(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نمیدونم فک کنم بخاطر پینگ م باشه چون 3 4 روزه پینگ م 700 800 ایناست !
نمیدونم اینا چه میکنن یک روز پینگ روی 200 -250 ه یه روزم اینطوری :|

پینگت رو 30000 هم باشه باز sign in می شی ... من عید پینگ 2400 می گرفتم ( زنگ زدم گفتن به خاطر ترافیک و ... )

• Like
Reactions: ALit214

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان سلام
من برای اولین بار خواستم که وصل بشم به PSN اما گفت باید آپدیت کنی ؟ گفتم باشه و گذاشتم آپدیت کنه......بعد 10 دقیقه اومدم دیدم 10% شده تازه..........(البته 128 بود سرعتم و هنوز 512 وصل نشده)
میخواستم بدونم هیچ راهه ساده ی دیگه ای نیست که بتونم آپدیتش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
با 512 هم این قدر آروم دان میکنه ؟؟؟؟؟؟؟:((.....

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان سلام
من برای اولین بار خواستم که وصل بشم به PSN اما گفت باید آپدیت کنی ؟ گفتم باشه و گذاشتم آپدیت کنه......بعد 10 دقیقه اومدم دیدم 10% شده تازه..........(البته 128 بود سرعتم و هنوز 512 وصل نشده)
میخواستم بدونم هیچ راهه ساده ی دیگه ای نیست که بتونم آپدیتش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
با 512 هم این قدر آروم دان میکنه ؟؟؟؟؟؟؟:((.....

چرا انقدر خودتو عذاب میدی عزیز دل برادر :d

کمتر کسی الان کسی از خود دستگاه آپدیت میکنه حالا حجمشم 180-190 مگ ـه ;)

http://us.playstation.com/support/systemupdates/ps3/pc_update/index.htm

لینک دانلود و آموزش هم داره ;)

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام خسته مباشید
دوستان ممنون میشم پاسخ بدید الآن بنده سیگن این می کنم به پی اس ان وصل نمیشه یه سوال... دوم اینکه یعنی چی آسیا وصل شد؟ من البته تازه ثبت نام کردم یعنی باید فقط کشورمون رو تغییر بدیم ؟ سوم اینکه بنده ای دی اس ال لوتوس گرفتم خودشون میگن سرعت پانصدو دوازده اما دانلود چهل وسط بازی هم قطع و وصل میشه...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
یعنی چی؟! قبل و بعد دیگه چیه میشه واضح صحبت کنی؟!

یعنی قبلا اصلا هیچ اتفاقی نمی افتاد ولی الان که Sign in میکنیم میگه که پسورد رو عوض کن درست مثل اروپا یا امریکا که به این معناست که سرورای آسیا هم راه افتاده

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
یعنی قبلا اصلا هیچ اتفاقی نمی افتاد ولی الان که Sign in میکنیم میگه که پسورد رو عوض کن درست مثل اروپا یا امریکا که به این معناست که سرورای آسیا هم راه افتاده

ولی این رو برای من نمیگه! میگه پی اس ان هنوز آندر.............. هستش! اصلآ نمیره برای عوض کردن پسورد!

کدوم قسمت آسیا شما ریجستر کردی؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام خسته مباشید
دوستان ممنون میشم پاسخ بدید الآن بنده سیگن این می کنم به پی اس ان وصل نمیشه یه سوال... دوم اینکه یعنی چی آسیا وصل شد؟ من البته تازه ثبت نام کردم یعنی باید فقط کشورمون رو تغییر بدیم ؟ سوم اینکه بنده ای دی اس ال لوتوس گرفتم خودشون میگن سرعت پانصدو دوازده اما دانلود چهل وسط بازی هم قطع و وصل میشه...
ما هم یه گلی لگد کردیما

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
چرا انقدر خودتو عذاب میدی عزیز دل برادر :d

کمتر کسی الان کسی از خود دستگاه آپدیت میکنه حالا حجمشم 180-190 مگ ـه ;)

http://us.playstation.com/support/systemupdates/ps3/pc_update/index.htm

لینک دانلود و آموزش هم داره ;)
خدا خیرت بده.........وصل شدم و یه اکانت ساختم........اما اگه بخوان آدرس رو پیگیری کنن آخر سر از قبرستون در میارن............اما حالا آپدیت های تو خود بازی رو چیکار مکنید ؟
مثلا من Metal gear Online زدم و گفت آپدیت کن گفتم باشه و اینم کلی طول کشید و Cancel کردم....بدبختی اینه که 512 بگیرمم که حداقل یک مقدار سریعته و این آپدیت ها رو چیکار کنم:(( ؟؟
ای خدا چرا اینترنت ما اینجوریه:((.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر