه ! :-l:d:-l

راستی دوستان میدونید چطور این MK سروراش میشه وصل شد . :-l:-l:-l:-l

به سختی:d من اولین بار بار 40 ام به سرور وصل شدم تازگیا بهترشده بار سوم چهارم وصل میشه#:-s
البته باید وقتی زحمت وصل شدنو به خودت بدی که دوستای ایرانیت هم وصل باشن وگرنه بازی با خارجیا تقریبا غیر ممکنه:((

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Killzone 3: Welcome to a Triple-XP Weekend!

قابل توجه دوستان killzone 3 باز.
دیروز با اومدن DLC جدید بازی به اسم From the ashes میتونید با خرید این پک که در واقع هر 3 پک قبلی به صورت یک جا هست و قیمتش هم 13 دلار هست و با بازی کردن در اون مپ ها امتیازتون به صورت 3 برابر محاسبه میشه که خیلی سریع می تونید به رنک های بالاتر برسید.

پس بشتابید به سوی killzone ;):d
لینک اصلی خبر در بلاگ پلی استیشن:http://blog.us.playstation.com/2011/06/24/killzone-3-welcome-to-a-triple-xp-weekend/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
البته راه هایی برای نصف کردن اینکه با هرکدوم 24 ساعت بری هست! میتونی بری توی تگ تیم پرکتیس و 2 نفر رو انتخاب کنی و دسته رو بزاری به امون خدا :d برای هر 2 نفر زمان میره :d یا تگ تیم لدر بری! که فکر کنم با هرکی مشت آخر رو بزنی پایان اون رو نشون میده :d
زیادی بحث منحرف شد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر