PS3 داران خرم آباد

mohammadfarhad

کاربر سایت
Feb 21, 2011
2
سلام بچه ها منم هستم.خیلی از بچه ها رو میشناسم ولی الان از ای دی ها نمیتونم تشخیص بدم به هر حال درود به همه.
از طرف بچه های خیر اباد

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
سلام دوستان من تازه مغازه زدم ما بین چهر راه بانک وسبزه میدان پاساژصدف طبقه پایین فروشگاه بازی سنتر انواع کنسول بازی های به روز ارشیو کامل بازی ps3 بیش از 340عنوان وxbox360وpc و لوازم جانبی خواهشن به همه اطلاع رسانی کنید خودتونم تشریف بیارید در خدمتم.ممنون از دوستان اینم شمارمه 09361062400 سجاد سهیلی شاید بعضی از دوستان منو بشناسن.ممنونم دوستان

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
همین الان اعلام میکنم من بازنشسته شدم من نیستم :d
ولی شما خوش باشید ;)

بازنشته نشدی متاهل شدی :)):))

سلام بچه ها منم هستم.خیلی از بچه ها رو میشناسم ولی الان از ای دی ها نمیتونم تشخیص بدم به هر حال درود به همه.
از طرف بچه های خیر اباد
سلام داداش اگه آیدی PSN خودتم اینجا بذاری ممنون میشم.
از پستهای قبلی فهمیدم بچه خیرآبادی ما ارادت خاص به همشون داریم مخصوصا kratosفرید:x:d

سلام دوستان من تازه مغازه زدم ما بین چهر راه بانک وسبزه میدان پاساژصدف طبقه پایین فروشگاه بازی سنتر انواع کنسول بازی های به روز ارشیو کامل بازی ps3 بیش از 340عنوان وxbox360وpc و لوازم جانبی خواهشن به همه اطلاع رسانی کنید خودتونم تشریف بیارید در خدمتم.ممنون از دوستان اینم شمارمه 09361062400 سجاد سهیلی شاید بعضی از دوستان منو بشناسن.ممنونم دوستان

سلام آقا سجاد شما هم اگه PSN accountداری اینجا بذار همه بچه ها ادد کنن
اطلاع رسانی هم که الان شد دیگه چی میخوای:)

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
Big Boss Clan

قابل توجه دوستانی که کیلزون3 بازی میکنن
یه clanساختیم فقط بچه های خرم آباد توش هستن هرکسی که کیلزون3 داره یه ندا بده تا به دوست عزیزم علی بگم invite کنه.
راستی تا یادم نرفته اسم کلن هم Big Boss و کلن تگ هم Boss
اگه خوشتون نیومد دیگه بایدببخشید;)
خواستم تاپیک درمورد کلن بزنم گفتم چون همه بچه های خرم آبادن دیگه همینجا عضو بپذیریم بهتره

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
بچه ها من میخوام کیلزون3 خودمو بفروشم
هرکدوم از شما خواستید بهم بگید.
تانفروختمش یه طوری خبرم کنیدوالبته اگه خواستید.
میدونم ایام عیده سرتون شلوغه ولی اگه از بچه های خرم آبادکسی خواست بهم بگه من میفروشمش راستی
پیشاپیش عید همتون هم مبارک باشه:x

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
سلام دوستان بازي كوپی رسيدcrisis2 moto storm 3 top espen4 tomb rider collection kill zon 3و60 عنوان كه به فكرتون ميرسه رسيد برام.پاساژ صدفم طبقه پايين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر