ps3 داران بندرعباس

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
آخرش ما نفهمیدیم بندر کجا بازی original گیر بیاریم ؟!!! حالا چه آک چه کارکرده و چه به صورت قرضی !!!! الان 2 هفته است گیر tekken 6 و kombat هستم .
crack کردن خودش یه دردسره ! crack نکردن هم یه دردسره ! (بازیش گیر نمیاد!)

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
زیتون فکر کنم داشته باشه این 2بازی که گفتی شاید داشته باشه من خودم ازش اسکایریم گرفتم.

---------- نوشته 08-04-2012 در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 07-04-2012 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

بچه کسی از قیمت psvita خبرداره پاینترین قیمت کجامیده؟

آخرین ویرایش:

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
آخرش ما نفهمیدیم بندر کجا بازی original گیر بیاریم ؟!!! حالا چه آک چه کارکرده و چه به صورت قرضی !!!! الان 2 هفته است گیر tekken 6 و kombat هستم .
crack کردن خودش یه دردسره ! crack نکردن هم یه دردسره ! (بازیش گیر نمیاد!)[/Q
هم تو مجتمع زیتون و هم مرجان بازی اورجینال گیر میاد البته تو سیتی سنتر هم هست

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
عزیزم 3.56 اصلا هک نمیشه ! باید داونگرید بشه به 3.55 بعد هک بشه که تا جایی که من می دونم فعلا کسی تو بندر downgrade نمیکنه ! خلاصه گشتم نبود نگرد نیست ! خواستی باید بفرستی تهران !

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
ظاهرا قبلا یکی دو نفر می کردند این کار رو که یکیشون بهم گفت دستگهم رو فروختم یکی دیگه هم گفت دستگهام خرابه :D .

من خودم اگر بتونم یدونه e3 flasher گیر بیارم میتونم downgrade کنم . پدرم ارشد الکترونیک هست و میتونم ازش کمک بگیرم اما خودم دانشجوی پزشکی هستم و اصلا وقت این کار رو ندارم و e3 flasher هم خیلی سخت پیدا میشه . پس بیخیالش شدم . خودمم الان در به در یه نفر هستم تو بندر برام downgrade کنه . اما ظاهرا که خبری نیست تو بندر . شایدم فرستادم جای دیگه ... .

این سایتم یه نگاهی بنداز جالبه

آخرین ویرایش:

rza_bgy

کاربر سایت
Dec 29, 2011
33
دوستان کسی بازی کپی رو هارد نداره به ما برسونه...(move باشه هم خوبه)

این مغازه زیتون کپی رو هارد میفروشه؟یا سی دی کپی؟ قیمتاش چجوره؟

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
راستی صحبتم رو تصحیح کنم 2 تا مغازه رفتم گفتن downgrade می کنند . جفتش توی city center یکی بطبقه ی دوم روبروی پله بزقی گفت برات downgrade میکنم بین 60-100 تومن و هر بازی هم روی هارد 1000 تومن می گیرم . سیگما هم گفت 140 تومن downgrade (چه خبره !!!! خود e3 flasher ارزون تره :D)

rza_bgy

کاربر سایت
Dec 29, 2011
33
راستی صحبتم رو تصحیح کنم 2 تا مغازه رفتم گفتن downgrade می کنند . جفتش توی city center یکی بطبقه ی دوم روبروی پله بزقی گفت برات downgrade میکنم بین 60-100 تومن و هر بازی هم روی هارد 1000 تومن می گیرم . سیگما هم گفت 140 تومن downgrade (چه خبره !!!! خود e3 flasher ارزون تره :D)

داداش خودتی و این تاپیک بندر ها،کسی دیگه نیس،دمت گرممم:)

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
دوستان بنده e3 flasher پک کاملش رو خریدم . به محض اینکه خودم روی دستگاه خودم تست کردم آماده ام دستگاهاتون رو با پایین ترین هزینه downgrade کنم . خواستید پیام بدید ...

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
چه عجب بالارخ بچه های بندر هم تصمیم به دانگرید گرفتن! من الان دستگاهم کپی خوره هیچ استفاده ای هم ازش نمیکنم همین جور افتاده گوشه ی اتاق داره خاک میخوره! اگه دانگرید کنین فک کنم شما هم به همین مشکل دچار بشین چون دیگه بازیهای جدید رو نمیتونید بازی کنید مگه اینکه برید دانگل تروبلو بگیرید که اونم قیمتش فضائییه فعلا!

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
دستگاه رو خریدم با هزار شوق رفتم که کنسول رو داونگرید کنم . رفتم تو سایتش فهمیدم دستگاه من از اون دسنگاه هایی هست که اصلا داونگرید نمیشه !!!!!!!!! خلاصه شانس آوردم که داون نکردم . هیچی دیگه دستگاه رو بردم پس دادم بهش شمار حسابمو گرفت که پولش رو برگردونه الان 3 روزه هنوز نریخته به حسابم !! برای پول گرفتن مغازه دارای ما خیلی عجله دارند اما برای پس دادن .....

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دوستان دانگرید ps3 هم انجام میشه قیمت هم عالی هستش.هر کسی خواست میتونه تماس بگیره شماره تلفن هم توی فروشگاه هست....ps3 دسته دوم در حد نو هم موجوده.3.5 هم هستش

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
این تاپیک به خواب زمستانه رفته
بچه های بندر هم هیچ تمایلی به رونق دادن این تاپیک ندارن
فکر کنم من اشتباه کردم این تاپیک روگذاشتم:([-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر