(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
بچه ها یه توضیح بدید استور چیه ما هم آشنا شیم ممنون
برخی از بچه ها تو سایتهایی ثبت نام کردند به جز پی اس ان لطفا بگید اونا مربوط به مثلا سیصدو شصت میشه و به پی اس سه ربط نداره؟
متشکرم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها یه توضیح بدید استور چیه ما هم آشنا شیم ممنون
برخی از بچه ها تو سایتهایی ثبت نام کردند به جز پی اس ان لطفا بگید اونا مربوط به مثلا سیصدو شصت میشه و به پی اس سه ربط نداره؟
متشکرم

استور یک دنیای دیگه برای خودش داره خلی جای باحالی
ببین وقتی پلی3 را وصل میکنی به اینترنت یک گزینه داره به نام پلی3 استور و وقتی داخلش بری یک فروشگاه اینترنتی برایت باز میشه و اونجا میتوانی بری هر چی که خواتس یدانلود کنی
البته بعضی هاشون مجانی هستند و بیشترشون پولی
مثله تم مجانی و یا تایلر فیلمی و یا عکسی و موزیکی و دموی بازی و یا خرید بازی کامل از خوده پلی3 استور
موفق باشی:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کپیش کنم براش مشگلی پیش نمباد وقتب update کنم؟

نه بابا چه مشکلی اصلا جزء بهترین راه ها واسه update همه ی دوستان اینجوری update می کنن.

اقایون چه خبره میشه بازی ها رو dl کرد ؟اگه میشه background download فعاله روش؟

بعد از 12 ساعت خواب بیدار شدم میبینم konami کل دنیا رو بهم ریخته.
از فردا دیگه نمیخوابیم تا اخر e3.

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
اصلا شرایط خوبی رو سونی نداره و بحرانی ترین لحظات در تاریخش رو شاید میشه گفت پشت سر میگذاره
مثل اینکه سونی پیکچرز هم امروز توسط گروهی هک شده و اطلاعات یک میلیون کاربرش پاپلیک شده
سونی قرار بوده در کنگره اطمینان بده که محافط اطلاعات کاربرانش هست ولی این هک باز شرایط رو برای سونی بحرانی کرد

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
نه بابا چه مشکلی اصلا جزء بهترین راه ها واسه update همه ی دوستان اینجوری update می کنن.

اقایون چه خبره میشه بازی ها رو dl کرد ؟اگه میشه background download فعاله روش؟

بعد از 12 ساعت خواب بیدار شدم میبینم konami کل دنیا رو بهم ریخته.
از فردا دیگه نمیخوابیم تا اخر e3.

حجمش زیاده؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب Welcome Back از این لحظه در دسترس هستش :D
در PS STORE به بخش Welcome Back مراجعه کنید

برای کسانی که قبل از 20 آوریل عضو PSN بودن سونی برنامه ای تحت عنوان Welcome Back داره به پاس قدردانی از شما :D

جایزه شما شامل 2 عدد بازی PS3 و 2 عدد بازی PSP و همچنین 30 روز عضویت در گروه پلاس میشه
حدود 100 آیتم PS HOME هم اضافه خواهد شد که با ورود به اون میتونین دریافت کنید(البته هنوز نه)

بازیهای PS3 که میتونین 2 تاشون رو انتخاب کنید

Dead Nation
inFAMOUS
LittleBigPlanet
Super Stardust HD
Wipeout HD + Fury

بازیهای PSP که میتونین 2 تاشون رو انتخاب کنید

LittleBigPlanet
ModNation Racers
Pursuit Force
Killzone Liberation

به PS Store رفته و در قسمت Welcome Back ابتدا Game1 رو انتخاب کرده و بعدش دوباره برگردین و Game2 رو انتخاب کنید

دوستانی که نگران سلامتی کنسولشون هستن و نمیخوان که مدام روشن باشه توجه کنند که میشه با برنامه ای از طریق PC اینکار رو کنن و بعدش انتقال بدن به دستگاه که به زودی آموزش رو قرار میدم هرچند قبلا هم بوده!

30 روز عضویت رایگان در گروه پلاس

برای اینکار هم در Store به بخش Welcome Back رفته و از ‘PlayStation Plus: 30 Days Free’ جایزه رو دریافت کنید :D

کسایی که قبلا عضو بودن لازم نیست کاری کنن و 60 روز به صورت خودکار بهشون اضافه میشه

-کی میتونم به این امکانات دسترسی داشته باشم؟
از همین امروز تا 3 جولای

-من هم PS3 دارم و هم PSP! این یعنی اینکه من با یک اکانت 4 تا بازی میگیرم؟
بله اگه قبل از 20 آوریل عضو PSN بوده باشین شما با هر اکانت امکان دریاقت 4 تا بازی دارین! 2 تا واسه هر پلتفرم

-آِیا محدودیت زمانی هست واسه استفاده از این بازیها؟

نخیر،تا عمر دارین اینها واسه شما هستن :D

-تا کی زمان دارم واسه دریافت این بازیها؟
تا 3 جولای، بعد از این تاریخ بخش مربوطه حذف خواهد شد

-30 روز عضویت من تو گروه پلاس کی تموم میشه؟
از زمانی که شما فعالش کنید 30 روز حساب میشه! مثلا اگه 2 جولای فعال کنید تا 2 آگست اعتبار دارین

-من 30 روز عضو گروه پلاس میشم! میشه بگین این یعنی چی؟ قراره من چه امکاناتی داشته باشم که تاحالا نداشتم؟
با عضویت در گروه پلاس شما میتونین بازیها و DLC های مربوطه رو دانلود کنید،بازیها رو با تخفیف خریداری کنید،و دسترسی به ویژگی های انحصاری گروه پلاس داشته باشین! شما همچنین امکان دسترسی به دموها زودتر از سایر اعضا و بتای بازیها خواهید داشت،البته اگه در این 30 روز طبق برنامه چیزی عرضه بشه!

-آیا بازیهایی که از طریق عضویت در گروه پلاس دریافت میکنم همیشگی هستن؟
بازیهایی که به صورت رایگان هست واسه گروه پلاس فقط تا زمانی اعتبار داره که شما عضو گروه پلاس باشین! مثلا کراش واسه پلاس رایگانه! شما دانلودش میکنین و 30 روز اجازه استفاده دارین ولی بعد 30 روز باید عضویت رو تمدید کنین تا بتونین ازش استفاده کنید! ولی در ورد بازیهایی که از تخفیف گروه پلاس استفاده کردن موردی نیست! اونها واسه همیشه برای شما هستن

-به جز بازی و تخفیف، گروه پلاس چیز دیگه ای هم داره؟؟
بله! گروه پلاس Online Storage واسه سیو بازیها داره! که میتونین یک بکاپ از سیوهاتون داشته باشین یا اینکه از یک دستگاه دیگه بهش دسترسی پیدا کنین!
بعلاوه شما Automatic Download دارین! که به صورت خودکار 10 بازی اخیر شما رو آپدیت میکنه،زمانی که دستگاه در حالت Standby هستش

-چه چیزهایی دز گروه پلاس در دسترس خواهند بود؟
بازیها و تخفیف های این ماه که اعمال شده! واسه چیزهای بیشتر در طول ماه به صفحه گروه پلاس مراجعه کنید

-

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
راستی امتحان کن ببین میشه با هر یوزر 2 تا بازی دانلود کرد :d یا IP و این چیزا قفل میکنند :dاگر میشه که بریم برای دانلود همه ـشون :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حجمش زیاده؟

تقریبا 170 مگابایت هست.از سایت بگیری خیلی سریع تر دانلود میشه نسبت به خود کنسول

خوب Welcome Back از این لحظه در دسترس هستش :D
در PS STORE به بخش Welcome Back مراجعه کنید
خبر کامل رو به زودی قرار میدم اینجا

میشه اونا رو background download کرد ؟