ps3 داران تهران (پایتخت)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
بروبچ کسی از پشت شهرداری ( توپخانه - میدان امام ( ره ) :d ) فیفا 13 و رزیدنت اویل 6 رو خریده تست کرده به ما هم اطلاع بده

مرسی

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
اقای Kiiiiiiiid ببخشید اگه ای زیاد شد! ترافیکت مگه چقدره! چقدر حوصله داری! بازیاش 20 - 30 گیگه! کلا دمت گرم خرابم کردی! خیلی گلی ولی اگه جایی رو بلدید بگید ممنون میشم.

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
اقای Kiiiiiiiid ببخشید اگه ای زیاد شد! ترافیکت مگه چقدره! چقدر حوصله داری! بازیاش 20 - 30 گیگه! کلا دمت گرم خرابم کردی! خیلی گلی ولی اگه جایی رو بلدید بگید ممنون میشم.
رضا هستم.
اینترنت من مشکلی نداره. نامحدوده با سرعت خیلی بالا. از حجم بازی ها هم کاملا آگاهم.
خودم کپی نمیزنم اما اگه خواستی واسم زحمتی نداره. بعضی از سایت های شیرینگ مثل رپیدشیر هم اکانت پرمیوم دارم که دانلود رو کاملا راحت میکنه.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام من فرشادم و شهرک غرب میشینم
یه 80 گیگ fat دارم
بزرگترین خوره بازی های JRPGم اگه بازی JRPG دارین و میخوایین بفروشین حتما بهم بگین
فعلا هم اینا رو دارم:
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generation
Tekken Tag Tournament 2
Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII-2
Tales Of Graces f

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
سلام

دوستان برای خرید بازیهای کپی روی هارد میتونید جایی را به من معرفی کنید فقط قیمتشون فضایی نباشه !#:-s

پیام خصوصی بدید!

با تشکر

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
سلام

دوستان برای خرید بازیهای کپی روی هارد میتونید جایی را به من معرفی کنید فقط قیمتشون فضایی نباشه !#:-s

پیام خصوصی بدید!

با تشکر
بعد امتحان دی ماه بازی جدید خواستی روی هارد یا روی هارد دستگاه میریزم با قیمت مناسب فعلا نمی تونم. خونه شما کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر