ps3 داران بندرعباس

سلام
کسی میتونه یه لیست از جاهایی که بازی رو PS3 میریزن به من بدید

سیگما:طبقه دوم سیتی سنتر(منظورم طبقه اخر هست) بیژن: طبقه دوم ستاره شهر تو زیتون طبقه همکف یک مغازه هست که کاملا مشخصه تو کاره کنسوله جردن: تو سیتی سنتر وقتی از پله برقی میری بالا روبروی پله برقی (حالا یادم نیست روبروی پله برقی طبقه اول بود یا دوم و همچنین من طبقه اول و دوم سیتی سنتر رو 2 طبقه بالایی در نظر گرفتم و اینکه شاید بعضی ها طبقه همکف رو طبقه اول به حساب بیارن) و بهترین فرد تو بندر هم اقای محمد اور هست که تو همین تاپیک هم هست و با نام کاربری TIESTO ایشون بازی هاش از همه بیشتر و به روز تر هست(پیشنهاد میکنم از ایشون بازی بگیرید.)

دروددد

دوستانی فک کنم همتون خبر دارید بازار هک داغ شده.من تونستم هم دستگاه نور و ناند رو به شخصه تست کنم و ج هم گرفتم فقط الان باید منتظر بود معایب رفع بشه و اینکه بازیها راحتر اجرا بشن کلی بخوام بگم یه کم دیگه باید صبر کرد تا کاملتر بشه.

اگه خدا خواست و کامل شد میتونید بگید تا براتون انجام بدم.در ضمن خیالتون از لحاظ بازیها هم راحت باشه همشوون هست :x...جایی نرید که قیمت خون بدن

دروددد

دوستانی فک کنم همتون خبر دارید بازار هک داغ شده.من تونستم هم دستگاه نور و ناند رو به شخصه تست کنم و ج هم گرفتم فقط الان باید منتظر بود معایب رفع بشه و اینکه بازیها راحتر اجرا بشن کلی بخوام بگم یه کم دیگه باید صبر کرد تا کاملتر بشه.

اگه خدا خواست و کامل شد میتونید بگید تا براتون انجام بدم.در ضمن خیالتون از لحاظ بازیها هم راحت باشه همشوون هست :x...جایی نرید که قیمت خون بدن

حتما اقا محمد.انشاالله هرچه زودتر این معایب برطرف بشه که ما سریعتر بیایم پیش شما تا برامون dex کنیدش.
با تشکر فراوان

دوستان بازیهای جدید که فیکس شدن همه موجوده مخصوصا
[h=2]Resistance 3[/h]
نرید بکنن تو پاچتون یه بازی کپی رو 16 تومن.یا بالاتر توی همین شهر خودمون..ددی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or