PS3 داران اهواز

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب من دیروز رفتم پرسیدم همین جوری داشتم رد میشدم یه دفعه یادم آمد برات قیمت بگیرم
خوب اینم قیمت ها
160 گیگ اسلیم سیاه 800000 تومان اروجینال
160 گیگ اسیلم سیاه 680000 تومان هک شده
120 گیگ اسلیم سیاه 650000 تومان هک شده
=====
همین طور که گفتم سفید اصلا گیر نمیاد و اصلا نیست توی اهواز;)

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
خوب من دیروز رفتم پرسیدم همین جوری داشتم رد میشدم یه دفعه یادم آمد برات قیمت بگیرم
خوب اینم قیمت ها
160 گیگ اسلیم سیاه 800000 تومان اروجینال
160 گیگ اسیلم سیاه 680000 تومان هک شده
120 گیگ اسلیم سیاه 650000 تومان هک شده
=====
همین طور که گفتم سفید اصلا گیر نمیاد و اصلا نیست توی اهواز;)
مطمعنی حسین جان؟
آخه 160 گیگ اروجینال باید قیمتش از هک شده کمتر باشه
یعنی همیشه هک شده قیمتش بیشتر از هک نشدست
جاشون رو اشتباه ننوشتی؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مطمعنی حسین جان؟
آخه 160 گیگ اروجینال باید قیمتش از هک شده کمتر باشه
یعنی همیشه هک شده قیمتش بیشتر از هک نشدست
جاشون رو اشتباه ننوشتی؟

نمیدونم این قیمتی بود که مغازه دار داد منم برات گذاشتم
این مغازه دارهای اهواز این جوریند دیگه کاریش نمیشه کرد هر جور دوست داره قیمت میده

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان.
من یه 250 گیگ مشکی اوریج خور دارم. بخوام بفروشم چند میبرن؟ جعبه و دسته هر دو سالم. ریجن 2 هم هست!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
حسین برو ببین احتمالاً دیشب گرفتند و امروز آوردن ! البته ساعت 11 به بعد بری که همشون باز باشن.

خطاب به اون یکی حسین که سفیروث ملعون باشه : :D این قیمت ها که میگی یه کم عجیبه ! مطمئنی قیمت کنسول آک است و دست دوم نیست ؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
حسین برو ببین احتمالاً دیشب گرفتند و امروز آوردن ! البته ساعت 11 به بعد بری که همشون باز باشن.

خطاب به اون یکی حسین که سفیروث ملعون باشه : :D این قیمت ها که میگی یه کم عجیبه ! مطمئنی قیمت کنسول آک است و دست دوم نیست ؟
باو خیلی دیر میارن بازی ها رو حامد crysis که زدم dl شاید امروز اگه حال داشتم برم سراغ mgr :| کلا شاید بیخیال نخل شدم دیگه یکی اومد جلو خونمون بازی های بروز رو میاره برم سرغ اونم ببینم چی میشه

هنوز اوریج خوری مرد!!:d
خوشم میاد به سونی خیانت نمیکنی:d

مطمئنی قیمت کنسول آک است و دست دوم نیست ؟
بابا یکی از فامیلامون ایکس باکس خرید به عنوان نو به اون ساده نگو دست دوم بود فقط کیس خود کنسولو عوض میکنن و دست بندی که دست خودشونه و یه چند تا دروغ میچپونن بت دلیل پایین بودن قیمتاشون اینه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
باو خیلی دیر میارن بازی ها رو حامد crysis که زدم dl شاید امروز اگه حال داشتم برم سراغ mgr :| کلا شاید بیخیال نخل شدم دیگه یکی اومد جلو خونمون بازی های بروز رو میاره برم سرغ اونم ببینم چی میشه

هنوز اوریج خوری مرد!!:d
خوشم میاد به سونی خیانت نمیکنی:d

بابا یکی از فامیلامون ایکس باکس خرید به عنوان نو به اون ساده نگو دست دوم بود فقط کیس خود کنسولو عوض میکنن و دست بندی که دست خودشونه و یه چند تا دروغ میچپونن بت دلیل پایین بودن قیمتاشون اینه

من قبل از نوسانات دلار رفتم خدمت و کنسول رو جمع کردم. پس وقتی برگشتم و دیدم 40-30 ت رفته روی قیمت بازیهای جدید کُپ کردم ! :D
حقوق هم بهمون نمیدن حداقل دیزآنرد ، هیتمن 5 و چند تا بازی جدید رو با احتساب پول توجیبی مون دست دوم بخریم ! :(

آره کارشونه ! من میشناسم این ملت ذغال فروش رو ! :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

حامد میدونی من اون پست رو کی زدم به تاریخش نگاه کردی یا نه اول نگاه کن بعد حرف بزن مردک اون ماله اون موقعه بود l-)قبل از گرونی نه الان دیگه که دمه دقیقه قیمت ها بالا و پایین میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر