ps3 داران بندرعباس

as4587

کاربر سایت
Feb 5, 2008
47
نام
mr.abbas
دوست عزیز یه سوال داشتم:

یه هارد اکسترنال خوب معرفی کن برا ps3 slim 160 می خوام
عالی جواب بده و عین هارد خودش کار کنه

میشه کمکم کنید؟

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوست عزیز یه سوال داشتم:

یه هارد اکسترنال خوب معرفی کن برا ps3 slim 160 می خوام
عالی جواب بده و عین هارد خودش کار کنه

میشه کمکم کنید؟
چرا نمیشه!
من با حدود 10-15 تا هارد کار کردم ولی بهتریناش به ترتیب سرعت اول
Silicon Power A80
Trek Sector اگه پیدا بشه از اولی شیک تر و بهرته (که فکر کنم یه جا دیدم خواستی آدرسش رو برات پخ میکنم!)
Seagate Goflex U3
Seagate Goflex

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

دومی آلمانی هست!سرعتشم خیلی عالیه

MFARIDI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
3
من هم هستم ولی توی گزیر زندگی میکنم ولی هرکی بازی اصل میفروشه بگه ولی جدید
یه سوال میخواستم بدونم چطوری میه بازی رو از ps3به هاردش منطقل کنیم یعنی بازی از روی هارد اجرا کنیم

kamran3dmax

کاربر سایت
Jul 8, 2009
23
سلام منم هستم
دستگاهم هم کپی خوره با فریمور 3.55

الان هم میخوام بازی scom 4 رو بازی کنم اما نمیتونم تو هاردم هستش این بازی ولی وقتی میخوام اجراش کنم میگه که بایده فریمور رو به 3.56 آپدیت کنی !!! دیگه گیر کردم اینجا .. بیخیال هرچی بازیو ایکس باکسو پی اس تری و اینا شدم با همون کامپیوتر بازی میکنیم میاد هرچند وقتی یه بازی بدون دردسر که نخوایم با خفتو خاری یه بازی برا ps3 یا xbox گیر بیاریم !!

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
من socom4دارم ریجن2 قاب دفترچه سالمه فقط با انچارتد2 ریجن2 قاب و دفترچه سالم باشه

---------- نوشته در 09:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:10 AM ارسال شده بود ----------

افا ما هم هستیم

یه سوال بازی socom4 رو کجا میتونم پیدا کنم؟؟البته میخوام واسه تعویض با یه بازی دیگه نه خرید!

من socom4دارم ریجن2 قاب دفترچه سالمه فقط با انچارتد2 ریجن2 قاب و دفترچه سالم باشه

---------- نوشته در 09:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 AM ارسال شده بود ----------

ID:mohammad2316mr

---------- نوشته در 09:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

کسی انچارتد2 روداره تعویض کنه با کیلزون3 socom4 جفتش ریجن2 سالم

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
سلام منم هستم
دستگاهم هم کپی خوره با فریمور 3.55

الان هم میخوام بازی scom 4 رو بازی کنم اما نمیتونم تو هاردم هستش این بازی ولی وقتی میخوام اجراش کنم میگه که بایده فریمور رو به 3.56 آپدیت کنی !!! دیگه گیر کردم اینجا .. بیخیال هرچی بازیو ایکس باکسو پی اس تری و اینا شدم با همون کامپیوتر بازی میکنیم میاد هرچند وقتی یه بازی بدون دردسر که نخوایم با خفتو خاری یه بازی برا ps3 یا xbox گیر بیاریم !!
به نام خدا
دوست عزیز شما برای اینکه بتونید بازی socom 4 رو اجرا کنی یه فایل pkg داره که اول باید اون رو نصب کنی تا بازی روی 3.55 اجرا بشه

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان . کسی پلی 3 رو نمیفروشه ؟؟؟؟؟؟؟ یا کسی رو سراغ نداره بفروشه . خریدارم پولم نقده ..........ممنون . ایکباکس داشتم فروختم*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر